foobar2000.pl - polskie forum: Przenośne głośniki idealne do laptopa - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Przenośne głośniki idealne do laptopa

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Dagma Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 28-wrzesień 09

Napisano 28 wrzesień 2009 - 10:34

Potrzebuję jakieś niezbyt duże głośniki do podpięcia do laptopa. Chodzi przede wszystkim o efekt oglądania filmów oraz słuchania muzyki. Możecie coś polecić?
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 28 wrzesień 2009 - 11:47

Miałem ostatnio okazję słyszeć głośniczki Creative Travelsound. I jak na taką małą pierdółkę to całkiem fajnie grało (podłączone do audigy 2). tzn obiektywnie patrząc, nie grało to ładnie, ale dużo ładniej niż można by się zbyło spodziewać po głośniczkach o tych gabarytach;) Nie jestem pewien czy to był na pewno ten model, do którego podałem linka, ale podejrzewam, że inne głośniki z tej serii też powinny dobrze się spisywać. Niestety są dosyć drogie.

Chyba że nie chcesz głośników przenośnych, a coś co możesz postawić na biurku, to kup np. Logitech x-230 2.1 - małe i gra całkiem ładnie, jeśli masz więcej kasy, i miejsca pod biurkiem to logitech z-4e - gorąco polecam. Całkiem pozytywnie też zaskoczył mnie Creativa zestaw 2.0 GigaWorks T20. Doskonałe do muzyki gitarowej, trochę gorzej jeśli chodzi o elektroniczne granie ze względu na brak soobwoofera (chociaż i bez niego bas jest nienajgorszy).

Nie określiłeś ceny, więc ciężko doradzić. Ale i tak w tym przedziale cenowym, o którym piszę nie mamy wielkiego wyboru i w ciągu kilku ostatnich lat niewiele się zmieniło.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   magda Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 21-marzec 11

Napisano 21 marzec 2011 - 12:12

Ja Ci polecam głośnik Altec Lansing Orbit iMT227. Jest niewielki, łatwo go przechowywać i przenosić. Możesz go podłączyć do laptopa ale także do odtwarzacza CD, MP3 oraz telefonu muzycznego. Jestem pewna, że będziesz zadowolona :D

kosztuje tylko 99 zł :)

www.alteclansing.net.pl

Załączone pliki

0

Strona 1 z 1