foobar2000.pl - polskie forum: E11-Foobar2000 - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

E11-Foobar2000 Foobar2000 SMC w połączeniu z projektem E11 MT-Lab Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Chamelleon Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 23-luty 08

Napisano 07 maj 2016 - 13:29

Witam.
Nie wiem czy to forum jeszcze żyje i czy ktoś tu jeszcze zagląda. W związku z ostatnimi kilkoma prośbami wrzucam nową wersję mojego Foobarka.
Ponieważ ostatnimi czasy jestem głównie zaangażowany w projekt E11 MT-Lab postanowiłem połączyć te dwa projekty aby dalej móc kontynuować zabawę z Foobarem.

Nowa wersja już pod inna nazwą E11-Foobar2000 v3.3

Dołączona grafika

W obecnej wersji możecie znaleźć:

• nową wersję bazy programu czyli Foobar2000 v1.3.10
  • wszystkie komponenty zaktualizowane do najnowszych wersji
  • kilka usuniętych przycisków - nie widziałem już dla nich zastosowania
  • poprawione wyświetlanie aktualnego utworu, na pasku zadań oraz górnej belce Foobara
    animowany postęp aktualnie odtwarzanego utworu na pasku zadań
  • najnowszą wersję plug-in'u Album Art Downloader, z nowymi metodami sortowania okładek
  • tak samo jak w poprzedniej wersji layout dostosowany tylko pod rozdzielczość HD+ oraz FullHD, oczywiście można go dostosować do każdej rozdzielczości według własnego uznania
  • nową opcję wybrania losowego utworu z playlisty, bez konieczności stosowania opcji losuj do całej playlisty
  • opcję przeskoczenia do aktualnie odtwarzanego utworu na playliście, przydatne w przypadku zgubienia aktualnie odtwarzanego utworu na długiej playliście
  • opcję pełnego odinstalowania programu, łącznie z usunięciem wszystkich skrótów - dostępna w menu Start
  • kilka kosmetycznych poprawek

Całość opublikowałem na blogu mojego obecnego projektu pod adresem: FOOBAR2000 POWRACA!!! - E11-FOOBAR2000 V3.3.

Z góry przepraszam za dosyć perfidną reklamę, nie robię tego w celach marketingowych. Po prostu często jestem pytany czy będą nowsze wersje oraz poprawki błędów a nie mam czasu na publikowanie na blogu swojego projektu oraz forum, więc muszę się ograniczyć do bloga.
0

Strona 1 z 1