foobar2000.pl - polskie forum: AIMP Classic - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

AIMP Classic

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Inkub Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 25-grudzień 06

Napisano 01 maj 2007 - 15:37

AIMP Classic- Rosyjska produkcja. Program jest w fazie rozwoju, ma parę wtyczek i skórek, ma także polski interfejs. Wraz z playerem otrzymujemy zestaw narzędzi do rippowania, edytor tag, konwerter i rejestrator dźwięku.

Dołączona grafika

strona www
Dołączona grafika
Czy wiecie jakie wykształcenie mają bracia Kaczyńscy? Lech skończył prawo, a Jarosław kończy właśnie sprawiedliwość.
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 01 maj 2007 - 15:51

Fajny interface ;)
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 01 maj 2007 - 16:14

Tragiczny interfejs... bleh - główną zaletą Foo dla mnie jest właśnie to że wygląda dokładnie tak jak reszta systemu. Wybrałem jeden VS dla Windows i strasznie denerwuje mnie jak programiści na siłę usiłują mi wmówić że ich 'międzymordzie' jest ładne :/
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Urbanius Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 02-grudzień 06

Napisano 01 maj 2007 - 16:19

@lwiczek, faktycznie interfejs AIMP'a nie jest zbyt piękny, ale podobno są inne skiny.. :P. Inną sprawą jest to, że są gusta i guściki, jedni wolą wygląd zgodny z VSem inni totalnie super-priti-kól-pełny-bajerów wygląd. Użytkowników foobara raczej nie przyciągnie, a co do innych... okaże się.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 01 maj 2007 - 16:32

Użytkownicy Foo ostatnio mają zajawki na minterfejsy z bajerami ;)

A jak już ktoś bardzo chce mieć podobny do powyższego interfejs to jest WA (i co by nie mówić, ten program jest na WA bardzo wzorowany...)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 01 maj 2007 - 16:45

Nowa skorka do winampa?
To pierwsze co mi przyszlo do glowy jak go zobaczylem.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 01 maj 2007 - 16:50

Bez przesady. Interfejs jest stosunkowo fajny. Napewno nie ejst tragiczny ;) A co do podobienstw do WA to chyna nic dodawac nie musze. Chlopaki szkoda sie rozpisywac w tym watku. Jak bysmy sie uparli to nasze notatniki tez mogly bytak wygladac. Dla Foo nie ma rzeczy niemozliwysch... moze poza zaparzaniem kawy ;-p
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   clark Ikona

• foo v0.7
  • Ikona
  • Rejestracja 29-maj 06

Napisano 01 maj 2007 - 16:59

Nie będę mówił co naprawdę myślę o tym programie...bo po spowiedzi jestem :)
Powiem tylko że - nie podoba mi się. Ten baner 'AIMP Classic' mogli zrobić jeszcze większy...i te śmieszne vu meters, które imho zupełnie tam nie pasują...:|
Dołączona grafika

"Live 4 Music"
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   foobn00b Ikona

• R.I.P Big L
  • Ikona
  • Rejestracja 25-maj 06

Napisano 02 maj 2007 - 01:53

ewww !

mixcherry napisał:

Zgadzam się z Galy1 w całej rozciągłości fubar to szajsik jakich mało czasami jak przychodzę po pijaku do domu to Nie Mogę trafić w guzik wtedy strasznie się denerwuję dlaczego fubar nie czyta w moich myślach robiłem już 7 formatów bo nie działał mi jeden skin a w ogóle to winamp jest the best of the best of the best bo strzyże goli pie[--]doli, krawaty wiąże usuwa ciąże a na tym forum siedzą Same Lamusy co noszą buty na rzepy bo nie umiom wiązać sznurówek
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Bunio Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 28-marzec 06

Napisano 09 maj 2007 - 06:03

Aaa, Winamp! A kysz!

clark napisał:

i te śmieszne vu meters

Największa porażka...
Dołączona grafika
0