foobar2000.pl - polskie forum: [1.3.1] Trzaski, ścinanie - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Zasady działu Problemy i pytania

Zasady działu "Problemy i pytania"

• Jeżeli Twoje pytanie dotyczy wtyczek (components) to pomyliłeś dział. Dyskusje na temat wtyczek prowadzimy tylko i wyłącznie w dziale Problemy i pytania związane z wtyczkami.
  • Pamiętaj, aby przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy podobne pytanie wcześniej już nie padło! Skorzystaj w tym celu z WYSZUKIWARKI oraz zajrzyj do działu F.A.Q. - Najczęsciej zadawane pytania.
  • Jeżeli zastosowałeś się do poprzednich 2 reguł i dalej nie znasz rozwiązania problemu to możesz już śmiało zakładać nowy temat. Pamiętaj, że jesteś zobowiązany do podania posiadanej wersji foobara przed nazwą tematu, przykłady:

[Wersja foobara] Nazwa tematu

• (np.) [0.9.5.1] foobar ciągle zawiesza się przy starcie...
    • (np.) [0.9.4.2] Błędy przy odtwarzaniu formatu FLAC

Grupa Trzymająca Władzę
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[1.3.1] Trzaski, ścinanie Trzeszczenie i ścinanie każdego utworu oraz radiostacji

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   LastButNotLeast Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 16-luty 14

Napisano 16 luty 2014 - 21:04

Witam wszystkich,
mam problem jak w temacie i próbowałem z nim sobie poradzić na każdy mi znany sposób oprócz formatu. Odinstalowywałem sterowniki dżwięku (realtek), sprawdzałem procesy, które mogłyby przeszkadzać foobarowi, testowałem inne programy do odtwarzania muzyki (na żadnym nie mam takich problemów). Nic nie pomogło. Problem mam od kilku miesięcy. Z foobara korzystam od może ok. 6 lat. Prosiłbym o pomoc użytkowników, którzy mieli podobny problem i wiedzą co począć. Nie chciałbym się przesiadać na coś innego bo foobar mi odpowiadał w 100% do momentu pojawienia się tych trzasków i ścin dźwięku.

Opis problemu:
1. uruchamiam utwór mp3 lub flac
2. ścina głos i trzeszczy przez cały utwór
3. zmieniam ustawienia eq, próbuję restartu, reinstalacji, portable, wszystko co mi przychodzi do głowy i ciągle to samo

Pozdrawiam,
Last.
0

Strona 1 z 1