foobar2000.pl - polskie forum: Propozycje zmian, świeże pomysły na nowe forum - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (6 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Propozycje zmian, świeże pomysły na nowe forum

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 06 marzec 2007 - 20:20

Mam nadzieje ze nie bedzie to jedyny post w tym temacie :P
Piszcie co chcielibyscie zobaczyc badz czego sie pozbyc na nowym forum.
Wszelkie propozycje mile widziane. Kazda koncepcja zostanie wzieta pod uwage i przedyskutowana.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
-1

• (6 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Parker1992 Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 23-czerwiec 06

Napisano 06 marzec 2007 - 20:46

Na pewno byśmy chcieli sprawnego uploudu plików.
Dołączona grafika Clark - najlepszy stringo pisarz Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 06 marzec 2007 - 21:27

Wszelkie bledy zostana automatycznie naprwione wraz z przenosinami na IPB :)
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 06 marzec 2007 - 21:37

Jak juz pisalem w innym watku. Chcialbym zeby forum bylo szersze. Marginesy nie powinny byc az tak duze, jednakze nie powinny byc zerowe!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 06 marzec 2007 - 21:40

Tu sie zgadzamy. Za wzor posluzy forum Konnekta:
:arrow: http://www.konnekt.info/forum/
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 06 marzec 2007 - 22:31

IMO jakby forum wyglądało jak forum K, oczywiście z inną kolorystyką, to jestem w siódmym niebie :))
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 07 marzec 2007 - 09:15

Mnie tam się najbardziej podoba domyślny styl, z ew. innymi ikonkami i kolorami "belek" (dla mnie wzorem przejrzystości jest Forum tlenowe). Co so uploadu/downloadu, to nie wiem, czy odpowiednia wtyczka do IPB nie kosztuje kolejnych 50$ (jednak pazerny ten invision jak nie wiem co) :/ ale pisałem już o tym w innym wątku.. Trzeba by się przyjrzeć.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 07 marzec 2007 - 12:33

Forum ekipa tlen.pl oraz forum Konnekt wygladaja bardzo podobnie. Oba fora sa przejzyste i czytelne. Jesli chodzi o layout przyszlego forum foobar2000.pl to uwazam, ze nie powinnismy rzucac sie z motyka na slonce. Wprowadzanie dodatkowych efektow wizualnych mija sie z celem chociazby podczas aktualizacji, po ktorej nalezy spowrotem przywrocic forum jego wyglad. Chyba, ze sie myle to niech ktos mnie poprawi. Domyslna "skorka" z dostosowanymi kolorkami wystarczy. Mozna by np zrobic guziczki z ikonkami programu. Mysle, ze DigitalArek dal by sobie z czyms takim rade. Trzeba tez bedzie pomyslec o przebudowie dzialow. Wczesniej ktos rzucil pomysl przebudowy dzialu download, w taki sposob zeby kazda wtyczka miala swoj oddzielny temat. W pierwszym poscie znajdowal by sie link do pliku [moze nawet na naszym serwerze, co podnioslo by prestiz], a w dalszych postach znajdowal by sie changelog. I tak wiadomo bylo by, ze wtyczka zostala zaktualizowana, bo za kazdym razem gdy pojawila by sie nowa wersja dodawalo by sie changelog jako nowy post w temacie wtyczki i osoba wchodzaca na forum i czytajaca nieprzeczytane posty odrazu dowie sie, ze pojawila sie aktualizacja.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 07 marzec 2007 - 12:56

O trzymaniu wtyczek już kiedyś pisałem, ale mixi coś niechętnie na to patrzył ;) Jednak mimo wszystko, mirror do oryginalnego serwera autora wtyczki, to nie grzech..
Jeśli chodzi o wygląd, to właśnie przytoczone fora tlenu i konnekta powinny służyć za wzór - są to w końcu tylko kolorystycznie zmodyfikowane style domyślne, przy czym forum K wydaje mi się jakoś bardziej przejrzyste [tlen ma jakiś taki zamglony image..] :)
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Grumens Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 10-styczeń 05

Napisano 07 marzec 2007 - 14:09

Takie trzymanie wtyczek na gorze kazdej strony tematu umozliwia wlasnie ipb i to jest bardzo fajne. A forum K faktycznie ladniejsze.
Pozdrawiam
Grumens
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 07 marzec 2007 - 15:31

Download z foobar2000.pl wtyczek odpada raczej. Niektorzy autorzy zmieniaja cos w kodzie swojej wtyczce co pare dni. Druga sprawa to to ze wtyczki sa slabo opisane a jak na razie nikt nie chce przy tym pomoc :)
Tak sobie mysle teraz ze rowniez opis wtyczki w dziale Wtyczki, Komponenty - Dyskusja odpada. Bo kto niby mial sie tym zajac? Na HA ladnie to wygada bo sami autorzy uaktualniaja pierwszy post i nie ma problemu.

Co do kolorystyki to styl powinien byc juz gotowy :P Nie od dzis wiadomo ze przechodzimy na nowe forum ;)
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 07 marzec 2007 - 19:05

Qbi@k napisał:

styl powinien byc juz gotowy :P
Khem.. Czyżbyśmy nie wiedzieli o czymś Qbi@k? ;)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 07 marzec 2007 - 20:20

Tylko wspomnialem o tym co mialo byc juz zrobione :P
Nowe forum powinno ruszyc juz z nowym stylem. Gdzies juz o tym pisalem ;)
Styl mozna bylo dawno temu zrobic bo z tego co sie orientuje na testy IPB mozna dostac od reki na skrzynke pocztowa.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 07 marzec 2007 - 20:41

Qbi@k, a od czego jest dzielna Grupa Trzymajaca Wladze. Zapomniales juz w jaki amok wpadlismy jakis czas temu ;) Co to dla nas - opisanie podstawowych funkcji wtyczek [bo opisanie dokladnie co do czego sluzy mija sie z celem, bo w kazdej wersji moze byc cos nowego albo czegos brakowac].
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 07 marzec 2007 - 20:48

Jak by tak spojrzec w przeszlosc to rzeczywiscie opisanie kilku wtyczek nie powinno stanowic problemu :razz: Zobaczymy. Po przejsciu na nowy silnik moze wstapia we mnie jakies nowe sily witalne :P
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 07 marzec 2007 - 20:53

Wydaje mi sie, ze nie tylko w Ciebie ;)
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 08 marzec 2007 - 19:27

Tak jakoś teraz sobie przypomniałem [po odwiedzeniu forum K ;)], że przydałaby się opcja tzw. szybkiej edycji. Nie wiem czy jest ona wbudowana, czy to jakiś mod do Invasiona, ale jest to narzędzie bardzo przydatne. Działa na takiej zasadzie, że miejsce w którym wpisana jest treść postu [tylko to miejsce, nic poza nim], zamienia się po kliknięciu w Edytuj > Szybka edycja w textarea i można spokojnie zmienić posta widząc inne posty wyżej, a następnie kliknąć zakończ edycję, żeby zapisać zmiany. Oto przykład jak to mniej więcej wygląda:
Dołączona grafika
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 08 marzec 2007 - 21:11

Najnowsza wersja IPB na pewno ma taka opcje :)
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 08 marzec 2007 - 21:35

No to już się doczekać nie mogę na najnowszą wersję forum :))
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   ciaastek Ikona

• Maczu Pikczu
  • Ikona
  • Rejestracja 19-październik 06

Napisano 09 marzec 2007 - 00:12

O tak... ta opcja jest świetna. Jednak najbardziej mi w IPB brakuje opcji "zobacz nie przeczytne posty" jak w by Przemo.
0

• (6 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »