foobar2000.pl - polskie forum: Organizacja - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Organizacja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 25 listopad 2008 - 20:09

Brak organizacji - to największa wada tego ciekawego projektu, jakim jest http://magnetofon.net.

Każdy powinien się zobowiązać do tego, że napisze jakąś recenzję w danym terminie, a same artykuły byłyby regularnie wrzucane na serwis co x dni.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   dawxxx666 Ikona

• God of fooAvA™
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 25 listopad 2008 - 20:34

Muszę się zgodzić z przedmówcą, w tym tygodniu robimy porządek w redakcji:
- kto dotąd nic nie napisał zostanie usunięty;
- redaktorzy będą rozliczani z recenzji (kto dawno nic nie napisał dostanie tzw. deadline, czyli termin ostateczny do napisania nowego tekstu).

Moja propozycja jest taka: piszemy jedną reckę na 2 tygodnie, napisanie newsa/newsów przedłuża ten czas o tydzień. Co wy na to?
myapple.pl
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona
  • Rejestracja 19-październik 06

Napisano 25 listopad 2008 - 20:46

Cytat

piszemy jedną reckę na 2 tygodnie

Znaczy się dodajemy tak?

No jak dla mnie takie coś jest jak najbardziej w porządku. Nie wiem nawet skąd wynika u innych brak pisania na jakiś nowy temat - u mnie z prostego powodu. Ostatnio ciągle tego samego słuchałem więc nie miałem co pisać. W każdym razie jeśli to jest jakaś siła wyższa to jak najbardziej to rozumiem. Ale termin co 2tyg? IMO pojawienie się recenzji w sobotę i niedzielę byłoby lepszym pomysłem. Mielibyśmy czas na napisanie ich w tygodniu (trochę tych redaktorów jest) a potem by się odpowiednio rano (bądź w nocy) opublikowało czekającą recenzję i tyle.

Cytat

kto dotąd nic nie napisał zostanie usunięty

To akurat jak najbardziej.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   tycobb Ikona

• Miczo Maczo ;)
  • Ikona
  • Rejestracja 07-listopad 07

Napisano 25 listopad 2008 - 20:48

Ja jestem jak najbardziej za :) Tylko żeby nie było, że się chcę podlizać "najważniejszym" z redakcji ;)
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 25 listopad 2008 - 21:20

Ja do niczego nie chcę nikogo zmuszać. Nikt z projektu nie czerpie zysków finansowych, robimy to jedynie hobbystycznie, stąd określenie sztywnych ram czasowych, ile trzeba napisać i w jakim terminie, może i być lekkim zniechęceniem do samego projektu. A sam pośpiech może odbić się jakością wpisów. Apeluję jednak o to aby każdy choć postarał się wygospodarować chwilkę swojego czasu, aby coś napisać. Mając na stanie 10 recenzentów, gdyby każdy dodał coś raz na 2 tyg., to będzie przybywało 5 recek na tydzień, a to już całkowicie zadowalający wynik.

Co do pomysłu ciaastka, to IMO to zły pomysł - lepiej jak recki pojawiają się płynnie, a nie w określonym terminie. Wówczas wiadomo że coś się na stronie dzieje.

Mam nadzieję, że się wszyscy sprężymy i wkrótce pojawi się więcej opisów :)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona

Napisano 26 listopad 2008 - 00:11

Ale też właśnie widzę że mnie rozumiesz - mamy tych 10 recenzentów więc bez problemu te recenzje powinny być. IMO jak dla mnie 2tyg to za duża przerwa pomiędzy kolejnymi recenzjami także kontynuując pomysł daw'a stwierdziłem że lepiej będzie zmniejszyć ten termin.

Jednak co racja to racja, może to wszystko odbić się na jakości. Ale wciąż patrząc na to, że tych recenzentów jest tyle ile jest... No nie powinno być problemów, na prawdę :) tylko żeby rzeczywiście każdy co jakiś czas coś napisał i tyle.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 05 grudzień 2008 - 20:28

Minęło półtora tygodnia od ostatniego postu w tym temacie, a na magnetofonie pojawiły się 4 nowe recki. Gdyby zrobić limit dla każdego redaktora, jedna recka na dwa tygodnie, to co wówczas, jak ktoś się nie wywiąże? Wylatuje z grona redaktorów? Gdyby tak to miało wyglądać, to w krótkim czasie grono zmniejszyłoby się o ponad połowę.

Dziś Vanquish dodał wpis w shoucie, nt. reklamy. Jestem przeciwny wszelkim oficjalnym rodzajom reklamowania serwisu (na opisie może być, czemu nie), dopóty, dopóki na stronie będą pojawiały się regularnie nowe wpisy.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 06 grudzień 2008 - 08:33

Wyświetl postUżytkownik mariush dnia pią, 05 gru 2008 - 20:28 napisał

Gdyby tak to miało wyglądać, to w krótkim czasie grono zmniejszyłoby się o ponad połowę.

Wyrzucanie to za dużo powiedziane. Po prostu trzeba ustalić jakiś harmonogram. Na razie tego nie ma.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona

Napisano 08 grudzień 2008 - 14:40

Cytat

dopóki na stronie będą pojawiały się regularnie nowe wpisy.

A do tego trzeba właśnie jakiś harmonogram zrobić, albo i limity.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   tycobb Ikona

• Miczo Maczo ;)
  • Ikona

Napisano 08 grudzień 2008 - 15:22

ciaastek a co rozumiesz pod hasłem "limity"?? ;)
Dołączona grafika
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona

Napisano 08 grudzień 2008 - 20:24

Podejrzewam że to samo co mariush czyli coś typu "jedna recka na dwa tygodnie" ;)
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   tycobb Ikona

• Miczo Maczo ;)
  • Ikona

Napisano 08 grudzień 2008 - 23:14

uffff....to ja sie mieszczę :thumbsup:
Dołączona grafika
0

Strona 1 z 1