foobar2000.pl - polskie forum: Foobar 0.9.5.2 +fova1.05 POMOCY - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Zasady działu Problemy i pytania

Zasady działu "Problemy i pytania"

• Jeżeli Twoje pytanie dotyczy wtyczek (components) to pomyliłeś dział. Dyskusje na temat wtyczek prowadzimy tylko i wyłącznie w dziale Problemy i pytania związane z wtyczkami.
  • Pamiętaj, aby przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy podobne pytanie wcześniej już nie padło! Skorzystaj w tym celu z WYSZUKIWARKI oraz zajrzyj do działu F.A.Q. - Najczęsciej zadawane pytania.
  • Jeżeli zastosowałeś się do poprzednich 2 reguł i dalej nie znasz rozwiązania problemu to możesz już śmiało zakładać nowy temat. Pamiętaj, że jesteś zobowiązany do podania posiadanej wersji foobara przed nazwą tematu, przykłady:

[Wersja foobara] Nazwa tematu

• (np.) [0.9.5.1] foobar ciągle zawiesza się przy starcie...
    • (np.) [0.9.4.2] Błędy przy odtwarzaniu formatu FLAC

Grupa Trzymająca Władzę
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Foobar 0.9.5.2 +fova1.05 POMOCY Pare Szybkich pytań

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   KRIS85 Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 12-marzec 13

Napisano 12 marzec 2013 - 19:02

Witam jestem zielony w tych sprawach posiadam foobara jak wyżej i fova 1,05 i mam pare pytań

tak wyglad mój foobar : http://sendfile.pl/2...2/view/pyt2.png i bym chcial go lekko zmodifikować

1. Czy jest możliwość żeby okladki były częścią backgroundu <przy zmianie piosenki zmieniał sie background na taki jaki jest przypisany do folderu / piosenki ???>
jeżeli nie to jak zmienić okładke i ten cały zarys żeby była np: bardziej przezroczysta zeby można było bardziej widzieć background miej wiecej tak jak na tym zdjęciu:
http://sendfile.pl/2...iew/pytanko.png

http://sendfile.pl/2...ale_5_pytan.png <<<<<- Na tym zdjęciu opis do pozostałych pytań zeby było szybciej i łatwiej :)/>/>)

2.jak zmienić kolor i przezroczystość wszystkiego co jest na wyżej zamieszczonym zdjęciu zeby było widać bardziej background i jak zmienic kolor czcionki,
czcionke na inna szukałem w tym fovie ale nic sie nie zmienia.?? :(/>/>((
3 jak zmienić kolor całego obramowania bo już ten czarny mi sie znudził. : P

4. gdzie wejśc w fovie żeby naprawic problem ze zmianą Repeat ,all itd bo czasami nie moge zmienić nic tak jak by sie zawiesiło troche to wkurzające jest.

5. jak ustawić strzałke i zmienić kolor z zielonego na inny ??

6. Jak zapisac wszystkie ustawienia tak żeby po formacie i wgraniu foobara i fova wszystko wruciło tak jak to było przed formatem bez błedów,
wiem zaraz mi napiszecie że jest taki temat ale jakos słabo jest to opisane.

7. jak ustawić żeby w trybie karaoke wiecie jak sie ściągnie tekst piosenki żeby ustawić sledzenie i kolor co akurat śpiewa mam nadzieje że dobrze to wyjaśniłem

8. Jak zmienić przezroczystosć i ustawic okładki tak żeby przy odtwarzanym utworze była mała okladka
oczywiście w miare przezroczysta.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli nic sie nie da zrobić z powyższymi pytaniami to w jakiej innej wersji foobara i z jakim dodatkiem bede mógł zrobić taie żeczy jakie opisałem i czy w nowszych wersjach dam rade zrobic podobny wygląd jak na zdjęciach.
Priorytetem jest dla mnie background żeby jak najbardziej było go widać i w miare okładke i playliste.

Dziekuje z góry za pomoc mam nadzieje że te forum jeszcze nie umarło

Ps Wiem że troche chaotycznie to wyszło ale pisałem z biegu :D/>/>:D/>:D
0

Strona 1 z 1