foobar2000.pl - polskie forum: Szukam wtyczki 'wyślij przez bluetooth' - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Szukam wtyczki 'wyślij przez bluetooth'

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   bood Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 23-luty 12

Napisano 27 luty 2012 - 15:13

Szukam wtyczki która dawała by opcje pod prawym klawiszem myszy na piosence wysyłania jej przez bluetooth (tzn. uruchamiała by te opcję z pod prawego klawisza myszy w Windows explorer)
Chciał bym tego używać w ten sposób, by wysyłać sobie skrótem klawiszowym aktualnie odtwarzaną piosenkę do telefonu.

Dużo tego szukałem, nie mogłem znaleźć, ale może jest coś takiego, lub może komuś dam pomysł na nową wtyczkę
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 14-czerwiec 06

Napisano 27 luty 2012 - 19:43

Jak będę miał dostęp do windowsa to to sprawdzę to, ale jestem prawie pewien, że da się to dość łatwo zaaranżować przy użyciu skryptu i foo_run'a.
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   bood Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 23-luty 12

Napisano 28 luty 2012 - 19:08

to proszę o instrukcje. tak propo czepiając się twoich słówek widzę że nie korzystasz z windowsa, domniemam że z Linuksa oraz domniemam że lubisz foobar2k i proszę o kolejną poradę czym zastąpić ten odtwarzacz na linuksie, bo szczerze to jest jedyna rzecz która mnie trzyma przy windowsie... co radzisz? szukam odpowiedniej alternatywy...
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   bood Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 23-luty 12

Napisano 29 luty 2012 - 23:50

dobra są postępy:

mam wtyczkę foo_run.dll
wysyłanie po bluetooth to: "C:\Windows\System32\fsquirt.exe"
Patch do pliku to: %patch%

teraz jaką komendą sprawić by wysyłać tym dany plik. Potrzebuje to złożyć w jedną komendę?

Przykładowo komenda do "otwórz za pomocą" to: rundll32.exe shell32.dll,OpenAs_RunDLL %_path%

jeszcze jest fakt że tego pliku do wysyłania przez bluetooth nie ma w explorerze, ale pojawia się jak wchodzę przez skrót (otwórz lokalizacje pliku we właściwościach "C:\Users\VoYTeC\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo\Urządzenie Bluetooth"), a foobar2000 nawet nie chce go uruchamiać jako programu bez patch- nie widzi go tam najzwyczajniej bo nie jest domniemam procesem systemowym

Jeszcze się trochę pobawię to jak zwykle sam sobie odpowiem na moje pytania pozostawiając tylko how_to ;D
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   bood Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 23-luty 12

Napisano 02 marzec 2012 - 10:23

Prace wrą:

Mozna uruchomic komende w Foobar2000, która by uruchamiala konsole cmd z parametrem programu (tzn. menadzera bluetooth fsquirt.exe) i pliku do wyslania (%patch%).

bo: cmd widzi menagera bluetooth i jest w stanie go uruchomic

Potrzebuje to skompletowac w komende, teraz jestem poza domem, wiec nie moge.

Jeszcze jest inny sposób napisania sterownika bluetooth do foobar'a, ale to nie dla mnie.

Strona 1 z 1