foobar2000.pl - polskie forum: fooclone - A multiplatform mediaplayer clone of foobar2000 - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

fooclone - A multiplatform mediaplayer clone of foobar2000

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 02 maj 2008 - 21:43

Grzebiąc sobie w code.google.com "przypadkowo" natknąłem się na bardzo ciekawie (zapowiadający się) projekt:

fooclone - A multiplatform mediaplayer clone of foobar2000

Jak możemy przeczytać w opisie:

Cytat

A [ wannabe ] multiplatform mediaplayer clone of foobar2000.
We already have a screenshot available. :D
Please note that all I have going for now is the ui, nothing that can actually do something.

Zwłaszcza ostatnie zdanie mnie rozluźniło :D
Dłuższy opis: fooclone - About

Hehe :) Ciekawe co to z tego wyjdzie...
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 03 maj 2008 - 00:48

Pewnie nic nie wyjdzie :P Autor pobawi sie pare miesiecy, a potem porzuci projekt.

Teraz oczekuje od Petera otwarcia kodu foobara, albo jakiegos portu na linucha, bo to teraz przyszlosc. Jestem pod wrzeniem tego, co w ciagu ostatnich paru lat stalo sie z tym systemem.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 03 maj 2008 - 01:49

No i co niby miałoby dać otwarcie kodu? Fanboye ossu i linuxa zobaczyliby tonę win32 API i by im momentalnie odeszła ochota na portowanie czegokolwiek :P Na razie brakuje ludzi to pisania porządnych wtyczek, to już akurat widzę jakby się znaleźli chętni do portowania. Poza tym Peter pewnie nie planuje otwarcia kodu przed wersją 3.0 :D

A wracając do ambitnego kolesia...

Cytat

fooclone is thought to be a free multi-platform audio player. It started as a teach myself C++ and Qt in 21 easy steps kind of application (to be honest I am still at step number two: develop an UI).

...być może jak dojdzie już w końcu do kroku 21, to się okaże, że Peter już nie będzie musiał otwierać kodu ;)
0

Strona 1 z 1