foobar2000.pl - polskie forum: Jak schudnąć? - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jak schudnąć?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Cecyliaaa Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 06-październik 16

Napisano 06 październik 2016 - 12:58

Nie mam już pomysłu na to jak schudnąć :/ Czasu mi brakuje na sen, a co dopiero na chodzenie na siłownię czy jakiekolwiek zajęcia tego rodzaju. Od razu mówię, że nie jem jakichś ogromnych ilości, słodyczy w ogóle nie tykam. Inna sprawa, że nie gotuję sama (bo na to też mi czasu nie starcza) tylko z reguły jem w jakichś barach/restauracjach, ale nie fast foody, tylko takie dania domowe czyli z reguły jakieś zupy, mięso z ziemniakami i surówką etc. Zastanawiałam się nad dietą pudełkową (to jest coś w ty stylu: http://www.paleocatering24.pl/ ) Ktoś to może stosował? Są po tym jakiekolwiek efekty?
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   BrianRof Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 27-październik 16

Napisano 28 październik 2016 - 08:46

Przede wszystkim zmień nawyki żywieniowe. Dieta paleo jest całkiem sensowna. Domowe obiadki mogą być zdradzieckie, bo przeważnie jest to smażone mięso i zawiesisty sos. Polecam więcej warzyw, kasz. I regularny ruch.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ona Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 16-maj 16

Napisano 17 listopad 2016 - 12:49

Bardzo ważne są regularne posiłki i nie podjadanie między nimi. Należy jeść dużo ryb i warzyw. Należy unikać tłustego jedzenia, fast foodów i słodyczy. Bardzo ważny jest też ruch, ważne żeby nie cały czas leżeć na kanapie :)
Jak wybielić zęby - piękny uśmiech to podstawa
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   diana Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 01-grudzień 16

Napisano 01 grudzień 2016 - 12:36

Dieta pudełkowa to jak dla mnie strata pieniędzy ale jeśli ktoś nie ma czasu na gotowanie to może jest to jakieś rozwiązanie :)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Hopop Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 12-grudzień 16

Napisano 12 grudzień 2016 - 11:20

może po prostu zacznijcie systematycznie jeść i nie obżerać się ? efekty gwarantowane :)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   iwanek Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 04-kwiecień 17

Napisano 04 kwiecień 2017 - 19:54

Mi się nie udaje schudnąć samodzielnie. Mimo ćwiczeń, zmiany diety - ciągle mam nadwagę i to się nie zmiania. Waga stoi w miejscu, a nawet czasem przybieram na wadze! Może to podciąć skrzydła dlatego wybieram się w najbliższym czasie do lekarza specjalisty żeby mi coś doradził. Znalazlem już dietetyka w moim mieście (na https://cm.enel.pl/c...nie-i-placowki/ ) teraz już tylko czekam na komplet badań by miec wszystko ze sobą. Mam nadzieję że można coś zaradzić na to moje ciągłe przybieranie na wadze, bo sam już jestem bezsilny. Nie dość że nie chudnę, to ciągle chodze glodny i zly, co nie wplywa na mnie dobrze. Wiadomo, że początki bywają trudne, ale tego się nie spodziewałem. No nic, zobaczmy co przyniesie przyszłość, ale uważam, że warto chwytac się każdej metody by zrzucić te nadprogramowe kilogramy.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   izkaa Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 29-maj 17

Napisano 29 maj 2017 - 21:00

Warzywa, kasze, ryby to podstawa :) dużo wody, ruchu i kilogramy lecą w dół :D
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   oliwka Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja dziś, 20:14

Napisano dziś, 20:34

Dokładnie, odpowiednia dieta i ruch i sukces murowany :) ważne są też regularne posiłki i niepodjadanie :)
0

Strona 1 z 1