foobar2000.pl - polskie forum: Freeware - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Freeware Lista Darmowych Programow.

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   foobn00b Ikona

• R.I.P Big L
  • Ikona
  • Rejestracja 25-maj 06

Napisano 16 czerwiec 2007 - 16:50

Musze sie przyznac ze kiedys uzywalem duzo programów przy pomocy generatorów seriali itp. :ph34r:
pózniej dowiedzialem sie o Freeware :wub:

IZArc - alternatywny program do (winrar) rozpakowywania i pakowania plików, obsluguje nastepujece formaty: 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH,
BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO. *

XnView - program do ogladania, konwersji, edycji i organizowania zdjec. (polski jezyk mozna sciagnac Tutaj ) *

Comodo Firewall - moim zdaniem jest to najlepszy darmowy firewall. (brak polskiej wersji narazie, bedzie dopiero w nastepnej wersji) *

Foxit Reader - alternatywny program do ogladania plików PDF
zajmuje tylko 1.6MB w porownaniu do 22.3MB Adobe Reader... *

Styler- program do zmieniania wygladu w Windowsie, mozna nim zmienic toolbar, tapety, dodaje zmniejszanie okna do title bar i wiele innych funkcji.(oficjalna strona nie dziala ale znalazlem link ta tej stronie)(brak wersji polskiej) *

CUE Splitter - CUE Splitter is a freeware tool that split a single big audio track, mostly an album or a compilation, into the relative individual audio tracks, using informations contained in the associated "CUE" file. *
(jesli ktos ma pomysl na sposzczenie tego opisu prosze bardzo)

Firefox 2.0 - popularna przegladarka internetowa, tak jak FB2K mozna dostosowac Firefox(a) do swoich potrzeb poprzez ruzne wtyczki. (Polska wersja) *

Foobar2000 - najlepszy (moim zdaniem) odtwarzacz plików muzycznych ever ;)

Opera - zdecydownaie lepsza przegladarka internetowa niż wysłużony explorer

TUGZip - Bardzo ciekawy program... najwazniejsze ze jest bezplatny, dobrze wyglada, moze pakowac do 7-ZIP, duza ilosc obslugiwanych formatow. Spolszczenie mozna dograc. Topic na forum.

InfraRecorder - nagrywanie plyt, dobra alternatywa dla NERO, polecam.

Topic na forum,

IrfanView - Najpopularniejsza(chyba) przeglądarka plików na świecie. I do tego lekka :)

Jeskola Buzz - Najlepszy, darmowy tracker(program do tworzenia muzyki). Dostarczany razem z mnóstwem efektów i generatorów.

Foxit Reader - darmowy program pozwalający na przeglądanie i drukowanie dokumentów PDF.

GIMP - Najlepszy darmowy program do edycji grafiki.( do tego open source ;))

XChat - Klient IRCa. Build z tej strony to pełna wersja (legalna oczywiście) pozbawiona 30 dniowego okresu próbnego.

ok teraz kolej na was ;)

mixcherry napisał:

Zgadzam się z Galy1 w całej rozciągłości fubar to szajsik jakich mało czasami jak przychodzę po pijaku do domu to Nie Mogę trafić w guzik wtedy strasznie się denerwuję dlaczego fubar nie czyta w moich myślach robiłem już 7 formatów bo nie działał mi jeden skin a w ogóle to winamp jest the best of the best of the best bo strzyże goli pie[--]doli, krawaty wiąże usuwa ciąże a na tym forum siedzą Same Lamusy co noszą buty na rzepy bo nie umiom wiązać sznurówek
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   dawxxx666 Ikona

• God of fooAvA™
  • Ikona
  • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 16 czerwiec 2007 - 18:40

Foobar2000 - najlepszy (moim zdaniem) odtwarzacz plików muzycznych ever ;)

Opera - zdecydownaie lepsza przegladarka internetowa niż wysłużony explorer
myapple.pl
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mrogus Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 24-marzec 06

Napisano 16 czerwiec 2007 - 19:41

Moze lepiej ten link polecic, projekt zapoczatkowany przez Calme :)

Projekt Freeware

pzdr
Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

"Przedwczoraj policja zamknęła napisy.org , wczoraj hakerzy zamknęli policja.pl"
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 17 czerwiec 2007 - 09:11

foobn00b niestety Calme'go nie zna, bo to weteran i vip forum. Niestety nie zaglada juz do nas, a szkoda bo to spoko gosc byl :D

A jesli chodzi o sam freeware, open source i roznego rodzaju darmowe licencje to sam staram sie w tym kierunku isc. Teraz wlasciwie wystarczy kupic system operacyjny, a reszte softu mozna smialo z netu sciagac w postaci darmowego oprogramowania. Jest wiele zamiennikow.

Tak na marginesie, czy ktos zna darmowy serwer ftp? Kozystalem kiedys z Bulletproof ale niestety nie jest to program darmowy. Czy moze ktos polecic jakis dobry darmowy serwer?
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 17 czerwiec 2007 - 10:36

Czasami nawet i OS kupować nie trzeba bo można za darmo dostac ;P

A serwer ftp: z tych co przetestowałem mnie najbardziej spasował zFTPServer http://www.zftpserver.com/
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 17 czerwiec 2007 - 11:33

Wyświetl postUżytkownik lwiczek dnia 17-Jun-07, 11:36 napisał

Czasami nawet i OS kupować nie trzeba bo można za darmo dostac ;P

a do niedawna mowiono ze za darmo to tylko w mordę leją ;)

duzo softu dla linuksa do pobrania TUTAJ
ładnie pogrupowane w kategorie tematyczne.
(strona moze sluzyc bardziej jako zrodlo informacji o sofcie niz jako download, najbardziej aktualne wersja sa zazwyczan na stronie domowej bądź w repo)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 17 czerwiec 2007 - 13:23

Wyświetl postUżytkownik lwiczek dnia 17-Jun-07, 11:36 napisał

A serwer ftp: z tych co przetestowałem mnie najbardziej spasował zFTPServer http://www.zftpserver.com/

Przejzalem sobie screeny na stronie i chyba bede zadowolony :) Dziekuje za pomoc.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 17 czerwiec 2007 - 16:42

Jeszcze jest FileZilla niezła pdobno, ale... jak testowałem to w czasie instalacji ustawiłem sobie jakiś niestandardowy port i oczywiście chwilę poźniej go zapomniałem a nie chciało mi się już bawić w ponowną instalację i tak został zFTP ;)

EDIT: To teraz ja się zapytam - może ktoś polecić jakiś program do katalogowania płyt? Coś na miarę WhereIsIt? Nie musi być aż TAK rozbudowany, niemniej łatwe skanowanie płyt, możliwość ich grupowania, pobieranie opisów z plików a z mp3 na przykład tagów są tym czego bym potrzebował.... ktoś zna jakiś dobry? :> (aha, jeszcze jakby importował dane z innych programów to już byłby miód ;) )
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 17 czerwiec 2007 - 22:51

jKatalog, cdcat

ps. filezilla to nie serwer ftp, z tego co wiem to tylko klient (swoja droga bardzo fajny)
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 18 czerwiec 2007 - 13:57

No właśnie też mi się tak wydawało, a tu patrz:
http://www.google.co...&...-8&oe=utf-8

Cytat

Welcome to the homepage of FileZilla. FileZilla is a fast and reliable FTP client and server with lots of useful features and an intuitive interface. ...

;]

a co do programów, na jave mam uczulenie :P ten drugi wydaje się spoko, zaraz potestuje :)
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 19 czerwiec 2007 - 22:41

W sumie stare ta lista Calmego ;)
Mozemy wlasna zrobic :)

TUGZip - Bardzo ciekawy program... najwazniejsze ze jest bezplatny, dobrze wyglada, moze pakowac do 7-ZIP, duza ilosc obslugiwanych formatow. Spolszczenie mozna dograc. Topic na forum.

InfraRecorder - nagrywanie plyt, dobra alternatywa dla NERO, polecam. Topic na forum,
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 20 czerwiec 2007 - 15:57

IrfanView - Najpopularniejsza(chyba) przeglądarka plików na świecie. I do tego lekka :)

Jeskola BuzzNajlepszy, darmowy tracker(program do tworzenia muzyki). Dostarczany razem z mnóstwem efektów i generatorów.

Foxit Reader - darmowy program pozwalający na przeglądanie i drukowanie dokumentów PDF.

GIMP - Najlepszy darmowy program do edycji grafiki.( do tego open source ;)

XChat - Klient IRCa. Build z tej strony to pełna wersja (legalna oczywiście) pozbawiona 30 dniowego okresu próbnego.
Привет!
Dołączona grafika
0

Strona 1 z 1