foobar2000.pl - polskie forum: Deadbeef - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Deadbeef

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   kabinial Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 08-styczeń 07

Napisano 07 czerwiec 2010 - 21:43

Nie chciał Foobar do Linuksa przyszedł Linuks do... użytkowników Foobara ;)
Po tym jak dowiedziałem się o wydaniu na MacOS wydawało się, że mnie nic nie zaskoczy i wystarczy czekać na wydanie linuksowe... A jednak.
Nazywa się Deadbeef --> http://deadbeef.sourceforge.net/
Nie jest to Foobar ani jego kopia, a odtwarzacz do niego "podobny" lekkością i wyglądem oraz niektórymi funkcjami. Ponoć co nieco można zaimportować z ustawień oryginału.
Zaznaczam, że nie chcę tu siać fermentu reklamując konkurencję a pocieszyć i uświadomić użytkowników Linuksa.
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:05

Wyświetl postUżytkownik kabinial dnia 07 czerwiec 2010 - 22:43 napisał

Dołączona grafika

Po tym screenie faktycznie wygląda na zdatny do codziennego użytku. Czyżby w końcu powstał jakiś przyzwoity player na Linuksa?
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   marcinz90 Ikona

• jam jest 444
  • Ikona
  • Rejestracja 27-grudzień 06

Napisano 08 czerwiec 2010 - 16:06

sprawdziłem

wszystko ładnie, tylko brakuje czegoś w stylu media library. Mając kilkaset utworów jeszcze da się tego używać, ale mając utworów kilkanaście tysięcy już niezbyt.

Jeśli chodzi o lekkie odtwarzacze na linuksa polecam MOC (music on console), którego używam jako lżejszą alternatywe dla banshee
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Vifon Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 18-listopad 06

Napisano 08 czerwiec 2010 - 22:12

Chyba jednak zostanę przy moim wysłużonym duecie: MOC do słuchania i foobar (Wine) do tagowania. Jednak za bardzo się przyzwyczaiłem do włączania odtwarzacza na wirtualnym terminalu (Ctrl+Alt+F1-F6), a tego nie zrobię ani z Deadbeefem, ani z foobarem, ani z większością pozostałych odtwarzaczy. Poza tym, możliwości konfiguracyjne Deadbeefa nie dorastają do pięt foobarowi (przynajmniej na pierwszy rzut oka). Po co mi pseudo-foobar bez jednej z najważniejszych jego cech?
0

Strona 1 z 1