foobar2000.pl - polskie forum: Podsumowanie wprowadzonych modyfikacji - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (3 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Podsumowanie wprowadzonych modyfikacji

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 07 kwiecień 2008 - 14:40

1. Legenda forum w stopce.
2. Usunięcie części informacji z profilu użytkownika (member ID, grupa - zastąpione przez obrazek) z widoku w tematach.
3. Wprowadzenie systemu reputacji.
4. Po otworzeniu profilu użytkownika znajdziecie teraz zakładkę stats.

Załączony plik  stats.png (41,33 KB)
Ilość pobrań: 14

5. Macie możliwość wpisania polskich komunikatorów do swojego profilu -> Panel kontrolny -> Edytuj informacje o profilu. (GG, Jabber, Skype, Tlen).
6. Osoba, która ma ponad 20 postów może sobie wpisać własną range (u mnie jest to teraz S.T.A.L.K.E.R.) -> Panel kontrolny -> Edytuj informacje o profilu.
0

• (3 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 15 maj 2008 - 19:32

+ wyróżnienie działu F.A.Q. - Najczęściej zadawane pytania na kolor zielony.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 15 maj 2008 - 19:42

Myślę, że kolor czerwony bardziej by się rzucał w oczy ;)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 15 maj 2008 - 19:48

Ale to kolor agresywny i raczej odstrasza :)
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 15 maj 2008 - 19:56

Zielony jest okej. Czerwony, jak juz Qubi@k napisał, zbyt *agresywny*, niebieski nie pasuje z wiadomych względów ;] Moim zdaniem, dobry byłby jeszcze łososiowy :x
Привет!
Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   dawxxx666 Ikona

• God of fooAvA™
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 16 maj 2008 - 10:51

Łososiowy bez kitu opcja, ale zielony też jest ok
myapple.pl
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 14-czerwiec 06

Napisano 16 maj 2008 - 11:52

Cytat

6. Osoba, która ma ponad 20 postów może sobie wpisać własną range (u mnie jest to teraz S.T.A.L.K.E.R.) -> Panel kontrolny -> Edytuj informacje o profilu.

Uber dobry ficzer ;]
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona
  • Rejestracja 09-czerwiec 05

Napisano 12 październik 2008 - 22:32

Nie ma chyba odpowiedniego tematu, a nie będę zakładał nowego, ten chyba jest najodpowiedniejszy z istniejących.

Pozwólcie, że zapytam, co powiecie na ShoutBox-a?
last.fm & Steam & xfire | www
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 12 październik 2008 - 22:57

Zbędny bajer ...
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 13 październik 2008 - 18:22

Wyświetl postUżytkownik BArtus dnia pon, 13 paź 2008 - 00:57 napisał

Zbędny bajer ...

Muszę się zgodzić :) Ale gdyby było dużo zainteresowanie takim 'ficzerem' ze strony uzytkowników to wprowadzimy :thumbsup:
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 13 październik 2008 - 20:23

jeśli już, to osobiście bardziej bym preferował stworzenie kanału IRC, niż dodanie shouta ...
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 13 październik 2008 - 20:57

Ta ;) Już widzę te tłumy na kanale :P
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona
  • Rejestracja 09-czerwiec 05

Napisano 13 październik 2008 - 21:11

W SB jest to dobre, że się go ma pod ręką wchodząc na forum. Można napisać Dzień dobry, Dobranoc etc. Rzucić jakimś pytaniem na które szkoda tematu, czy jakimś fajnym linkiem.
last.fm & Steam & xfire | www
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 13 październik 2008 - 22:14

Ostatecznie można by SB na parę tygodni włączyć ... ja się przyjmie to zostawimy a jak nie, to nie.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 22 październik 2008 - 10:34

2008-10-21:
W działe "Pytania i problemy" przy zakładaniu nowego tematu jest teraz rozwijania lista, która pozwala wybrać wersję programu co może przyczyni się do podawania tej informacji przez użytkowników ;)
Z opcją jest jednak mały problem - ustawiona wartość widoczna jest wyłącznie w normalnym widoku forum, tj. nie widać jej przy odczytywaniu tematu oraz używając wyszukiwarki/pokaż nowe wiadomości. Zgłosiłem problem do autora modyfikacji i odpowiedział, że sprawdzi czy możliwe jest rozszerzenie modyfikacji o wspomniane wyżej miejsca.
Teraz pytanie - czy mod w obecnej wersji (tj. wyświetlający informację w ograniczonym zakresie) ma sens?
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 22 październik 2008 - 12:36

IMO lepiej poczekać, aż mod będzie w pełni spełniał nasze oczekiwania. Bo jak się wybierze "nowe wiadomości" to nie widać, jak się wejdzie w temat to nie widać, więc żeby odpowiedzieć komuś na pytanie/problem, trzeba będzie wejść w dział "Problemy i Pytania" i sprawdzić jaka wersja.

EDIT: Sory za temat "test", musiałem lecieć na busa i nie zdążyłem usunąć ;)
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 22 październik 2008 - 17:43

• dorzuciłem "przycisk" automatycznie wstawiający tagi bbcode kolorujące kod tagz (modyfikacja jest od dawna, ale mało kto ją stosował :( )
  • zrobiłem małe przemeblowanie w panelu bocznym w widoku tematu; znowu się rozrósł w pionie niemiłosiernie i często dochodziło do sytuacji gdzie jego długość była kilka razy dłuższa niż wiadomości tworząc masę wolnej przestrzeni; dodatkowo ~70% użytkowników forum używa rozdzielczości o szerokości przynajmniej 1280 punktów przy której takie skrócenie panelu z informacją o użytkowniku nie przeszkadza; ~25% użytkowników nadal używa rozdzielczości 1024x768 - sprawdziłem i także na tej rozdzielczości nie wydaje mi się takie ułożenie złym pomysłem. Jakkolwiek pomimo tego co napisałem powyżej czekam na uwagi :)
  • w szybkiej odpowiedzi po zaznaczeniu fragmentu tekstu na stronie pojawia się przycisk umożliwiający automatyczne wstawienie zaznaczenia jako cytatu (nie działa pod IE nie wiedzieć czemu...)
  • wróciły graficzne oznaczenia ilości postów (było wspominane daaaaaawno temu) z wymyślonymi na poczekaniu rangami (coś trzeba bylo wpisać niestety ;) )

0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 23 październik 2008 - 13:36

A gdzie się podział mój ulubiony styl forum :/
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 23 październik 2008 - 13:44

Ukryłem, żeby było jednolicie, nie sądziłem, że to będzie problem…
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 23 październik 2008 - 13:53

A jednak ;)

EDIT: Mówisz i masz ;) //wojtek
0

• (3 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3