foobar2000.pl - polskie forum: Dogrywanie wtyczek, DSP, ocena utworów - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Problemy i pytania związane z wtyczkami

Zasady działu "Problemy i pytania związane z wtyczkami"

• W tym dziale prowadzimy wyłącznie dyskusje na temat dostępnych już wtyczek.
  • Pamiętaj, aby przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy podobne pytanie wcześniej już nie padło! Skorzystaj w tym celu z WYSZUKIWARKI oraz zajrzyj do działu F.A.Q. - Najczęsciej zadawane pytania.
  • Tematy w dziale "Problemy i pytania związane z wtyczkami" muszą wyglądać następująco, inaczej bedą kasowane lub zmieniane:

foo_nazwa_wtyczki

• (np.) foo_burninate
    • (np.) foo_run

Grupa Trzymająca Władzę
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Dogrywanie wtyczek, DSP, ocena utworów

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   djhuk Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 19-styczeń 07

Napisano 21 marzec 2012 - 21:33

Witam
Zakochałem sie w programie od wersji foobar2000 0.9.4.3 by odyn1982. Ocena utworów jest niezmiernie praktyczna ( od 0 do 5) do tego zaimplementowana cyfrowa zwrotnica - czysty szał. Do testów i wstępnych pomiarów jest to nieocenione narzędzie. Niestety ta wersja w praktyce jest nie stabilna i nie chce pracować na wine w Linuksie. I tu cel postu :
skąd wziąć i jak dograć wtyczke ze znacznikami utworu( gwiazdki) oraz cyfrową zwrotnice (crossover ) . Nic do szczęścia mi nie trzeba, podstawowy wygląd jest genialny , ma być lekko i efektywnie.Zakładam że rozwiązanie znajduje sie na forum ale uwieźcie mi że na analizę wszystkich postów brakuje czasu, jeśli coś kojażycie, bede wdzieczny za wskazówki.

Pozdrawiam,

djhukthx
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mode5 Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 06-wrzesień 11

Napisano 22 marzec 2012 - 16:28

Wyświetl postUżytkownik djhuk dnia 21 marzec 2012 - 21:33 napisał

Zakochałem sie w programie od wersji foobar2000 0.9.4.3 by odyn1982. Ocena utworów jest niezmiernie praktyczna ( od 0 do 5) do tego zaimplementowana cyfrowa zwrotnica - czysty szał. Do testów i wstępnych pomiarów jest to nieocenione narzędzie. Niestety ta wersja w praktyce jest nie stabilna i nie chce pracować na wine w Linuksie. I tu cel postu :
skąd wziąć i jak dograć wtyczke ze znacznikami utworu( gwiazdki) oraz cyfrową zwrotnice (crossover ) . Nic do szczęścia mi nie trzeba, podstawowy wygląd jest genialny , ma być lekko i efektywnie.Zakładam że rozwiązanie znajduje sie na forum ale uwieźcie mi że na analizę wszystkich postów brakuje czasu, jeśli coś kojażycie, bede wdzieczny za wskazówki.

http://xover.sourceforge.net/ - jeśli o to Ci chodzi
http://www.foobar200...w/foo_playcount - ocenianie trzeba sobie dodać pod jakąś akcję (button, klawisz, SimPlaylist), troszkę o tym napisałem w moim poradniczku
Wtyczki instaluje się w ten sposób - ściągasz plik (zip), nie odpakowujesz! W preferencjach, w pierwszej gałęzi (Components) używasz przycisku Install..., wybierasz to ściągnięte archiwum (za chwilę Foobar będzie miał własne rozszerzenie wtyczek, będzie jeszcze łatwiej) i 'Apply'kujesz (co wymusza restart).
DSP trzeba dodać w preferencjach, Playback -> DSP Manager, zazwyczaj także skonfigurować (przycisk configure selected).
0

Strona 1 z 1