foobar2000.pl - polskie forum: 5 lat serwisu - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

5 lat serwisu

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Kapitan_Kloss Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 19-listopad 04

Napisano 13 marzec 2008 - 08:58

Dziś mija 5 lat od powstania serwisu :piwo: Zaczęło się od stronki i forum na darmowym serwerze, które początkowo miały kilkanaście odsłon dziennie. Forum było mało funkcjonalne, więc razem z Rolnikiem (ktoś go pamięta?) uruchomiliśmy nowe forum w phpBB oraz portal. Stare dzieje :) Dzięki Wam od tego czasu forum przeszło ogromną ewolucję. Moja rola też się zmieniła. Kiedyś administrowaniu forum poświęcałem wiele czasu, teraz niestety mam ważniejsze obowiązki, więc zajmuję się tylko niektórymi sprawami technicznymi oraz utrzymaniem serwera.
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 13 marzec 2008 - 10:40

:arrow: http://web.archive.o.../foobar2000.pl/

:piwo:
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 13 marzec 2008 - 14:23

:piwo: :thumbsup:
Jedziemy do końca świata i o jeden dzień dłużej ;-)
PS: Rolnika pamiętam, ale pewnie on mnie już nie ;-)
PSS: A pamiętacie popielniczke Rolnika? :D
Привет!
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 13 marzec 2008 - 15:21

Rolnika pamietam, ale popielniczka? :D
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 13 marzec 2008 - 21:10

Ja pamiętam Rolnika jak jeszcze był Korzemonem czy jakoś tak :D

Ech, jak ten czas leci... chlip chlip... Nawet paru naszych forumowiczów doczekało się foo_potomstwa ;)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 13 marzec 2008 - 21:29

Fajnie by było zobaczyć kiedys drugie pokolenie na tym forum :-) <marzyciel>
PS: Popielniczka była na którejs fotce Rolnika(taka fajna z PKP :P ).
PSS: Wspominamy jak stare dziadki hahah :D
Привет!
Dołączona grafika
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 13 marzec 2008 - 22:09

Alez odlegle czasy ;) Gdy bylem jeszcze "gosciem" to troszke buszowalem po forum i troche z tego odleglego okresu pamietam :)

:arrow: Niedzielne opowieści :)
Starzy wyjadacze pamietaja temat? :D Jakos utkwil mi w glowie ;)
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 13 marzec 2008 - 23:34

Właściwie to ja na forum pojawiłem się dzień po Qbi@ku ;) Wchodziłem tu wcześniej, ale zarejestrowałem się później. Pamiętam jeszcze, jak Mithloth nazywał się Teldrin (czy jakoś tak :P), ale że Rolnik miał inną ksywę to już nie kojarzę :P Pamiętam że na forum wtedy jeszcze czynnie udzielali się właśnie Rolnik, Mithloth, WILU, Calme, Adept, Apach, BerRo, marr, opcy, Patchu i inni. O ile część z nich jeszcze czasem odwiedza forum, o tyle nie udzielają się już tak często jak niegdyś :) W każdym razie pozdrowienia dla nich wszystkich :)

A z tematów jakie mi utkwiły w głowie, to z pewnością "Wyglad......" (zawsze się zastanawiałem po kiego czorta są te kropki ;D).
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   marr Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 30-listopad 04

Napisano 14 marzec 2008 - 15:51

dla mnie prapoczatki przygody z f2k to grupa alt.pl.mp3 - tam dowiedzialem sie o samym programie a mozliwe ze i o forum /pozdrowienia dla paru osob znanych mi wlasnie z tej grupy ;)/

naturalny proces to rejestracja i z czasem aktywny udzial w zyciu forum...
...i naturalnie z czasem zapal opadl a moj czas wolny zamiast poswiecac na "dlubaniu" w f2k poswiecilem na ciulaniu pkt w ogame :)

a teraz ? teraz uzywam sobie "gotowca" od dawxxx666 i nawet nie chce mi sie byle przycisku dolozyc
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   dawxxx666 Ikona

• God of fooAvA™
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 16 marzec 2008 - 19:39

Wyświetl postUżytkownik marr dnia Mar 14 2008, 03:51 PM napisał

a teraz ? teraz uzywam sobie "gotowca" od dawxxx666 i nawet nie chce mi sie byle przycisku dolozyc

Cieszy mnie, że ktoś z najbardziej zasłużonych użytkowników korztysta z mojej pracy.

Moja przygoda z foobarem zaczęła się chyba od konfiguracji Clarka. Na screenach wyglądały genialnie, ale moja skromna wiedza nie wystarczyła wtedy by je zobaczyć 'na żywo"...
myapple.pl
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Mexykanin Ikona

• ♫♪♫ foobar fan ♫♪♫
  • Ikona
  • Rejestracja 08-czerwiec 05

Napisano 17 marzec 2008 - 13:48

Czas szybko leci. Forum się zmienia. Sam zarejestrowałem się w połowie 2005 roku. Forum czytałem już wcześniej. Pamiętam miałem fajny początek z foobarem. O jego istnieniu dowiedziałem się na... wykładzie z fizyki. Ktoś właśnie przedstawiał prezentację a mnie rzuciło się w oczy stare logo foobara :) Jeszcze tego samego dnia wszedłem na to forum i tak przeglądam je do dzisiaj ;D

Tak zajrzałem do listy użytkowników i ku pokrzepieniu jeszcze kilku weteranów tu zagląda, częściej lub rzadziej.

100 lat dla serwisu! :piwo:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity and I'm not sure about the universe." A.Einstein

Moje stare Foobary: pierwszy||drugi||trzeci||czwarty||piąty||szósty|Last.fm:Click
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Neo Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 14-lipiec 06

Napisano 17 marzec 2008 - 21:54

Gratulację.
Ja dołączyłem Do Forum w 2006. I na początku nie zaglądałem na forum. Ale po jakimś czasie jak zobaczyłem jakim super programem jest foobar to zaczołem zaglądać Częściej. I byłem pod Wrażeniem Tych którzy Przerobili foobara (chodzi mi o wygląd i funkcjonalność) to byłem pod wielkim wrażeniem.
Nic można życzyć 100 lat i 1 dzień dłużej. :)

Pozdro
0

Strona 1 z 1