foobar2000.pl - polskie forum: Własny system oceniania plików za pomocą TIM do fb2k - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Własny system oceniania plików za pomocą TIM do fb2k

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   kreetu Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 15-marzec 09

Napisano 24 marzec 2009 - 22:29

Witam !

Od jakiegoś czasu bawię się konfiguracja foobara, nie jestem jakimś tam pro w tej kwestii, udało mi się doprowadzić foobara do takiej postaci już:

Dołączona grafika

Jedyne co mi do szczęścia potrzeba to jakiś rating prosty który chciałbym aby był wyświetlany w kolumnie na playliscie (NG Playlist)
oraz aby można go było edytować jednym kliknięciem w boksie w rogu.

Dla zilustrowania pomysłu zrobiłem tak szybciutko to w PSP:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wyglądałoby to tak, ze klikamy utwór (każdy deafultowo ma rating=0) i w TIM ukazuje się 5 pustych kropek, najeżdżając na nie możemy ustawić rating w skali od 1 do 5. Tym samym w kolumnie na playliscie ukażą się wypełnione kółka z oceną utworu.
Pomyślałem, że byłoby nic innego jak dodanie jednej kolumny w playliscie a w TIMie zwykła ingerencja w właściwości danego pliku.

Grzebałem i próbowałem sie już bawić dwoma dostępnymi wtyczkami - czyli "foo_quicktag" - który nie działa chyba poprawnie z tą wersją foobara oraz "foo_rating" który też sprawił mi wiele problemów. Tak czy inaczej zastanawiałem się, czy można zrobić coś takiego?

Używam Foobara w wersji 0.9.6.4. BETA 1
Pozdrawiam !
0

Strona 1 z 1