foobar2000.pl - polskie forum: [fb2k] foobar2000 v1.0 beta 3 - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[fb2k] foobar2000 v1.0 beta 3 Wersja z 2009-12-04

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 04 grudzień 2009 - 12:06

Nowa beta z poprawkami kilku błędów:

foobar2000 v1.0 beta 3 (oficjalne forum)

Informacje o wydaniu 1.0 (i po polsku - thx Wojtek!)
Download (wymagany klient BitTorrent)

Zmiany w stosunku do bety 2:
  • Naprawione: Błąd wczytywania niektórych plików ASX przeciąganych z okienka przeglądarki internetowej lub dodawanych poprzez "add location".
  • Naprawione: Niemożność otwarca strumieni Windows Media .WAX.
  • Naprawione: Niewyświetlanie tytułów niektórych strumieni Windows Media.

0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 04 grudzień 2009 - 13:14

Polskie radio dalej nie działa, ale to było do przewidzenia :) (oczywiście PR nie odpowiedzialo na maila ani nie poprawili strony :/ )

Jako, że poprawki dot. głównie stacji radiowych (i Windows Media) — czy stacje BBC zaprezentowane w taki a nie inny sposób w foobarze to:
- wina foo
- wina bbc
- wina cudownego formatu ms?
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 grudzień 2009 - 13:42

To niczyja wina. Otwórz tego asxa w WMP - wyświetli się podobnie, z tym, że zamiast całych adresów z parametrami:
radio1_bb_live_int_eq1_sl0?BBC-UID=a47a2c4bfd4056d3af34b2d3213b2ab630c492c3d0806281e2f86004333c2038&SSO2-UID=

pokażą się tylko fragmenty w postaci:
radio1_bb_live_int_eq1_sl0

Ja bym w ogóle był za "grupowaniem" tych wszystkich adresów z ASXów w jednej ścieżce na playliście i żeby foo automagicznie wybierał najlepszą (=pierwszą działającą).
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 grudzień 2009 - 14:20

Cytat

Ja bym w ogóle był za "grupowaniem" tych wszystkich adresów z ASXów w jednej ścieżce na playliście i żeby foo automagicznie wybierał najlepszą (=pierwszą działającą).

I to byłoby dobre rozwiązanie (zarzucisz na HA? ;> ). W ogóle można by iść krok dalej i zastosować to dla większości stacji radiowych, w tym takich z pls (tam też jest kilka adresów). Niemniej w przypadku plików .pls pozostawałby problem rozróżniania czy to jest zbiór linków dla jednej stacji czy dla wielu stacji (oba warianty są możliwe).
Dobrym pomysłem byłaby możliwość tworzenia "bytu" na playliście grupującego stacje, z możliwością ich edycji (włączając tytuł wyświetlany + listę odnośników dla danej stacji). Na chwilę obecną zapanowanie nad stacjami radiowymi jest odrobinę siermiężne :(
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 grudzień 2009 - 14:23

Ech... jak znajdę czas to zapodam, ale idę o zakład, że ktoś z dev-teamu znajdzie BARDZO RACJONALNY powód, dlaczego to nie przejdzie, i zaraz w niezwykle kulturalny sposób mi go wyłuszczy :> Zresztą nie jestem pewien, czy już takie requesty nie padały.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 grudzień 2009 - 15:15

(SOT: Cóż, ja się tam już wolę nie wychylać, jedynie co to w wątkach dot. 3rd party plugins (; ).
0

Strona 1 z 1