foobar2000.pl - polskie forum: Nowe podforum - Panels UI - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Nowe podforum - Panels UI

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 02 czerwiec 2007 - 01:02

Zdaje sie ze wtyczka ta jest juz bardzo popularna. Powstaje coraz wiecej tematow o niej nie tam gdzie trzeba...
Specjalnie dla tego komponentu stworzylem subforum. Bedzie tam mozna zadawac pytania odnosnie wtyczki w oddzielnych tematach. Moze sie pomysl sprawdzi :)
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 02 czerwiec 2007 - 09:29

hmm. pomysl moze i dobry, ale to subforum w ogole nie rzuca sie w oczy. 90% postów prawdopodobnie bedzie lądowało w forum głównym.

mam troche inna propozycję. może by tak założyć subforum dotyczące tuningu wizualnego foobara, czyli w jednym dziale pisalo by sie na temat Panels UI, trackinfo_mod i single column?

nie wiem czy to dobry pomysl. dlugo mnie nie bylo i niestety temat Panels UI nie jest mi zbyt bliski
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 02 czerwiec 2007 - 09:53

Czy "Wasz foobar2000" to nie jest już takie forum?
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 02 czerwiec 2007 - 10:18

no niby jest.
ale dział wasz foobar, miał być z założenia działem do chwalenia się własnymi foobarkami.
co prawda zrobil sie juz z niego dział o tuningu.

zobaczymy. narazie niech sobie bedzie dzial o panelsui. jak sie sprawdzi, to zostanie, jak nie to nie.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 02 czerwiec 2007 - 10:40

Wyświetl postUżytkownik Wujek_Bogdan dnia Jun 2 2007, 10:29 AM napisał

hmm. pomysl moze i dobry, ale to subforum w ogole nie rzuca sie w oczy. 90% postów prawdopodobnie bedzie lądowało w forum głównym.

mam troche inna propozycję. może by tak założyć subforum dotyczące tuningu wizualnego foobara, czyli w jednym dziale pisalo by sie na temat Panels UI, trackinfo_mod i single column?

nie wiem czy to dobry pomysl. dlugo mnie nie bylo i niestety temat Panels UI nie jest mi zbyt bliski

Z tym ze w Panels UI jest zintegrowany z trackinfo_mod i single column. Od niedawna te wtyczki nie sa juz rozwijane (nie ma nawet downloadu z oficjalnej), do przodu jedzie tylko Panels UI. Jak sie do dzialu wtyczki wejdzie to wszytsko ladnie widac. Byle by zmusic uzytkownikow do pisania w odpowiednim dziale dla pluginow.
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 02 czerwiec 2007 - 12:35

na szczescie są sposoby na zmuszenie uzytkownikow ;)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 02 czerwiec 2007 - 22:11

Dołączona grafika

;D
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   5eweryn Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 24-styczeń 07

Napisano 03 czerwiec 2007 - 13:02

Proponuje oprócz Panels_UI, założyć też subforum Columns_UI. Właściwie każdy użytkownik foobara jest skazany na jedną z powyższych wtyczek.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 03 czerwiec 2007 - 13:05

Ostatni malo pytan jest o Columns UI. Jezeli jednak zaczna sie regularnie pojawiac w dziale Pytania i problemy (czyli nie tam gdzie powinny) to na pewno zrobie dodatkowe subforum.
0

Strona 1 z 1