foobar2000.pl - polskie forum: Wybory 2007 - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Wybory 2007 Sondaż i inne takie

Ankieta: Wybory 2007 (37 użytkowników oddało głos)

Na którą opcję zamierzasz zagłosować w najbliższych wyborach?

1. Prawo i Sprawiedliwość (4 głosów [10.81%])

Procent z głosów: 10.81%

2. Platforma Obywatelska (26 głosów [70.27%])

Procent z głosów: 70.27%

3. Samoobrona (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

4. Lewica i Demokraci (2 głosów [5.41%])

Procent z głosów: 5.41%

5. Liga Polskich Rodzin (1 głosów [2.70%])

Procent z głosów: 2.70%

6. Polskie Stronnictwo Ludowe (1 głosów [2.70%])

7. Na razie nie mam zielonego pojęcia (1 głosów [2.70%])

8. Oddam nieważny głos (2 głosów [5.41%])

Procent z głosów: 5.41%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 23 wrzesień 2007 - 19:54

Do wyborów zostało nam już tylko 28 dni. Osobiście uważam, że od tych wyborów będzie zależeć dużo więcej niż od jakichkolwiek innych do tej pory. Nie zamierzam tu (na razie) nikogo agitować ani przekonywać, ale jestem ciekaw jak to u nas forumowicze się rozłożą w głosowaniu.

A tymczasem zapraszam do sondy... no i (niekoniecznie poważnej) dyskusji na temat afer, przecieków, przesłuchań, kiełbas wyborczych, dziadków w Wehrmachcie, kotów Busiów, psów marszałków (ostatnio rozbawił mnie news Saba Dorna zżarła meble MSWiA :)) i innych takich tam :)

Ze swojej strony mogę polecić ciekawą lekturę:
:arrow: www.spieprzajdziadu.com
:arrow: www.matka-kurka.net
:arrow: blogfm.blox.pl
:arrow: www.kurczeblade.pl
:arrow: uwaga.wordpress.com
:arrow: serwisy.gazeta.pl/wybory2007

Na zakończenie tylko dodam, że za którąkolwiek opcją by się nie stało, na wybory iść trzeba, choćby i tylko po to, żeby oddać nieważny głos! Tak więc do urn, rodacy, bo jak nie to :whip:
0

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 23 wrzesień 2007 - 19:59

Prawo i Sprawiedliwość - odpada
Samoobrona - odpada
Lewica i Demokraci - mozna pomyslec
Liga Polskich Rodzin - odpada
Polskie Stronnictwo Ludowe - mozna pomyslec

Platforma Obywatelska - chyba jedyna alternatywa dla blizniakow - tak tez pewnie zaglosuje :)
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   dawxxx666 Ikona

• God of fooAvA™
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 23 wrzesień 2007 - 20:12

PO, ale tylko z braku innych opcji.

Zrozumiał ktoś co Kwaśniewski mówił 'po kielichu' na Ukrainie?
myapple.pl
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Grumens Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 10-styczeń 05

Napisano 23 wrzesień 2007 - 20:17

Tylko PIS. W zyciu bym nie pomyslal, ze zaglosuje za prawicowa partia, ale po dwoch latach rzadow uczciwych ludzi nie mam watpliwosci.
Pozdrawiam
Grumens
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   dejko Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 07

Napisano 23 wrzesień 2007 - 20:19

No to i ja:
PiS - odpada... ludzie moze i z charyzma, ale źle pojętą.
PO - odpada. Banda półgłówków zainteresowanych jedynie korytem (znak równosci z PiS)
Samoobrona - odpada. Banda złodzieji i wieśniaków...
LiD - odpada z tych samych powodów co PO.
LPR - hmm... zasadzniczo odpada, ale: LPR startuje z UPR i PR. Chciałem głosować na UPR, ale skoro się nie da, więc swój głos poślę chyba na LPR.
PSL - na tle obecnej sceny politycznej, PSL wygląda jakby było bez jaj.

Nie ma w czym przebierać... tu już nie ma prawicy, lewicy, idei, polityki. Kazdy z nich skompromitowal się już w mniejszym lub większym stopniu.
Wybór pomiedzy nimi, to jak wybór czy mają nam złamać rękę czy nogę.

Ja osobiście chciałbym, zeby wygrało PIS. Niech wypiją piwo ktore przez 2 lata nawarzyli.
Lepiej/gorzej już i tak nie bedzie a w tym momencie, przegrana PiS-u, to dla partii same plusy.

Cytat

Zrozumiał ktoś co Kwaśniewski mówił 'po kielichu' na Ukrainie?

Szczegółów nie pamiętam, ale napewno nic bezsensownego. Z opini komentatorów wynika, ze mówił jak najbardziej z sensem i treść merytoryczna wykładu była OK.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel Ikona

• Hellmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 18-czerwiec 06

Napisano 23 wrzesień 2007 - 20:20

nie mam wątpliwości, zagłosuję na PO bo trzeba zakończyć to fiasko które uważa się obecnie za rząd <_<

__
PS: ogłaszam wszem i wobec - Duck Hunting Season is Open :D
go kick their asses :P

"I wish you well... and that you're burning there in hell"
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   mariomc Ikona

• beermc
  • Ikona
  • Rejestracja 27-luty 07

Napisano 23 wrzesień 2007 - 20:40

Witam
Ja za PO, bo jak to ładnie Pan Tusk nazwał rząd PiSu na "oszołomów" nie będę głosował ;)
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 23 wrzesień 2007 - 20:54

PO to mi się rymuje z "Mniejsze zło" ;) cóż... chyba z braku laku też postawie krzyżyk na PO, chociaż wolałbym żeby to całe PO się częściej pokazywało z twarzą Komorowskiego, a nie Tuska... Ewentualna ewentualność to LiD, no ale zobaczymy co czas pokaże.

@Dejko -- kiedyś też mnie bawiło słuchanie pana JKM (hehe nie chodzi bynajmniej o Jego Królewską Mość ;)). Ale to zbratanie się z LPR i PR błeeeeee Korwin-Mikke chyba już widzi, że już mu bliżej do końca niż dalej i chwyta się każdej deski ratunku... niech on już sobie lepiej bzyczy w tym swoim pisemku...
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mariomc Ikona

• beermc
  • Ikona
  • Rejestracja 27-luty 07

Napisano 23 wrzesień 2007 - 20:59

Też tak myślę że PO to mniejsze zło, ale zawsze mniejsze :), no i sprostuję bo trochę się zagalopowałem Tusk nie nazwał rząd PiSu "oszołomami" (to moja skromna opinia) a "ofermami", jeśli za ostro napisałem to poprawię ;)
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Mexykanin Ikona

• ♫♪♫ foobar fan ♫♪♫
  • Ikona
  • Rejestracja 08-czerwiec 05

Napisano 23 wrzesień 2007 - 21:25

Ja niestety też te wybory traktuje jako wybór najmniejszego zła. Będe głosował na PO, jednak zapewnie wygra PiS, bo frekwencja będzie niska, więc pamiętaj wyborco:

Dołączona grafika

:czytaj: Idź oddaj swój głos! :thumbsup:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity and I'm not sure about the universe." A.Einstein

Moje stare Foobary: pierwszy||drugi||trzeci||czwarty||piąty||szósty|Last.fm:Click
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   dejko Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 23 wrzesień 2007 - 21:40

Cytat

Ale to zbratanie się z LPR i PR błeeeeee Korwin-Mikke

Też mi sie to nie podoba, ale JKM ma nieco racji.
Fakt jest taki, ze z kimś zbratać się musi. UPR jest partią zbyt mało popularna, aby samodzielnie probować zdobyć odpowiednia liczbę głosów.
Chociaż ludziom nawet podoba się ich program, to i tak zagłosuja oni na np. PO, bo wydaje im się, ze głosujac na "egzotyczną" partię - po prostu zmarnują głos.

Zatem "zbratanie" się z jakąkolwiek partią, jest jedyną droga do wejście do sejmu dla partii takich jak UPR.
Teraz czy LPR to akurat dobry wybór?
Zasadniczo w Polsce, partie mozemy podzielić na dwie grupy:
1. W której działacze mają jakąś wizję (niekoniecznie słuszną) i po dojściu do wladzy próbują ją realizować.
2. W której działacze jedynie pragną władzy, stołków i dostepu do tzw. koryta.
Do grupy pierwszej należą LPR i PiS (przykladów takowego dzialania nie muszę chyba tłumaczyć).
Do grupy drugiej: PO, Samoobrona, LiD i PSL.
Z psylogoicznego punktu widzenia, UPR ma racje bytu tylko w przypadku "koalicji" z partia z grupy pierwszej (JKM chce coś zrobić i wyjdzie mu o jedynie w towarzystwie ludzi, którzy też mają jakąś wizję).
PiS odpada, bo to ludzie niemoralni i chorzy z nienawiści. LPR, to po prostu głównie ludzie tępi i fanatyczni, jednak - właśnie z takimi ludzmi łatwiej się dogadać.
Dlatego nie skazywałbym JKM na porazkę, patrząc na "zbratanie" się, przez pryzmat Giertcha i innych wynalazków z LPR.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   foobn00b Ikona

• R.I.P Big L
  • Ikona
  • Rejestracja 25-maj 06

Napisano 23 wrzesień 2007 - 21:58

ja to sie nie interesuje takimi rzeczami, ale zawsze Lepper mnie rozsmiesza :lol:

mixcherry napisał:

Zgadzam się z Galy1 w całej rozciągłości fubar to szajsik jakich mało czasami jak przychodzę po pijaku do domu to Nie Mogę trafić w guzik wtedy strasznie się denerwuję dlaczego fubar nie czyta w moich myślach robiłem już 7 formatów bo nie działał mi jeden skin a w ogóle to winamp jest the best of the best of the best bo strzyże goli pie[--]doli, krawaty wiąże usuwa ciąże a na tym forum siedzą Same Lamusy co noszą buty na rzepy bo nie umiom wiązać sznurówek
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 14-czerwiec 06

Napisano 23 wrzesień 2007 - 22:56

Czytając wasze wypowiedzi widzę, że nie ma kogoś kto by tak naprawdę wierzył w akt głosowania ... w Polsce coś takiego jak kultura głosowania jest w zaniku jeśli w ogóle istnieje ... Dlaczego chcecie iść na wybory? Ja osobiście w wybory nie wieżę choć żyje ponoć w 'demokratycznym państwie prawa'. Jak patrzę na polską scenę polityczną to 'pusty gniew' mnie ogarnia sami "postsolidarnościowi bojownico z PRL-owskimi naleciałościami ..."
Jeśli mam wybierać pomiędzy kolejnym prawicowym bubkiem to chyba napisze na karcie 'spie... dziadu' i na tym się skończy.
  • PIS - partia skuteczna aż do bólu (jak długo można było ciągnąć ten wóz udając, że się już siły nie ma zasługuje na podziw najszczerszy) ale całkowicie niewrażliwa na krytykę zewnętrzną (nawoskowana jak stary kaczor) co w połączeniu z programem czy raczej jego brakiem takowego dyskryminuje ją dokumentnie.
  • PO - całkiem na odwrót. Poza prywatyzacją leśnictwa to całkiem od rzeczy fachowcy. Ale skuteczność zerowa :| (przegrać obie batalie wyborcze i dać się zepchnąć do opozycji) przegrani w blokach.
  • A reszta... reszta jest milczeniem :P się nie liczą.

Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 23 wrzesień 2007 - 23:00

Na ostatnie wybory jak szedłem, to się znajomy pytał, na kogo zagłosuję. Powiedziałem, że na PiS lub PO, zdecyduję się mając kartę przed sobą, bo wiem, że i tak jedna, lub druga partia wygra. Głosowałem na PiS, a w wyborach na prezydenta na Tuska, bo nie chciałem żeby całością państwa rządziła jedna partia. Wyszło inaczej, nie koniecznie gorzej. Uważam, że PiS jest jedyną godną głosu partią. Podobnie jak dejko stwierdził, poza PiSem i LPRem w Polsce nie ma nikogo, kto mógłby coś zmienić. Dlatego poraz kolejny zagłosuję na PiS, z tego względu, że widzę postęp w kraju. Może było wiele afer, masa kłopotów rządowych, odwoływanie i ponowne mianowanie ministrów, ale jest postęp w gospodarce i spada bezrobocie [fakt, że również przez masowe wyjazdy]. PiS nie raz popełnił błędy, nawet takie ze mnie się samemu chciało powyzywać ich. Ale prawda jest taka, że PiS konsekwentnie dążył do zrealizowania swojego planu, z tym że wolno i spokojnie, gdyż nie miał z kim zawiązać koalicji. PO zależało na koalicji, ale nie chcieli się zgodzić na to, żeby PiS kierował MSWiA i MSpr, bo mają za dużo za uszami i bali się haków ze strony PiSu, które to teraz niby mają być wykorzystane. Szkoda, bo POPiS mógłby być prawdziwym i dosłownym popisem rządzenia w całej Europie..
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 23 wrzesień 2007 - 23:10

POPiS był "marzeniem ściętej głowy" miałem szczery zamiar iść na swoje pierwsze wybory z przekonaniem, że koalicja PO (poważnie ludzie z pomysłem) i PiS (naprawdę skuteczni w walce wręcz :) ) zacznie coś robić zamiast rozpie.... po kampanii prezydenckiej spadły mi klapki z oczu na wybory parlamentarne już nie poszedłem.
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 23 wrzesień 2007 - 23:12

No poki co ze strony pisu mam ostatnio 500km autostrad, sry 500m...
Macierewicz, Radio Maryja, opluwanie autorytetow (np. Władysław Bartoszewski), Leper i Giertych premierami, wysmiewanie sie z PL poza jej granicami, nieudolna polityka kadrowa, tworzenie przez samych siebie ukladow a nastepnie ich niszczenie, obsadzanie wszytskiego co sie da swoimi ludzmi - nie wazne co potrafia, wazne, ze wierni.
Mozna tak ciagle wymieniac :(

PiSowi juz podziekuje ;)

PS. Na koniec - zniszczenie radia BIS
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona

Napisano 23 wrzesień 2007 - 23:44

Właśnie ... nawet moje radio zpie... porażka :L
Najbardziej mnie w PiSie irytuje "karzący palec Jarka ... na kogo palec wskaże ten pada"
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   dejko Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 24 wrzesień 2007 - 06:52

@BArtus - dobrze mówisz.
Ja na wyborach nie byłem ostatnio, z tych samych powodów co Ty. Zresztą ogólnie raczej olewam wybory, bo to co my mamy, to nie jest żadna demokracja.
W demokracji, ja głosuje na tego, którego widziałbym w danej roli, a nie wybieram mniejsze zło pomiędzy jednym złodziejem a drugim.
Jednak działanie polegające na bojkocie wyborów jest dzialaniem złym. Co innego, gdyby do wyborów nie poszło np. 80% społeczeństwa... ale tak nie pójdziemy np. my, ale pójdzie masa fanatyków i popleczników czołowych partii.
Efekt bedzie taki, że znów wygra PiS, drugie bedzie PO dalej LiD i... i tyle. Z takiego skladu nic nie wyniknie.
Lepiej pójść i zagłosować na jakąś slaba partię, bo to rozproszy głosy. Potrzebna nam jest prawdziwa, sensowna opozycja, a takiej nie jest w stanie stworzyć LiD-PO i PiS.

Dlatego teraz pójdę i zagłosuję na LPR-PR-UPR i wcale nie dlatego, ze jakoś im ufam. Po prostu:
1. Rozproszę nieco głosy (bzdura, nie?! Ale jak tak samo jak ja pomyśli 10% społeczeństwa, to rozproszenie bedzie)
2. Umożliwię dojście do głosu ludziom, którzy chcialiby ten głos zabrać (pokroju JKM)
3. Bedę miał swięty spokuj i nikt mi nie bedzie pluł w oczy, ze "trzeba było zabrać głos".

Kolejna sprawa to sama ta demokracja... teraz jest tak, ze ja mam jeden głos, a dwóch meneli spod budki z piwem 2 głosy. Ja polityką co nieco sie interesuję i przekonać mnie nie łatwo, natomiast takich "degustantów" można naprowadzić na jedyną słuszną drogę wyborczą za pomocą dwóch butelek wina. I to jest złe... aby głosować obywatel powinien moim zdaniem przechodzić odpowiedni egzamin z zycia o społeczeństwie i zależnie ile punktów otrzymal - dysponować wprost proporcjonalna siłą głosu.

Cytat

ale jest postęp w gospodarce i spada bezrobocie [fakt, że również przez masowe wyjazdy]

Mylisz się. Ten postęp w gospodarce, to w żadnym wypadku nie jest robota PiS-u. PiS przez 2 lata (na szczęscie dla nas) nawet nie próbował dotykać się do gospodarki (przejrzyj ustawy uchwalone przez ten rząd).
Wzrost gospodarczy mamy już od początku 2000 roku. Nasza gospodarka, już mocno uniezalezniła się od wybryków rządu i żyje swoim własnym zyciem.
Jeśli rzucisz okiem na wykresy obrazujące PKB http://upload.wikime.../Polish_GDP.PNG , zauważysz, ze przypomina on amplitudę, z tendencją wzrostową. Na rządy PiS-u, przypadł akurat jeden z wierzchołków tej amplitudy, ale gdyby rządzili przez 4 lata, mieli by na koncie cału "okres" a wiec i minimum ;) (to minimum jest planowane na lipiec 2008 roku - zgodnie z dotychczasowymi wahaniami)
Przypisywanie sobie wzrostu gospodarczego, to czysta propaganda i wykorzystywanie braku znajomości ekonomi przez wyborców. Jest to tak samo trafne, jak np. (cyt. Giertycha) przypisywanie rządowi Belki, faktu, ze za ich rządów wybrano Benedykta XVI.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 24 wrzesień 2007 - 08:35

Za nic ten wykres nie przypominam mi amplitudy ;) Poza tym nie kojarzę, żeby SLD wprowadziło jakieś wielkie reformy gospodarcze za swoich rządów. Może dlatego że nie interesowało mnie to wówczas.. W każdym razie chce tylko zauważyć, że wiele rzeczy które PiS planował, zostało wykonanych. Na szczęście nie wszystkie, bo niektóre pomysły były za przeproszeniem poronione.. Niektóre twarze w rządzie naprawdę dobrze się sprawowały [np. Ziobro, który jakby miał jakiś dowód, to by i Kaczyńskich do celi wpakował]. Najgorsze jest to, że koalicja z LPR i SO była.. do duszy. Bo jak można, nie eksperta i profesjonalisty, a fanatyka rolnictwa i edukacji mianować ministrem danej dziedziny? Kuje po oczach również fakt "bliskości" z Rydzykiem, ale jeśli Episkopat, wedle swoich planów, nakaże zmianę "ekipy" toruńskiej rozgłośni, to możecie zapomnieć o "politycznym głosie w waszych domach". I tego sobie i Wam życzę :)

Powtórzę to jeszcze raz: rządy PiSu miały swoje plusy i minusy, ale IMO sprawdziły się. Nie widzę nikogo kto mógłby lepiej rządzić Polską.
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   dejko Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 24 wrzesień 2007 - 09:59

Cytat

Za nic ten wykres nie przypominam mi amplitudy

Oj bo sie wysłowic nie mogę... bardziej sinusoida czy... wiadomo o co chodzi.
Naniosłem pewne "ułatwiacze" na wykres:
Dołączona grafika
Linia zielona - to ten wykres. Na białym tle są przewidywania (po tym upadku na pewno znów wzrośnie).
Linia niebieska - to linia trendu. Widać, ze tak gdzieś od 3 kwartału 2001 zaczęło rosnąć.

Cytat

Poza tym nie kojarzę, żeby SLD wprowadziło jakieś wielkie reformy gospodarcze za swoich rządów

Może sami jako takich nie wprowadzili, ale to za SLD Polska weszła do Uni (co wcale nie jest zadługą wyłącznie SLD - zeby była jasność), a to jak nic innego w ostatnim czasie wpłyneło na wzrost gospodarki. Zresztą - a jakie to reformy wprowadziło PiS?! Żadne...
Załamanie się, musiałoby zostać spowodowane jakimś większym bodźcem... wyrzucenie Polski z Uni, zamknięcie granic, ostre pogorszenie stosunków z Rosją, gwałtowny spadek złotówki, czy krach na giełdzie (giełda - Krauze... jak on bedzie miał kłopoty to i cena akcji jego spółek pójdzie w dół).
Podobnie bezrobocie. PiS zaprzecza gdzie się da, ze jego spadek wynika z migracji ludzi na zachód, jednak fakty świadcza na ich niekorzyść: http://em.bankier.pl...ro/68small5.gif
Na wykresie widzimy, ze spadek bezrobocia nastąpił w roku 2004 - czyli w tym samym, w którym weszliśmy do uni (nota bene za rządów SLD ;) ) i od tamtej pory postępuje.
Bezrobocie bedzie spadać, chyba, ze któraś ekipa zdecyduje się na desperacki krok zamknięcia granic dla emigrantów :) (no, można jeszcze rozważać nasycenie rynku za granicą).

Cytat

że wiele rzeczy które PiS planował,

Tu się zgadza. To co wprowadzil rząd Kaczyńskiego, Kaczyński planował (i mówił o tym) już 15 lat temu. Jednak czy są to zmiany rzeczywiscie korzystne dla Polski, czy tylko realizacja fobi premiera?! Zmiany co prawda są, ale nie przyniosły zakładanych zysków.

Co do Ziobry - akurat moim zdaniem się zeszmacił. Kiedys mialem do niego ogromy szcunek...
Sprawa tego kardiochirurga, przecieku z akcji CBA (Kaczmarka zwineli, a Ziobro, który był rak samo podejżany dalej siedzi na stołku - a ma większe mozliwości matactw) i różnych innych mniejszych lub większych afer (podsłuchy, inwigilacje, hakowanie) calkowicie przekreślają dla mnie tego człowieka.

To temat rzeka... jesli masz ochotę na ten temat polemizować to zapraszam na PW, bo tu znacząco zchodzimy z tematu.
To co mnie np. ostatnio razi to: http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html i http://wiadomosci.on...1,1,1,item.html

Zainteresowanym, polecam tez stronę http://www.spieprzaj...%C5%82%C3%B3wna
Jest to co prawda strona pisana dla "beki" i w stylu kabaretowym, jednak zawarte w niej fakty (chodź próbujące ośmieszyć IV RP) są jak najbardziej prawdziwe.
Taki zbiór wszystkiego... oczywiście, stronę radzę traktować z przymróżeniem oka.
0

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »