foobar2000.pl - polskie forum: Skuteczna promocja - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Skuteczna promocja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   kellt Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 19-marzec 17

Napisano 19 marzec 2017 - 22:19

Witajcie. Chodzi mi o formę skutecznej promocji (ale takiej realnej, nie wirtualnej). Wiem, że media społecznościowe, strona internetowa, obecność w sieci to podstawa, ale chciałabym postawić tez na coś bardziej tradycyjnego. Moja firma ma akurat taką specyfikę, że bez reklamy "na mieście" nie wyobrażam sobie za bardzo skutecznej promocji. Zresztą popularność takiej reklamy jest chyba duża sadząc po ilości bannerów na mieście. W każdym razie jestem ciekaw Waszych sugestii - na co postawić i dlaczego akurat na to (chodzi mi o argumenty "za"). Mam kilka swoich typów, trochę rzeczy podpatrzyłem na http://fabrykareklamy.pro/pl/ Kilka widziałem u konkurencji. Staram się nadążać za zmianami w branży i zastanawiam się po prostu co najlepiej odpowiada wyśrubowanym obecnie gustom konsumentów. Dlatego wpis na forum, może mi coś podpowiecie, w końcu każdy z nas jest konsumentem i ma jakieś zdanie na ten temat jak sądzę.
0

Strona 1 z 1