foobar2000.pl - polskie forum: Reklamy - nasze opinie - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Reklamy - nasze opinie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 13 maj 2009 - 18:53

Wyświetl postUżytkownik Wojtek dnia śro, 13 maj 2009 - 19:39 napisał

Przy okazji chciałbym polecić skrypt AdSweep do usuwania reklam ze stron - działa całkiem sprawnie a autor jest wyjatkowo kooperatywny, jeżeli chodzi o zmiany ;]

Potem się człowiek dziwi, że z reklam zarobic nie można mimo dużej ilości odwiedzin <_<
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   s0ber Ikona

• Stoner
  • Ikona
  • Rejestracja 30-październik 07

Napisano 13 maj 2009 - 19:22

Tak się dzieje, Drogi Kubo, gdyż reklama, w moim rzeczy rozumieniu, już dawno przestała nią być. Co mam na myśli? Otóż to, iż jeśliby przyjąć, że reklama jest tworem (zazwyczaj wizualnym), który ma na celu przekonać nas czy zachęcić do zakupu czegoś, tudzież skorzystania z czyichś usług, to logicznym jest, że owy twór powinien być rzeczowy, zawierać potrzebne nam informacje i być miły dla oka i ucha - to przede wszystkim; a broń Panie Boże nie może być to jakieś nachalne paskudztwo, które zwyczajnie doprowadza nas do tzw. szewskiej pasji. A większość reklam, z którymi stykamy się obecnie, charakteryzuje się tym właśnie, że są napastliwe a przy tym mało rzeczowe i ogólnie gówno warte, toteż człek rozsądny w ogóle się nimi nie sugeruje, a jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że nerwicy można od tego dostać - wyłącza to badziewie. Mam nadzieję, że zapanuje kiedyś ogólny trend na reklamy, których twórcy przyswoją sobie, moim zdaniem, najważniejszą zasadę, którą powinni się kierować przy tworzeniu reklam, zasadę takąż, iż reklama nie może w******ć.

W sumie, to zapodałem taki wywód, bo mi się nudzi. Poniżej znajduje się wersja, dla tych, którzy kładą lachę na ten post albo zwyczajnie nie mają czasu, żeby czytać jakieś histeryczne wyziewy anonimowego typa z przepastnego Internetu.

Zatem:

Ludzie wyłączają reklamy, bo są ch****e - proste jak konstrukcja cepa psze państwa.

--
Pokornie błagam administrację o wybaczenie, żem się dopuścił offtopu(a). Obiecuję poprawę.
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   dawxxx666 Ikona

• God of fooAvA™
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 13 maj 2009 - 19:28

No coż, Twój offtop nie jest już offtopem, bo widzę, że właśnie zasłużył na oddzielny temat :)
myapple.pl
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 13 maj 2009 - 19:32

Cytat

Potem się człowiek dziwi, że z reklam zarobic nie można mimo dużej ilości odwiedzin

Zapodamy na forum wtyczkę foo_pudelek dzięki czemu zmienimy bazę użytkowników na tych klikających w reklamy? :P

Cytat

Pokornie błagam administrację o wybaczenie, żem się dopuścił offtopu(a). Obiecuję poprawę.

Odpowiednie siły nieczyste czuwają nad takimi zbłąkanymi duszami i poprawiają ich potknięcia (-;

Co do samego, nowopowstałego tematu - przyznaję się bez bicia, że blokuję ile się da (czasami nawet 'normalne' elementy stron, bo mi zawadzają) - ot, nauczyłem się jak mi reklamy zaczęły wyskakiwać na cały ekran (jeszcze w IE) i nie było widocznego sposobu na zamknięcie :/
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   dawxxx666 Ikona

• God of fooAvA™
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 13 maj 2009 - 19:36

Wyświetl postUżytkownik Wojtek dnia śro, 13 maj 2009 - 20:32 napisał

Zapodamy na forum wtyczkę foo_pudelek dzięki czemu zmienimy bazę użytkowników na tych klikających w reklamy? :P

U nich ciężko jest rozróżnić, co jest tylko reklamą, a co kolejnym 'newsem' :P
myapple.pl
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   s0ber Ikona

• Stoner
  • Ikona
  • Rejestracja 30-październik 07

Napisano 13 maj 2009 - 19:37

Żeż no! niech to gęś kopnie, to mnie się zaszczyt trafił dzisiaj. :) Aż miło. Dzięki Qba. ;)
Dołączona grafika
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 17 maj 2009 - 00:46

Wyświetl postUżytkownik s0ber dnia śro, 13 maj 2009 - 21:22 napisał

Ludzie wyłączają reklamy, bo są ch****e - proste jak konstrukcja cepa psze państwa.

Tę prostą acz genialną myśl podchwycili dawno temu założyciele Googla. I całkiem nieźle na tym wychodzą :)
0

Strona 1 z 1