foobar2000.pl - polskie forum: Nie mozna dodac podpis. - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Nie mozna dodac podpis.

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   foobn00b Ikona

• R.I.P Big L
  • Ikona
  • Rejestracja 25-maj 06

Napisano 15 luty 2007 - 01:31

gdy proboje dodac podpis wyskakuje mi text o tresci: "Could not write signature image file to local storage. Please contact the board administrator with this message"

Probowalem dodawac obrazek prosto z kompa i takze z imageshack, niestety bez skutku.
rozmiar obrazka jest prawidlowy [ 400x50 @ 11.78 kB (12062 bytes)]

ps. czy mozna dolozyc sie na skladke przez paypal ?
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 15 luty 2007 - 06:23

foobn00b napisał:

Probowalem dodawac obrazek prosto z kompa i takze z imageshack, niestety bez skutku.
I nic dziwnego. Nie ma mozliwosci dodawania plikow na serwer.

foobn00b napisał:

ps. czy mozna dolozyc sie na skladke przez paypal ?
Nie ma takiej mozliwosci. Ale jak masz konto paypal to musisz miec takze konto bankowe wiec w czym problem? Zwroc sie do mixcherrego z prosba o numer konta.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   foobn00b Ikona

• R.I.P Big L
  • Ikona
  • Rejestracja 25-maj 06

Napisano 17 luty 2007 - 03:30

dzieki za odpowiedz.

mixcherry napisał:

Zgadzam się z Galy1 w całej rozciągłości fubar to szajsik jakich mało czasami jak przychodzę po pijaku do domu to Nie Mogę trafić w guzik wtedy strasznie się denerwuję dlaczego fubar nie czyta w moich myślach robiłem już 7 formatów bo nie działał mi jeden skin a w ogóle to winamp jest the best of the best of the best bo strzyże goli pie[--]doli, krawaty wiąże usuwa ciąże a na tym forum siedzą Same Lamusy co noszą buty na rzepy bo nie umiom wiązać sznurówek
0

Strona 1 z 1