foobar2000.pl - polskie forum: Mega Linkownia Audio HiFi - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Mega Linkownia Audio HiFi

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Calme Ikona

  • 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 22-listopad 04

Napisano 30 marzec 2005 - 12:13

Jest to ogolnie na pomysl stworzenia postu, w ktorym chcialbym pogrupowac i wrzucic wg pewnych kategorii przydatne i ciekawe linki do stron producentow Audio HiFi pism o podobnej tematyce i wszystkim co jest szeroko zwiazane z tym tematem - dotychczas linki te byly rozsiane po calym forum wiec pomyslalem sobie. ze zgrupuje to wszystko dla wygody - mam nadzieje, ze przyda sie przyszlym i obecnym uzytkownikom :) oczywiscie dalsze uzupelnianie bedzie bardzo milo widziane :)

SERWISY INTERNETOWE (ANGLOJĘZYCZNE)
--------------------------------------------------------------
AudioXpress www.audioxpress.com
Audiophile Audition www.audaud.com
Dolby www.dolby.com/
DTS Online www.dtsonline.com
Enjoy the Music www.enjoythemusic.com
Hi-Fi Choice www.hifichoice.co.uk
Hi-Fi News www.hifinews.co.uk
Hi-Fi World www.hi-fiworld.co.uk
Soundstage www.soundstage.com
Stereophile www.stereophile.com
TXH www.thx.com
What Hi-Fi www.whathifi.com
World Audio Design (suplement DIY do Hi-Fi World) www.worldaudiodesign.co.uk
World Tube Audio Portal www.worldtubeaudio.com
Zero Distortion www.zero-distortion.com

SERWISY INTERNETOWE (POLSKIE)
---------------------------------------------------
Audio www.audio.com.pl
Audio Coding - www.audiocoding.com
Audio Mania www.audiomania.info
Audio-Video www.sat-av.com.pl
Diyaudio www.diyaudio.pl
DVD Video www.dvd-video.com.pl
Elektroda www.elektroda.pl
E-Muzyk www.e-muzyk.pl
Hi-Fi i Muzyka www.hi-fi.com.pl
Hifi.pl www.hifi.pl
Hi-End www.hi-end.pl
Instalacje Audioklan www.instalacje.audioklan.com.pl
Kinekspert www.kinekspert.com.pl
Kino Domowe www.kinodomowe.idg.pl
Sound-Vision www.sound-vision.pl
Surround Maniak www.sm.kinotechnika.pl
Vademecum Audiofila www.audioton.republika.pl

KRAJOWI PRODUCENCI SPRZĘTU

---------------------------------------------------

Amplifon www.amplifonaudio.com
Ancient Audio www.ancient.com.pl
Arton www.artonaudio.com.pl
Audio Element www.audioelement.com
DIORA Świdnica www.diora.swidnica.pl
Delta Studio www.wzmacniacze.pl
Empire Audio www.empire.com.pl
ESA www.esa.com.pl
KUSTAGON kustagon.webpark.pl
QBA www.qba.com.pl
Skorpion www.wiatr.republika.pl
STRUSS Amplifiers www.struss.com.pl
STX www.stx.pl
TONSIL www.struss.com.pl / www.tonsil.com.pl
JTL www.jtl.com.pl

KRAJOWI DYSTRYBUTORZY SPRZĘTU
---------------------------------------------------

Akkus www.akkus.com.pl
Audio Klan www.audioklan.com.pl
AudioFan www.audiofan.com.pl
AudioSystem www.audiosystem.com.pl
BestAudio www.bestaudio.com.pl
Canton www.canton.com.pl
Decibel www.decibel.com.pl
DSV www.dsv.com.pl
EiC www.eic.com.pl
The Hi-End www.hi-end.com.pl
Horn Distribution www.horn.pl
Best-Audio www.bestaudio.com.pl
Konsbud-Audio www.konsbud-audio.com.pl
Pol-Audio www.pol-audio.com.pl
RB www.rb.com.pl
RCM hwww.rcm.com.pl
SONY Poland www.sony.pl
Trimex trimex.com.pl/trimex
VOICE www.voice.com.pl

ZAGRANICZNI PRODUCENCI SPRZĘTU

--------------------------------------------------

A Capella www.acapella.de
A.C.T. www.act-lautsprecher.de
A.D.A.M. www.adam-audio.de
Accuphase www.accuphase.com
Acoustic Research www.recoton.de
ACR www.acr.ch
Acurus www.robertross.de
Adcom www.adcom.com
Advantage www.bladelius.com
Aerial www.aerialacoustics.com
Aiwa www.aiwa.de
Akai www.akaipro.de
AKG www.akg-acoustics.com
ALR www.alr.de
Arcam www.arcam.co.uk
Arcus www.arcus-audio.com
ASR Schäfer www.asraudio.de
ASW www.asw-loudspeaker.com
Audio Analogue www.audioanalogue.com
Audio Federation www.audiofederation.com
Audio Note www.audionote.jp
Audio Physic www.audiophysic.de
Audio Research www.audioresearch.com
Audio Technica www.audiotechnica.com
Audio Technica www.audiotechnica.com
Audiodata www.audiodata-hifi.de
AudioNET www.audionet.de
Audioplan www.audi-o-plan.de
Audioquest www.audioquest.com
Avalon www.avalon-acoustics.com
Avantgarde www.avantgarde-acoustic.de
AVM www.avm-audio.com
B&W www.bwloudspeakers.com
Backes & Müller www.backesmueller.de
Bang & Olufsen www.beo.com
Beyerdynamic www.beyerdynamic.de
Bose www.bose.com
Boston Acoustics www.bostonacoustics.de
Bryston www.bryston.ca
Burmester www.burmester.de
Cabasse www.cabasse.com
Cambridge www.cambridgeaudio.com
Canton www.canton.de
Cayin www.cayin.com
Ceratec www.ceratec-deutschland.com
Chario www.chario.it
Classé Audio www.classeaudio.ca
Clearaudio www.clearaudio.de
Conrad Electronic www.conrad.de
Conrad-Johnson www.conradjohnson.com
Copland www.copland.com
Copulare www.copulare.com
Cyrus www.cyrusaudio.com
Dali www.dali.dk
Denon www.denon.de
Domino Design www.domino-design.de
Dynaudio www.dynaudio.com
Dynavox www.musicconnection.de
Eagle Cable www.eagle-cable.de
Elac www.elac.de
Electrocompaniet www.electrocompaniet.no
Eltax www.eltax.dk
Energy www.energy-speakers.com
Expolinear www.expolinear.de
Fast Audio www.fastaudio.com
Focal JM Lab www.focal-jmlab.com
Furukawa www.furukawa.jp
Genesis www.genesisspeakers.com
German Physiks www.german-physiks.de
Goertz www.alphacore.com
Grundig www.grundig.de
Harman/Kardon www.harman-kardon.de
Heco www.heco-audio.de
HGP www.hgpaudio.com
High Fidelity Pur www.highfidelity-pur.de
Hitachi www.hitachi-consumer-europe.com
HMS www.hmselektronik.com
Infinity www.infinity.com
Integra Research www.onkyo.com
Isophon www.isophon.de
Jamo www.jamospeakers.com
JBL www.jbl-audio.de
JM Lab www.focal-jmlab.com
JVC www.jvc.com
Kathrein www.kathrein.de
KEF ww.kef.com
Kenwood www.kenwood.com
Kharma www.kharma.com
Kimber Kable www.kimberkable.com
Klipsch www.klipsch.com
Klipschr www.homeaudiosource.com
Koda www.koda.com.hk
Koss ww.koss.com
Krell www.krellonline.com
Lehmann Audio www.lehmannaudio.de
Lenco www.lenco.de
Lexicon www.lexicon.com
Linn www.linn.co.uk
Loewe www.loewe.de
Lua www.lua.de
Luxman www.luxman.co.jp
Magnat www.recoton.de
Magnepan www.magnepan.com
Manger www.manger-msw.com
Marantz www.marantz.com
Mark Levinson www.marklevinson.com
Martin Logan www.martinlogan.com
MB Quart www.mbquart.com
mbl www.mbl-hifi.com
McIntosh www.mcintoshlabs.com
ME Geithain www.me-geithain.de
Meridian www.meridian.co,uk
Metz www.metz.de
Microboss www.microboss.de
Micromega www.audiotra.de
Mirage www.miragespeakers.com
Mission www.mission.co.uk
Mivoc www.mivoc.de
Mogami www.domino-design.de
Monitor www.ihr-kabel.de
Monitor Audio www.monitoraudio.com
Monster Cable www.monstercable.com
Mordaunt Short www.mordaunt-short.co.uk
Musical Fidelity www.musical-fidelity.co.uk
NAD www.nad.co.uk
Naim www.jeffries.co.uk
Nakamichi www.nakamichi.com
Nordost www.nordost.com
Nubert www.nubert.de
Octave www.octave.de
Oehlbach www.kabelkonfigurator.com
Onkyo www.onkyo.com
Opera www.operaaudio.de
Oracle www.oracle-audio.com
Ortofon www.ortofon.com
Panasonic www.panasonic.pl
Paradigm www.paradigm.ca
Parasound www.parasound.com
Pass www.passlabs.com
Pathos www.pathosacoustics.com
Philips www.philips.com
Phonar www.phonar.de
Phonosophie www.phonosophie.de
Piega www.piega.ch
Pioneer www.pioneerelectronics.com
Plinius www.pliniusaudio.com
Primare www.primare.de
Pro-Ject www.project-audio.com
ProAc www.proac-loudspeakers.com
Proceed www.madrigal.com
QED www.qed.co.uk
Quad www.quad-musik.de
Quadral www.quadral.de
Ramsa www.ramsa.de
Rega www.rega.co.uk
Revel www.madrigal.com
Revox www.revox.de
Rockford Fosgate www.rockfordfosgate.com
Roksan www.roksan.co.uk
Rotel www.rotel.com
Sennheiser www.sennheiser.com
Sharp ww.sharp.com
Sherwood www.sherwood.de
Siltech www.siltech.nl
Solid Acoustics www.solidacoustics.com/e/index.htm
SonicBlue www.sonicblue.com
Sonus Faber www.sonusfaber.com
Sony www.sony.com
Spectral www.spectralaudio.com
Stax www.stax.co.jp
Straight Wire www.straightwire.com
Sunwire www.sunaudio.de
Swoboda Audio Modification www.SwobodaAudio.de
Symphonic Line www.symphonic-line.de
System Audio www.system-audio.dk
T+A www.taelektroakustik.de
Tact www.tactaudio.com
TAG McLaren www.tagmclarenaudio.com
Tannoy www.tannoy.com
Tascam www.tascam.com
TDK www.tdk.com
Teac www.teac.com
Technics www.technics.de
Technisat www.technisat.de
Terratec www.terratec.de
Teufel www.teufel.de
Theta www.thetadigital.com
Thiel www.thielaudio.com
Thomson www.thomson.com
Thorens www.thorens.com
Thule www.thule-audio.dk
Transparent Audio www.transparentcable.com
Transrotor www.transrotor.de
Triangle www.triangle-fr.com
Van den Hul www.vandenhul.com
Vienna Acoustics www.sumikoaudio.net
Vincent www.vincent-tac.de
Visaton www.visaton.de
Visonik www.visonik.de
Vivanco www.vivanco.de
Wadia www.wadia.com
WBE www.wbe-audio.de
WBT www.wbt.de
Wharfedale www.wireworldaudio.com
Wilson Audio www.wilsonaudio.com
Wilson Benesch www.wilson-benesch.com
Wireworld www.audiophysic.de
Yamaha www.yamaha.com
0


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

  • 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 30 marzec 2005 - 17:36

Klikam i klikam i naklikać się nie mogę :D Sam miodek... Dobra robota!! [brawa] Zwłaszcza www.audioton.republika.pl po prostu RZĄDZI! Dzięki Calme, dobre linki!

Jak znajdę jakąś fajną stronę to podrzucę, ale wątpię żebyś coś przeoczył :)
0

#3 Guest_Sempoo_*

Napisano 30 styczeń 2006 - 19:08

Oo... widzę sporo/większość to linki 'audiofilskie'...
Uważajcie na audiofili.

Brakuje kilku ważnych linków:

www.eis.com.pl - Estrada i Studio Online - miesięcznik poświęcony realizatorom dźwięku i nie tylko - sporo teorii, wywiady z producentami, testy sprzętu studyjnego;

http://akutech.republika.pl - Internetowy sklep sprzętu studyjnego;

www.soundonsound.com - Sound On Sound - anglojęzyczny odpowiednik Estrady i Studia - poziom światowy, bez komentarza;

www.genelec.com - Genelec - producent światowej klasy monitorów odsłuchowych.

pozdrawiam serdecznie forumowiczów!
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

  • 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 30 styczeń 2006 - 20:57

Sempoo napisał:

Uważajcie na audiofili.

Na samych siebie mamy uważać? :> ;)

BTW po avatarku widzę, że może coś tworzysz? Może chciałbyś się pochwalić? Fajnie by było posłuchać czegoś autorstwa jednego z forumowiczów :)
0

#5 Guest_Sempoo_*

Napisano 03 luty 2006 - 19:49

Tak, tworzę co nieco - posłuchać można tutaj .

A o ile mi wiadomo, to audiofile nie uznają kompresji jakościowej dźwięku.
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


Oferujemy miejsce na reklame. Kontakt: m.szafranski@foobar2000.pl