foobar2000.pl - polskie forum: foo_scheduler f.1.2.2 - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Problemy i pytania związane z wtyczkami

Zasady działu "Problemy i pytania związane z wtyczkami"

• W tym dziale prowadzimy wyłącznie dyskusje na temat dostępnych już wtyczek.
  • Pamiętaj, aby przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy podobne pytanie wcześniej już nie padło! Skorzystaj w tym celu z WYSZUKIWARKI oraz zajrzyj do działu F.A.Q. - Najczęsciej zadawane pytania.
  • Tematy w dziale "Problemy i pytania związane z wtyczkami" muszą wyglądać następująco, inaczej bedą kasowane lub zmieniane:

foo_nazwa_wtyczki

• (np.) foo_burninate
    • (np.) foo_run

Grupa Trzymająca Władzę
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

foo_scheduler f.1.2.2 automatyczne przełączanie playlist?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   wasylu Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 02-sierpień 13

Napisano 02 sierpień 2013 - 12:26

Witam

Jestem na tym forum od dziś, choć od dawna używam foobara, a to za sprawą problemu którego jak narazie nie bardzo mogę rozwiązać z wtyczką w temacie, więc może ktoś będzie umiał mi pomóc.

Sprawa zaczeła się od tego że chciałem znaleźć program lub wtyczkę za pomocą, której automatycznie będą zmieniać mi się playlisty. Potrzebne to na imprezę, gdzie nie chciałbym siedzieć cały czas przy kompie a ustawić, by wszystko działo się automatycznie.
A ponieważ od dawna używam foobara zacząłem szukać tutaj i w sumie znalazłem wtyczkę foo_scheduler. Wyglądało na to, że pomoże mi ona we wszystkim, ale jakoś nie idzie mi konfiguracja.

Wyglądać by to miało tak, że po uruchomieniu muzy po określonym czasie lub liczbie utworów zmienia mi się playlista a następnie ponownie po określonym czasie lub liczbie odtworzonych utworów odtwarzanie powróci do poprzedniej playlisty i tak w kółko, aż do końca imprezy. Oprócz tych dwóch playlist oczywiście będą i inne "na specjalne życzenia".

Czy ktoś umiałby wskazać mi jak to sknfigurować bądź ma inny sposób rozwiązujący mój problem?
0

Strona 1 z 1