foobar2000.pl - polskie forum: IP.Board 3.0.0 na foobar2000.pl - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

IP.Board 3.0.0 na foobar2000.pl

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 23 czerwiec 2009 - 22:22

Ukazała się właśnie nowa wersja silnika naszego forum (IP.Board 3.0.0). Koszt 'apdejtu' (przedłużenia licencji) wynosi 25$. Z reklam googlowych uzbierało się 1$ :D Brakuje więc już tylko 24$.

Kto ewentualnie byłby zainteresowany kolejną zbiórką? W nagrodę dozgonna wdzięczność społeczności forum i konto VIP'a (lans :faja: ).
W nowej wersji prawdopodobnie zostałby również wyeliminowany problem z niedziałającymi załącznikami.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 08 listopad 2009 - 09:44

IE6 jest delikatnie mówiąc przestarzałe. Przeglądarek z serii Internet Explorer używa tylko 9,5% użytkowników tego forum.

Firefox - 57%
Opera - 26%
Internet Explorer - 9,5%
Chrome - 6%

Może czas na zmianę przeglądarki? :)
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 08 listopad 2009 - 11:52

Co więcej, odsetek użytkowników IE w wersji 6 w całej populacji tychże to... ~2,5% :D
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona
  • Rejestracja 09-czerwiec 05

Napisano 10 listopad 2009 - 12:58

Gratulejszon xD Teraz tylko dopracować skórkę aby jako tako wyglądało, nie tak jak większość for na ipb 3.x.x

Po za tym...

Proponuję przebudować bbcode (wszystko jak leci, posty, profile, regulamin, etc), wystarczy popatrzeć na to co się dzieje w profilach (np tu: http://foobar2000.pl...2525-dimension/ w zainteresowaniach).

Dodatkowo proponuję skustomizować pola wyświetlanie pod awatarem przy postach ;]

Jak mi jeszcze coś wpadnie do głowy to napiszę ;)
last.fm & Steam & xfire | www
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 10 listopad 2009 - 13:22

Poprzednia skórka też była domyślna z naszym logo + drobnymi dodatkami (;

Posty zostały przebudowane, ragulamin wygląda ok, informacje w profilu -- tam jest HTML, który akurat w info i sygnaturce jest wyłączony..

Pola obok -- taki jest plan, jak tylko dokopię się do ustawienia w ACP (nie widziałem jeszcze), albo rozkminię jak to jest zrobione głębiej (wcześniej każde pole było osobno, teraz pobiera wszystkie pola i wyświetla)
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 10 listopad 2009 - 14:04

Wyświetl postUżytkownik Wojtek dnia 10 listopad 2009 - 13:22 napisał

ragulamin wygląda ok

Poprawiałem, tak samo jak zasady działów, bo posypało się wszystko ;)
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona

Napisano 10 listopad 2009 - 14:43

\ciach
-- tam jest HTML, który akurat w info i sygnaturce jest wyłączony..

Mi to wygląda właśnie na nie przebudowane bbcode ;p

Pola obok -- taki jest plan, jak tylko dokopię się do ustawienia w ACP (nie widziałem jeszcze), albo rozkminię jak to jest zrobione głębiej (wcześniej każde pole było osobno, teraz pobiera wszystkie pola i wyświetla)
chyba niestety będziesz musiał grzebać w szablonie... w acp czegoś takiego się niestety nie doszukałem...

Ale jeśli jednak znajdziesz, to napisz, proszę ;) Przyda się ^_^
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Raiden Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 13 listopad 2009 - 18:43

Wyświetl postUżytkownik Wojtek dnia 08 listopad 2009 - 00:44 napisał

reklamy są maksymalnie mało inwazyjne...

Fajnie byłoby, gdyby nie było tu żadnych reklam nigdy... dosyc ich już chyba wszędzie, na każdej stronie/portalu? :/ Właściwie to dlaczego to forum jest nieoficjalne? A jest jakieś oficjalne? Bez jaj :rolleyes:

Wojtek napisał:

Używając pełnego edytora masz możliwość zarządzania obrazkami -- poniżej treści wpisywanej wiadomości masz pole gdzie możesz wskazać plik do dodania.

Aha, załączniki na dole... Dawno nic tu nie dodawałem to się zapomniało :rolleyes:

Wojtek napisał:

polecam w końcu zaktualizować do wersji 8 -- gorąco zachęcam ;]

Zrobiłem tak, korzystając z Twojego linka. Myślę, że się opłacało :D Mniej już muli (wliczając wszystkie strony, na które zaglądam). Dzięki za linka :)

Wojtek napisał:

Dlatego tez jest stosowny temat żeby błędy zgłaszać :)

W Edytorze już nie znika tekst pod emotikonami, a edycja własnego bardzo szybko działa :thumbsup:
To jeszcze przychylę się do tego, co mówił Dimension o kolorach... może jakieś po prostu ostre, ale współgrające? Granatowy/niebieski z żółtym, czarno-zielone, Polska biało-czerwoni? :D
Najważniejsze jest podejście do klienta, gdy chce się coś sprzedawac. Mam nadzieję, że wszyscy tutaj są tak samo pomocni - w ramach problemów każdego poszczególnego Uzytkownika - jak Ty. dzięki :)
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 13 listopad 2009 - 19:43

Wyświetl postUżytkownik Raiden dnia 13 listopad 2009 - 18:43 napisał

Fajnie byłoby, gdyby nie było tu żadnych reklam nigdy...

Jak zasponsorujesz serwer na kolejny rok to nie będzie :P W tej chwili jedyne reklamy to baner na górze i linki na samym dole strony. Praktycznie niewidoczne rzeczy.

Wyświetl postUżytkownik Raiden dnia 13 listopad 2009 - 18:43 napisał

Właściwie to dlaczego to forum jest nieoficjalne? A jest jakieś oficjalne? Bez jaj :rolleyes:

Oficjalne forum foobara znajdziesz pod linkiem: http://www.hydrogena...?act=SF&s=&f=28 :)
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 13 listopad 2009 - 19:48

SOT:

Cytat

Zrobiłem tak, korzystając z Twojego linka. Myślę, że się opłacało Mniej już muli (wliczając wszystkie strony, na które zaglądam). Dzięki za linka

No bo w nowej wersji poprawili masę rzeczy, związanych zwłaszcza z nowymi rzeczami na stronach, więc i większa szybkość :)
Btw. aż dziwne, że nie zauważyłeś na poprzedniej wersji forum tego gigantycznego komunikatu zachęcającego do aktualizacji do IE8 B)

Cytat

To jeszcze przychylę się do tego, co mówił Dimension o kolorach... może jakieś po prostu ostre, ale współgrające? Granatowy/niebieski z żółtym, czarno-zielone, Polska biało-czerwoni?

IMHO dizajn nowego forum jest ok, jedynie co to możnaby przyciemnić trochę tło... (no i razić może, że większość for na IPB3 wygląda podobnie :bag: ;D )
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 13 listopad 2009 - 21:15

Nowy wygląd jest gitny :P Nie zmieniamy nic :D
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   Raiden Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 13 listopad 2009 - 21:49

Wyświetl postUżytkownik mariush dnia 13 listopad 2009 - 21:15 napisał

Nowy wygląd jest gitny :P Nie zmieniamy nic :D

Daj spokój, nawet gmail ma te same kolory ;D Wieje monotonią, jak dobrze zauważył Dimension - gdzie się nie wejdzie: w kółko to samo.
Wojtek - gigantycznego nie widziałem, bo miałem długą przerwę w bytowaniu na Forum; pamietam za to sprzed roku negatywy nt wersji 7 i tym chyba się kierowałem :)
Qbi@k - a polskojęzyczne forum nie może byc oficjalnym? I w każdym innym kraju? A wogle to odnoszę wrażenie, że Foobar'a stworzył brazylijczyk :mad: :evil: Nie wiem, co o tym sądzic.
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 13 listopad 2009 - 22:01

A dlaczego to my mamy zmieniać wygląd a nie google? :P Mnie tam monotonnie nie jest, bo tylko jedno forum kojarzę używa defaultowego skina.
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   Raiden Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 13 listopad 2009 - 22:09

Wyświetl postUżytkownik mariush dnia 13 listopad 2009 - 22:01 napisał

A dlaczego to my mamy zmieniać wygląd a nie google? :P Mnie tam monotonnie nie jest, bo tylko jedno forum kojarzę używa defaultowego skina.

Dlaczego akurat TO Forum - sam sobie odpowiedz-cie :P Co, nie chce się; za dużo roboty, co nie? :P
Najdalej przedwczoraj logowałem się z przymusu na dwóch takich jakchśtam i gul chodził, jak zobaczyłem szatę graficzną. A to pewnie jakies lokalne forum o bzdurach. W sumie nieważne, ale oczy cieszyło B)
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 13 listopad 2009 - 22:14

Cytat

Qbi@k - a polskojęzyczne forum nie może byc oficjalnym? I w każdym innym kraju?

Bo oficjalne jest na HydrogenAudio i Twórca foobara2k nie życzy sobie, żeby dopóki nie powstaną wersje lokalne, inne, lokalne fora miały błogosławieństwo "oficjalne" (czyt. raczej nigdy to nie nastąpi). Tyle w tym temacie.

Cytat

A wogle to odnoszę wrażenie, że Foobar'a stworzył brazylijczyk Nie wiem, co o tym sądzic.

Autorem foo2k jest Peter Pawlowski. Dywagacje na temat jego narodowości/korzeni odstawmy na bok -- ok?

Wracając do tematu -- poświęcony jest on nowemu silnikowi forum i uwag tyczących się tegoż. Kolejne posty nie będące stricte związane z tematem będą kasowane

EDIT:

Cytat

Co, nie chce się; za dużo roboty, co nie?

Jeżeli dysponujesz odpowiednimi ilościami czasu oraz zdolnościami to możesz zrobić skórkę (nie, nie poszukać gotowca) która będzie wyjątkowa i estetyczna, czekamy na propozycje :P
0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona

Napisano 16 listopad 2009 - 09:21

Skórka made by me:
Dołączona grafika

1. te linki na dole są bo robiłem ją na bazie pewnego forum
2. skórka jest gotowa do edycji, także jakbyście np mieli jakieś uwagi żeby można było zmienić tak aby Wam pasowało, czekam na uwagi :thumbsup:
3. oczywiście nic za nią nie chce poza możliwością wklepania sobie w portfolio info o niej :D

[+] Ustawcie żeby zewnętrzne linki otwierały się w nowym oknie ;)
[++]Nie denerwuje Was ten pasek po prawo? Nie lepiej go wyłączyć w cholerę? :>

Użytkownik unbreak edytował ten post 16 listopad 2009 - 09:28

Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 16 listopad 2009 - 10:58

Cytat

[+] Ustawcie żeby zewnętrzne linki otwierały się w nowym oknie

Nie! Jak chcesz żeby sznurek otwarł Ci się w nowym oknie/karcie to klikaj w niego ŚPM czy inną kombinacją. Nic tak (mnie) nie wku^Wirytuje jak nachalne otwieranie linków na stronach w nowych oknach, bo jakiś szalony łebdizajner miał wizję :/

Cytat

[++]Nie denerwuje Was ten pasek po prawo? Nie lepiej go wyłączyć w cholerę? :>

Klik na [X] i nie widać? ;->
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona

Napisano 16 listopad 2009 - 11:30

OK, OK ;p

Po kolejne, polecam: (IM) Group Name Indicator :]
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 16 listopad 2009 - 22:22

Nie do końca podoba mi się ta skórka. Dziwnie dobrałeś kolory. Zdecydowanie bardziej podoba mi się za to ta: http://oc-community.org/ :P
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona

Napisano 17 listopad 2009 - 08:36

Możesz w sumie napisać do mnie na gg/mail/pw/ bądź tu jakie kolory Ci odpowiadają. Nie widzę problemu aby wrzucić jakie chcesz/chcecie, to kwestia kilku minut ;p

Rozumiem, że ciemne, ale chyba nie chcesz mieć dokładnie takiej skórki jak my ;p Więc jestem otwarty na propozycje kolorów :]

Może po prostu ten niebieski zmienić na coś innego? Inny ocień niebieskiego?
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   Raiden Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 17 listopad 2009 - 23:31

Wyświetl postUżytkownik unbreak dnia 16 listopad 2009 - 09:21 napisał

Skórka made by me

...
Zaje#ioza pełna, jak dla mnie :ok: Jedne kolory pasują do innych, inne nie - szary jest świetny, najlepszy chyba kontrastowy kolor poza białym, czarnym. Czerwony na Twoim przykładzie też jest doskonały :)
Zobaczyłem - uwierzyłem; dlatego zawsze dziwi mnie targowisko w sieci na innej zasadzie :P
Ta zmiana w dobrym kierunku poszłaby, lepiej na pewno niż ta bezbarwosc która jest (o kolor chodzi).
...klikanie w sznurek czy odwrotnie automatycznie wyklucza kobiety, poza rzadkimi wyjątkami - wydaje misie... ale może kobiety nie są stworzone do Foobara, albo raczej odwrotnie; czy co? To chyba dyskryminacja, jakby Foobar nie myślał o płci pięknej :lol:
To bardzo fajna skórka, a kolory zawsze można dopracowac? :D
0

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5