foobar2000.pl - polskie forum: Cover Downloader - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Problemy i pytania związane z wtyczkami

Zasady działu "Problemy i pytania związane z wtyczkami"

• W tym dziale prowadzimy wyłącznie dyskusje na temat dostępnych już wtyczek.
  • Pamiętaj, aby przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy podobne pytanie wcześniej już nie padło! Skorzystaj w tym celu z WYSZUKIWARKI oraz zajrzyj do działu F.A.Q. - Najczęsciej zadawane pytania.
  • Tematy w dziale "Problemy i pytania związane z wtyczkami" muszą wyglądać następująco, inaczej bedą kasowane lub zmieniane:

foo_nazwa_wtyczki

• (np.) foo_burninate
    • (np.) foo_run

Grupa Trzymająca Władzę
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Cover Downloader Moja wtyczka - wersja alpha

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   mode5 Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 06-wrzesień 11

Napisano 21 październik 2011 - 15:36

Piszę sobie wtyczkę do foobara przeznaczoną do ściągania obrazków. Wersja alpha jest tu: http://www.mode.ugu.pl/foo_covdow.dll. Czy moglibyście troszkę potestować? GUI jest jeszcze słabe, teraz zamierzam się na nim skupić.
Ciekawi mnie zwłaszcza, czy się nie zawiesza na Waszych kompach i konfiguracjach. Także kwestia 'dialogów', mój angielski nadaje się raczej do czytania niż pisania... Mogę liczyć na sugestie językowe?
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mode5 Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 21 październik 2011 - 22:36

Dodałem troszkę ładniejszą wersję 0.2. Alpha. Jak znajdę czas, to dodam jakieś GUI.
Dziwi mnie kompletny brak odzewu, więc może troszkę napiszę o wtyczce - służy do ściągania okładek (w planach mam także artystów) do albumów, przy pomocy Google'a. Potrafi ściągać automatycznie podczas grania - choć już widzę, że tę opcję muszę ulepszyć - albo po wybraniu w menu kontekstowym. Pojawia się wówczas okienko z thumbnailami google'a i możliwość dociągania pełnych obrazków (niestety, często nie można). W tym oknie można klikać na miniatury - ściągając obrazki, na podpisy - otwierając link w sieci, środkowy przycisk myszy zapisze obrazek, a menu kontekstowe pozwala na zapisanie obrazka lub miniatury.
W preferencjach można ustawić dodatkową ścieżkę do zapisywania, jeśli właściwa z jakichś powodów jest zablokowana. Trzeba wtedy też dodać tę ścieżkę do ustawień w "Display - album art". Mam trochę albumów popakowanych zipem i nie chce mi się ich odpakowywać, a tak mogę dołączać do nich okładki.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ktos90 Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 06-sierpień 07

Napisano 18 listopad 2011 - 05:11

wtyczka jest mega, właśnie ściągam brakujące okładki. btw przydałoby się (opcjonalnie) zamykanie okna z propozycjami, po zapisaniu okładki
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   mode5 Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 19 listopad 2011 - 12:12

Wyświetl postUżytkownik ktos90 dnia 18 listopad 2011 - 05:11 napisał

wtyczka jest mega, właśnie ściągam brakujące okładki. btw przydałoby się (opcjonalnie) zamykanie okna z propozycjami, po zapisaniu okładki

Dzięki za dobre słowo i sugestię. Oto wersja 0.4.1 beta, zgodnie z Twoim życzeniem. Dorobiłem też bieda-stronkę: http://mode.ugu.pl/covdov.php

Uwaga do wszystkich - ze względu na ogromną zmianę w preferencjach trzeba skasować stare ustawienia wersji alfa, jeśli ktoś używał. Jest to plik foo_covdow.dll.cfg w katalogu z ustawieniami Foobara.

Obecna wersja ma pewne błędy, ale troszkę brakuje mi czasu... Jeszcze powalczę. Jeśli ktoś znajdzie inne błędy, albo ma sugestię, to proszę o info.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   ktos90 Ikona

• foon00b
  • Ikona

Napisano 13 grudzień 2011 - 14:36

Kurcze, od jakiegoś czasu przestała mi działać... najpierw wyskakiwało mi czarne okno (tam, gdzie powinny być propozycje) a po aktualizacji wtyczki jest to samo, tyle, że białe okno :P
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   mode5 Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 14 grudzień 2011 - 10:51

Wyświetl postUżytkownik ktos90 dnia 13 grudzień 2011 - 14:36 napisał

Kurcze, od jakiegoś czasu przestała mi działać... najpierw wyskakiwało mi czarne okno (tam, gdzie powinny być propozycje) a po aktualizacji wtyczki jest to samo, tyle, że białe okno :P

Google zmieniło format swojego htmla. Dodałem na stronie poprawioną wersję wtyczki. Niedokładnie przetestowana, usiądę nad nią w najbliższy weekend, teraz nie mam czasu (między innymi dziś mam pogrzeb w najbliższej rodzinie).
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   ktos90 Ikona

• foon00b
  • Ikona

Napisano 16 grudzień 2011 - 06:28

nie pali się ;)
0

Strona 1 z 1