foobar2000.pl - polskie forum: Dyskusja z FAQ ;-) - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Dyskusja z FAQ ;-) Przeczyściłem FAQ z postów nie dotyczących poradników // mariush

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 14-czerwiec 06

Napisano 01 marzec 2007 - 19:25

MA ktoś może mojego tutka na dysku :/ żaden link nie działa a ludzie mi o niego głowe suszą. RZućcie na maila a ja to wstawie na serwa !
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 01 marzec 2007 - 23:38

Uaktualnilem download.
Wersje rozpakowana mozesz wrzucic do siebie na serwer BArtus ;)

AA_Guide_by_BArtus.7z [100KB]
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 10 marzec 2007 - 16:48

Zrobione :lol: zamontowałem tutka na ovh.org .
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 29 maj 2007 - 22:11

Widze ze jak juz powrot to w wielkim stylu :D
Ps. wcielo ci PL znaki. tak jest przy szybkiej edycji, musisz uzyc pelnej.
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 29 maj 2007 - 22:21

dzięki. poprawione. na szczęście miałem backup.

fakt, ostatnio nie bywam często na forum, albo bywam tylko jako obserwator.
heh. jak zobaczyłem takie cud, prześliczne, nówka forum, to musiałem coś skrobnąć, ręce same pisały ;):)
mam nadzieje, że w końcu uda mi się uruchomić w pełni działającego foobara pod linuksem. Linuksowe playery są ok (narazie siedze na Exaile), ale do foobara im daleko.
Wielkim sukcesem jest już uruchomienie samego ColumnsUI... gdyby tylko ten dźwięk działał jak trzeba. Miejmy nadzieje, że nowe wersje wine przyniosą poprawę.... a projekt rozwija się bardzo dynamicznie, więc możemy mieć nadzieję, że w najbliższym czasie będzie OK.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   dyniaq Ikona

• KIC
  • Ikona
  • Rejestracja 25-luty 06

Napisano 17 lipiec 2007 - 09:23

Fajna sprawa. Kiedyś próbowałem odpalić foobara przez wine, ale zrezygnowałem bo miałem problem z dźwiękiem... Ale dochodzi sprawa wyglądu. Wine niestety nie integruje się dobrze z Gnome i foo paskudnie wygląda. Szkoda. No chyba, że PanelsUI działa poprawnie, to wtedy problem ten znika, bo można wczytać własne grafiki i wszystko może ładnie wyglądać :)

W ogóle nie powinno być nawet tego postu. Dlaczego od tylu lat jeszcze nikt nie przepisał foobara na linuxa? Nie znam się zbytnio ale mając source code i kompilator C (czy w czym tam jest foobar napisany) nie powinno być problemów ze zrobieniem natywnej wersji na Pingwina. Jak uważacie? Będzie z tym problem, czy nie?
~ kim jest Ta, co mi w oczach zasadza takie drzewo? ~
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   pulse Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 22-marzec 06

Napisano 17 lipiec 2007 - 16:58

Wyświetl postUżytkownik dyniaq dnia 17-Jul-07, 10:23 napisał

source code

skad wezmiesz?
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   dyniaq Ikona

• KIC
  • Ikona
  • Rejestracja 25-luty 06

Napisano 17 lipiec 2007 - 20:57

No fakt ;/ Ale może ziomek, który to napisał chciałby udostępnić kod? ;p Ew można go poprosić (w petycji jakiejś podpisanej przez np. 1000 osóB), żeby to w końcu skompilował pod Linuxem...
~ kim jest Ta, co mi w oczach zasadza takie drzewo? ~
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 18 lipiec 2007 - 11:46

temat był wałkowany wiele razy. foobar jest "zbyt windowsowy" zeby go tak po prostu przekompilować :) poza tym foobar to nie tylko program, ale także cała masa pluginów!

a co do problemow z dzwiekiem, to przeczytaj wszystkie posty w tym temacie! w nowym winepowinno juz byc OK.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   robosapien Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 11-sierpień 07

Napisano 12 sierpień 2007 - 12:44

Ja pod Linuksem używam Amaroka - moim zdaniem bardzo sympatyczny player. Spróbowałbym z foobarkiem, ale na razie i tak najczęściej siedzę na Windzie, a tutaj go mam, więc mi wystarcza. Gratuluję jednak ciekawego i przydatnego poradnika.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 02 wrzesień 2007 - 10:46

... a ja prosilem Kapitana na PW, zeby podeslal obrazki, ktore zawieruszyly sie na starym serwerze.
nie wiem czy zostaly przeniesione przy zmianie serwera. jesli nie to moga byc nie do odzyskania.
jestem teraz za granica, i nie moge sprawdzic czy mam je jeszcze na dysku (obawiam sie ze moge nie miec)

tak samo wyglada sprawa z reszta napisanych przeze mnie poradnikow.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   borys_waw Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 25-wrzesień 07

Napisano 25 wrzesień 2007 - 11:41

Wszystko byłoby ok gdybym widział choc jeden ze screenow, o ktorych piszesz. Lipka raczej, bo nie wiem o czym mowa tym bardziej, że informatykiem nie jestem.

// w ramach 'domyślności' grafika została odtworzona

0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   borys_waw Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 25-wrzesień 07

Napisano 25 wrzesień 2007 - 11:53

Wyświetl postUżytkownik Wujek_Bogdan dnia 02-Sep-07, 11:46 napisał

... a ja prosilem Kapitana na PW, zeby podeslal obrazki, ktore zawieruszyly sie na starym serwerze.
nie wiem czy zostaly przeniesione przy zmianie serwera. jesli nie to moga byc nie do odzyskania.
jestem teraz za granica, i nie moge sprawdzic czy mam je jeszcze na dysku (obawiam sie ze moge nie miec)

tak samo wyglada sprawa z reszta napisanych przeze mnie poradnikow.

No to para poszła w gwizdek,bo bez obrazków to jak słuchanie meczu w radiu :\ Szkoda bo siedze na tym forum już kilka godziń i jak narazie to tylko spieprzyłem sobie foobara, który wyglądał bądź co bądź tępo po instalacji, a teraz nie wygląda w ogóle - biała plama. Druga sprawa - byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyś dodawał linki do wtyczek czy komponentów, o których piszesz bo np. foo_uie_trackinfo.dll ni kuta nie mogę nigdzie namierzyc w dziale download. Dzięki.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Kondziczek Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 22-wrzesień 07

Napisano 29 wrzesień 2007 - 16:23

@borys masz rację bez obrazków nic nie można zrobić. Ja sobie tylko w połowie skonfigurowałem foobara bo reszty nie dałem rady efekt->żaden
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 29 wrzesień 2007 - 20:11

BArtus juz sie tym zajmuje (taka mam przynajmniej nadzieje) :]
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 30 wrzesień 2007 - 01:21

Zaraz skonam ...
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 30 wrzesień 2007 - 11:01

Dobra robota :D
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 30 wrzesień 2007 - 14:53

No ja myślę ;D wczoraj pół dnia żołędzie zbierałem i jeszcze udało mi się znaleźć siły na to... coś. Jak jeszcze ktoś wpadnie na pomysł takiego DŁUGIEGO tutoriala to ze względów terapeutycznych niech najpierw uderzy się szpadlem w plecy ^_^ jeszcze jeden screen i ... by mnie strzelił.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 09 październik 2007 - 15:13

Wyświetl postUżytkownik BArtus dnia 30-Sep-07, 15:53 napisał

No ja myślę ;D wczoraj pół dnia żołędzie zbierałem i jeszcze udało mi się znaleźć siły na to ... coś

Ciekawe co było w takim razie w tych żołędziach, żę takiego pałera dostałeś :]

Wyświetl postUżytkownik BArtus dnia 30-Sep-07, 15:53 napisał

Jak jeszcze ktoś wpadnie na pomysł takiego DŁUGIEGO tutoriala to ze względów terapeutycznych niech najpierw uderzy się szpadlem w plecy ^_^ jeszcze jeden screen i ... by mnie strzelił.

Moze teraz ktoś doceni mój ból. nie dość, że pisać, to jeszcze skriny trzaskać musiałem ... ale jak bylem mlody to wszysto wygladalo inaczej :):)

WIELKIE T H X
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 11 październik 2007 - 19:48

Mozemy spodziewac sie kolejnych czesci? ;)
0

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2