foobar2000.pl - polskie forum: Propozycje zmian, świeże pomysły na nowe forum - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (6 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Propozycje zmian, świeże pomysły na nowe forum

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 06 marzec 2007 - 20:20

Mam nadzieje ze nie bedzie to jedyny post w tym temacie :P
Piszcie co chcielibyscie zobaczyc badz czego sie pozbyc na nowym forum.
Wszelkie propozycje mile widziane. Kazda koncepcja zostanie wzieta pod uwage i przedyskutowana.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
-1

• (6 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona
  • Rejestracja 19-październik 06

Napisano 14 marzec 2007 - 21:18

Tylko nie wiem jak to będzie wyglądać przy przenoszeniu postów. Jeżeli się nie uda dobrze tego zrobić to najrozsądniej by było przenieść całe FAQ, dyskusje nt. wtyczek i co ważniejsze pytania/porady. Wygląd foo chyba nikt się nie obrazi jak mu się skasuje :)

Ale odpukać...

Bądźmy optymistami i wierzmy w to, że wszystko będzie ładnie przeniesione.
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 14 marzec 2007 - 21:30

Jak dla mnie problemy nie muszą być przeniesione ;) W końcu będzie tylko jeden temat z jakimś problemem, a będzie można go szukajką znaleźć, a nie milion takich samych tematów jak to jest teraz, bo szukajka nie działa :P
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona

Napisano 14 marzec 2007 - 21:31

mariush, dlatego mówię, żeby przenieść te co ważniejsze bo przenoszenie wszystkich (w większości powtarzających się) nie ma sensu.
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 14 marzec 2007 - 21:40

Zmieniamy tylko silnik. "Samochod" zostaje ten sam ;)
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 14 marzec 2007 - 21:42

Ale może serio lepiej wyrzucić wszystkie te problemy.. Bo trochę tego jest, a powtarzające się pytania stanowią większą część ;)
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 14 marzec 2007 - 22:13

Na kazdym forum tak jest.
Znasz jakies duze forum na ktorym praktykuje sie usowanie starych tematow bo te nowe i tak sa o tym samym? :)

Chociaz moze nie byl by to taki zly pomysl ;)
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 14 marzec 2007 - 22:17

Chodzi o taki reset, a nie o usuwanie niepożądanych wiadomości ;) Zawsze mniej miejsca będzie zajętego :)
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 14 marzec 2007 - 22:21

Co jak co ale o miejsce nie ma co sie martwic ;)
Stworzymy najwyzej nowy dzial - Archiwum i przeniesiemy tam tematy z poprzedniej epoki.
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona

Napisano 14 marzec 2007 - 22:48

Qbi@k, chodzi o to, żeby wyselekcjonować te tematy, które mają dość dużo informacji, a traktują o tym samym co 'n' innych.
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 15 marzec 2007 - 01:21

Sa plusy i minusy takiej akcji. Tylko nalezy dzialac tak zeby plusy nie przylonily nam minusow. Bo z jednej strony jest argument taki, ze zadne forum nie kasuje starych postow, a z drugiej mozna by zaczac pomagac od nowa. I tutaj zaczyna sie dyskusja, bo przeciez nie kazdemu [a zwlaszcza nie clarkowi] bedzie sie chcialo odpisywac na te wszystkie pytania po raz dwudziesty. Ale z drugiej w GTW nabralismy juz takiego doswiadczenia, ze spokojnie poradzimy sobie z balaganem na forum. Dzieki czemu wszystko bedzie wygladac przejzyscie. Wiec mozna pojsc na kompromis i przeniesc posty ktore zostaly napisane wg nowych zasad i nowego regulaminu, a te naprawde stare usunac. Co Wy na to?

I jeszcze jedna rzecz. Bardzo przydalby sie jakis guzik z odnosnikiem do strony glownej portalu, bo czasem jak chce tam zajzec to musze kasowac niepotrzebne smieci w oknie adresu.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 15 marzec 2007 - 10:23

Jeśli uda się bez problemu skonwertować bazę phpBB do IPB, to nie ma sensu zabawa z usuwaniem starych postów - choć, przyznaję, jeśli komuś się chce, to nie jest to aż tak zły pomysł (ale raczej wątpię, by się komuś chciało ;)) Jeśli, odpukać, będą jakieś problemy, to faktycznie, przeniesiemy tylko najważniejsze tematy (Regulamin :)), a reszta z pewnością odtworzy się z czasem (już się nie mogę doczekać tych pytań o polonizację i skórki :P)

Jak na razie nie dostałem jeszcze od Kapitana starej bazy, żeby sobie na niej potestować, ale jak tylko dostanę, to napiszę jak się rzeczy mają: czy tylko beznadziejnie, czy może bezdennie tragicznie ;)
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 15 marzec 2007 - 11:26

Apach napisał:

przeniesc posty ktore zostaly napisane wg nowych zasad i nowego regulaminu, a te naprawde stare usunac
Dokładnie :) Mixi jest sceptycznie do tego nastawiony, bo straciłby mnóstwo postów :P
A tak na serio, to Apach mówisz, że Clarkowi nie będzie się chciało odpowiadać n-ty raz na to samo pytanie, a jak jest teraz? ;)
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   clark Ikona

• foo v0.7
  • Ikona
  • Rejestracja 29-maj 06

Napisano 15 marzec 2007 - 12:03

mariush napisał:

a jak jest teraz? ;)
Teraz to szukajka nie działa, więc należało się trochę wyrozumiałości dla użytkowników. Co bynajmniej nie oznacza że to ma dyskryminować google, bo nasze forum jest stale indeksowane.

Apach napisał:

Bardzo przydalby sie jakis guzik z odnosnikiem do strony glownej portalu, bo czasem jak chce tam zajzec to musze kasowac niepotrzebne smieci w oknie adresu.
przecież jest :)
Dołączona grafika

"Live 4 Music"
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 15 marzec 2007 - 12:28

clark napisał:

przecież jest :)

No patrz, ze ja go wczesniej nie zauwazylem o_O
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 15 marzec 2007 - 12:55

ja bym tam nic nie usuwał. skoro tematy jeszcze nie zostały usunięte... to znaczy że były potrzbne. a te które miały zostać usunięte, już dawno wylądowały w koszu!

od tego mamy przecież całą rzeszę moderatorów ;)
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 15 marzec 2007 - 16:04

mixcherry napisał:

Jak na razie nie dostałem jeszcze od Kapitana starej bazy, żeby sobie na niej potestować, ale jak tylko dostanę, to napiszę jak się rzeczy mają: czy tylko beznadziejnie, czy może bezdennie tragicznie ;)

:arrow: Konwersja phpbb (by przemo) -> IPB 2.0.x

:arrow: http://www.invisionb...-22x-t5206.html
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona

Napisano 15 marzec 2007 - 17:31

mixcherry napisał:

Jeśli uda się bez problemu skonwertować bazę phpBB do IPB, to nie ma sensu zabawa z usuwaniem starych postów - choć, przyznaję, jeśli komuś się chce, to nie jest to aż tak zły pomysł (ale raczej wątpię, by się komuś chciało ;)) Jeśli, odpukać, będą jakieś problemy, to faktycznie, przeniesiemy tylko najważniejsze tematy (Regulamin :)), a reszta z pewnością odtworzy się z czasem

Przecież właśnie to przez cały czas próbuję wam powiedzieć (1 post na tej stronie). Nawet "odpukać" użyłem :P
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 16 marzec 2007 - 01:49

Qbiak, te adresy to ja mam obcykane ;) Ale jak wiadomo, czy w praktyce będzie tak łatwo jak w teorii, to już życie pokaże... Niemniej jednak, jak już rzekłem, do wszelkich testów potrzebny jest dump obecnej bazy.
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 16 marzec 2007 - 09:38

mixi a nie kontaktowales sie z Kapitanem w tej sprawie?
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   foobn00b Ikona

• R.I.P Big L
  • Ikona
  • Rejestracja 25-maj 06

Napisano 04 maj 2007 - 23:12

jedna rzecz która mnie denerwuje w tym forum to dziadowskie 'emotikony'

:)

[size=9]mod edit:
Chyba widac co zmienilem.
Apach

0