foobar2000.pl - polskie forum: Pytania w sprawie IPB :) - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Pytania w sprawie IPB :) Jesli czegos nie wiemy, PYTAMY

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 26-listopad 04

Napisano 28 maj 2007 - 19:11

No to moze ja zaczne ;)

JAK rozroznic nieprzeczytane tematy?
Kocham Cię Kochanie moje ;)
A kuku @ :D
-3

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 28 maj 2007 - 19:16

Trzeba zainstalowac moda: http://mods.invision...ndex.php/f/7534
Zajme sie tym jak dostane dostep do serwera. Chyba ze Kapitan to zrobi, albo ktos inny jeszcze :)
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 28 maj 2007 - 19:32

Ale przeciez pojawia sie mala zolta kopera przy nazwie tematu, poza tym jest na gorze przycisk

Cytat

Panel kontrolny · Zobacz nowe posty · Mój Asystent · Moi przyjaciele · 0 Nowych wiadomości

I tak samo jak na phpBB mozna przeczytac wszystkie posty od ostatniej wizyty :)
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 28 maj 2007 - 19:33

Z tym ze po przeczytaniu danego tematu nadal znajduje sie w Zobacz nowe posty co jest dosc niepraktyczne.
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 28 maj 2007 - 19:45

Fakt. Wlasnie tak sie dzieje. Czyli potrzebujemy mod ktory wyrzuci post z nieprzeczytanych ?
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 28 maj 2007 - 19:57

Wyświetl postUżytkownik Qbi@k dnia May 28 2007, 08:33 PM napisał

Z tym ze po przeczytaniu danego tematu nadal znajduje sie w Zobacz nowe posty co jest dosc niepraktyczne.
Trzeba kliknąć "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane i wróć do indexu", to się nie będą pokazywały ;)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 28 maj 2007 - 20:02

Mithloth wyslij moze spam do ludzi z informacja o nowym forum :)
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 28 maj 2007 - 20:04

jak bym mial dostep do phpbb to bym juz to zrobil, niestety jeszcze nie wiem jak sie rozsyla spam w IPB :D
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 28 maj 2007 - 20:06

Trzeba w Panelu Admina ustawic mail dla forum (zrobimy skrzynke z domeny).
administracja@foobar2000.pl - taki np :) Zrobi sie wiec mass maila do blisko 15tys osob :P Bedzie wiadomo ze forum ruszylo :]
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 28 maj 2007 - 20:09

LOL :D Nie ma to jak sypnąć ludziom mailem po skrzynce :D

A ja mam takie małe pytanko. Da się zrobić, żeby w szybkiej odpowiedzi była możliwość cytowania fragmentów postów, tak jak to było w phpBB? Zaznaczałem test, klikałem "Cytowanie selektywne" i tekst sam wklejał się w okienku szybkiej odpowiedzi. Trochę mi tego brakuje, bo teraz muszę ręcznie kopiować tekst..
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 28 maj 2007 - 20:12

ale to juz chyba z kapitanem sie zalatwia co nie ?
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   marr Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 30-listopad 04

Napisano 29 maj 2007 - 07:29

bardzo mi sie to "nowe" forum nie podoba... :(

...to luzna uwaga ;)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 29 maj 2007 - 08:12

Brakuje opcji automatycznego logowania. Musialem dzis rano podac login i pass aby na forum wejsc.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 29 maj 2007 - 08:22

Brakuje rowniez funkcji wyrozniania nowych postow w watku. O tym chyba pisal juz Mithloth, owszem mozna kliknac nowe posty w nieprzeczytanych ale po wejsciu do watku nie wiadomo ktore sa nieprzeczytane i trzeba czekac az wczytaja sie wsszystie obrazki i przegladarka przeniesie ekran do nieprzeczytanego posta... Niewygodne.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 29 maj 2007 - 11:02

Wyświetl postUżytkownik Apach dnia May 29 2007, 09:22 AM napisał

Brakuje rowniez funkcji wyrozniania nowych postow w watku. O tym chyba pisal juz Mithloth, owszem mozna kliknac nowe posty w nieprzeczytanych ale po wejsciu do watku nie wiadomo ktore sa nieprzeczytane i trzeba czekac az wczytaja sie wsszystie obrazki i przegladarka przeniesie ekran do nieprzeczytanego posta... Niewygodne.

Troche przegladalem juz strony z modami do IPB. Niestety z podobna opcja do zainstalowania sie nie spotkalem.
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 29 maj 2007 - 11:18

A moze zapytaj na jakim forum support albo cos w ten desen?
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 14-czerwiec 06

Napisano 29 maj 2007 - 14:58

Da się tak ustawić żeby temat przewijał się do pierwszego nowego posta :excl:
i można by więcej emotek dodać :rolleyes:
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 29 maj 2007 - 16:31

Wyświetl postUżytkownik BArtus dnia May 29 2007, 03:58 PM napisał

i można by więcej emotek dodać :rolleyes:

Da sie zrobic. Potrzebuje jednak konkretnych propozycji na emoty. Nie zadne paczki tylko pojedyncze pliki ;) Musza oczywiscie pasowac rowniez stylem do aktualnych emot.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Bunio Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 28-marzec 06

Napisano 29 maj 2007 - 17:47

Ta emota się nada ^^ :P

Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Parker1992 Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 23-czerwiec 06

Napisano 29 maj 2007 - 18:29

Czy dodacie ze starego forum opcje pokazywania postów nie przeczytanych? Wiem że jest zobacz nowe posty, lecz nie przenosi mnie stamtąd do nieprzeczytanego posta, ale wyświetla 1 stronę tematu.
Dołączona grafika Clark - najlepszy stringo pisarz Dołączona grafika Dołączona grafika
0

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »