foobar2000.pl - polskie forum: Prośba o odświeżenie działu FAQ - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Prośba o odświeżenie działu FAQ info do wszystkich modów!!!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   bonsai_ck Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 19-sierpień 07

Ikona postu  Napisano 20 sierpień 2007 - 18:41

Witam :rolleyes: Może na początek parę słów tytułem wstępu: Można powiedzieć, że jestem nowym użytkownikiem foobara bo wcześniej używałem go jedynie do słuchania i choć podejmowałem próby jego upiększenia i podrasowania to były one dosyć nieudolne. Dlatego też zawitałem tutaj. Zgodnie z prośbami administratorów na początek zapoznałem się z działem FAQ i rzeczywiście jest tam parę wątków, które znacznie ułatwiły mi życie, z tym że jest mały mankament. W większości tematów (a chodzi mi głownie o te typowe dla początkujących mianowicie: "Konfiguracja foobar2000 0.9.x od podstaw" "Zmiana wyglądu foobar2000 0.9.x") nie działają odnośniki, które byłyby bardzo pomocne. Być może spowodowane jest to tym, że docelowe miejsca, do których te linki się odnoszą zostały gdzieś przeniesione lub po prostu je usunięto... Jeżeli to drugie to raczej nie ma rady ale jeśli to pierwsze to może jest jeszcze nadzieja, że jakiś kompetentny dobry człowiek mógłby to na nowo poukładac :rolleyes: Ponadto w wymienionym już przeze mnie temacie Wujka Bogdana (tak samo jak w "[Tutorial] Layout") nie widać obrazków, które również znacznie ułatwiłyby sprawę (ale to już być może wina przeglądarki choć sam do końca nie wiem :blush: ). Podsumowując gdyby była taka możliwość i znalazł się śmiałek, który mógłby to naprawić miałbym u niego zarówno jak, jak i reszta osób zaczynająca swoją zabawę z foobarem, dozgonny dług wdzięczności. Jeżeli w jakikolwiek sposób złamałem zasady korzystania z tego forum lub założyłem niepotrzebny temat nie tam gdzie trzeba to z góry przepraszam (działanie nieświadome :blush: )
0

Strona 1 z 1