foobar2000.pl - polskie forum: Składka Na Płatne Forum Ipb - 100%! - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (8 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Składka Na Płatne Forum Ipb - 100%!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 02 luty 2007 - 15:08

Dołączona grafika
Stan na dziś:
144,99 USD (100%!!!!!!!!!!)

Raport z placu boju :)

Co se będę język strzępił...

WE'VE DONE IT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sukces!! Fanfary!!! Owacje!!!! :D

Oczywiście wszelka sława i chwała, podziękowania, splendor, etc. etc. należą się naszym drogim Użytkownikom, którzy w niesamowitym wręcz tempie zwarli szeregi i zdołali uzbierać niebagatelną sumkę 144,99 USD. Wkrótce powieszę pełną listę tych, którzy się dołożyli - będzie to nasza Lista Chwały :)

Wszystkim, którzy do tej pory wpłacili serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że nie przepijemy ich ciężko zapracowanej mamony, a tych, którzy tego jeszcze nie zrobili (tzn. nie dołożyli się, a nie przepili ;)), zachęcamy do wzięcia udziału w naszej wspaniałej i wspaniałomyślnej akcji!! Tak tak, to jeszcze nie koniec :) Sukces tej składki był tak wielki, iż zachęceni postawą Użytkowników postanowiliśmy urządzić następną zrzutę :) Naszym celem będzie tym razem moduł do nowego forum służący do obsługi Downloadu (cokolwiek to znaczy) - szczegóły wkrótce.

Dziękujemy tym, którzy uważają, że dołożyli się tylko w "niewielkim" stopniu. Czy w niewielkim -- to rzecz względna. Każda wpłata to dla kogoś jakieś wyrzeczenie, i za wszystkie dary, małe czy duże, należą się słowa podzięki. Pamiętajcie, że bez Was, hojnych userów naszego forum, nic byśmy nie zdziałali :) I jak to mówią: ziarnko do ziarnka...

:excl: Jak się dorzucić?
Każdy, kto wyraża chęć dołożenia się, powinien wysłać do mnie (mixcherry) prywatną wiadomość (Dołączona grafika). W odpowiedzi wyślę wszystkie potrzebne dane (nr konta i tak dalej).

Oczywiście, wszystkie operacje na koncie są rejestrowane, dlatego też bez obaw - w swoim czasie (=po sesji ;-)) wszystko będzie do wglądu.

:excl: Regulamin zrzuty
    Celem składki jest uzbieranie odpowiedniej kwoty celem nabycia drogą kupna nowego silnika forum, ku uciesze i pożytkowi jego Użytkowników, jak i Moderatorów i Administratorów. Amen.
  • Kwota na zrzutkę jest zasadniczo dowolna. Każda złotówka się przyda, za każdą będziemy dozgonnie wdzięczni. Jednakże, proszę sobie nie robić kiepskich żartów i nie wpłacać po 50gr czy 1zł (z tego typu darów z pewnością ucieszą jednak tutaj). Powiedzmy, że startujemy od ekwiwalentu dwóch jasnych pełnych piw butelkowanych (bez kaucji).
  • Zrzutka jest nieobowiązkowa. Jeśli ktoś się nie dorzuci, nie będą go z tego tytułu czekać żadne zniewagi, reperkusje, tortury, ujmy na honorze itd. itp. Nie straci swojego statusu na forum, ba, prawdopodobnie nawet nikt się nie dowie, że z niego taka sknera i szkoda mu tych kilku marnych złociszy.
  • Przywileje dla osób, które się dorzucą, zostaną do-określone w terminie dalszym. Wstępnie, zostanie utworzona nowa grupa na forum: Sponsorzy. Być może później pomyśli się nad jakąś formą zareklamowania darczyńców na stronie portalu/forum. Na razie jednak, wpłaty dokonywane będą z czystej dobroci serca :-)
  • Kasa ze zrzutki nie podlega zwrotowi. Zwrot kilku(dziesięciu) kwot po kilka złotych to dość spora fatyga, nie wspominając już o kosztach przelewów.
  • Nawiązując do punktu powyższego. Zanim wpłacisz - zastanów się! Z jednej strony, te trzy piwa możesz sobie darować i wspomóc szczytny cel, określony w punkcie pierwszym :-) Z drugiej jednak strony, nie szukamy problemów, nie chcemy żadnych porachunków mafijnych, nie chcemy się też potem z nikim wykłócać. Nie traktuj więc naszej zrzutki jak skarbonki, z której za kilka tygodni wyciągniesz sobie swój grosz!
  • W wypadku sytuacji teoretycznie niemożliwej do zaistnienia, tj. niemożności zrealizowania celu określonego w punkcie pierwszym, już to z powodów niezależnych (np. licencja IPB stanie się darmowa, hehe), już to z powodu zbyt przedłużającej się zbiórki, kasa i tak nie podlega zwrotowi. W takim też wypadku, zebrana suma zostanie spożytkowana np. na zorganizowanie jakiegoś konkursu wśród naszych użytkowników i zasponsorowanie nagród w formie koszulek, kubeczków itd. Możliwe też, że po prostu zapłacimy za hosting. Na te same cele może zostać spożytkowana wszelka nadwyżka z zebranych funduszy.
  • Termin zakończenia zrzutki jest nieokreślony, a zależy głównie od szczodrości darczyńców i tempa, z jakim będą szorować do bankowego okienka :-)
  • Wpłacone kwoty nie będą widoczne dla innych użytkowników. Wysokość wpłaty będzie znana tylko mnie, jako organizatorowi zrzutki, oraz - oczywiście - samemu wpłacającemu.

-6

• (8 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 03 luty 2007 - 15:38

A czy lista darczyncow zostanie ogloszona, pomijajc oczywiscie grupe sponsorzy.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 03 luty 2007 - 17:35

Każdy, kto chce mieć wgląd do swoich przelewów, musi w tytule przelewu podać swój nick z tego forum. Także na tej podstawie zostanie dodany do grupy Sponsorów.

Lista darczyńców zostanie oczywiście ogłoszona, jednak zastrzegam, że bez ujawniania kwot, jakie wpłacili! Po pierwsze, tak jest eleganciej :) Po drugie, chodzi nam przecież o ideę, a nie o przechwałki, prawda? ;) Cała lista będzie posortowana, a wyróżnionych zostanie trzech najhojniejszych.
Jeśli ktoś na liście darczyńców chce figurować pod inną xywką, albo chce podać swoje prawdziwe dane osobowe, to również nie ma problemu - oprócz swojego nicku na forum (który jest wymagany, m.in. do utrzymywania kontaktu), może wpisać także inne dane. Wszystko jest objaśnione w PW, jakie wysyłam do chętnych :)

Oczywiście, jeśli ktoś nie chce się ujawniać, może po prostu nie podawać mi swojego nicka z forum (ale wtedy też nie będzie miał wglądu do stanu konta).
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 03 luty 2007 - 18:20

mixcherry napisał:

Po pierwsze, tak jest eleganciej :)

Pani od polskiego powiedziala by "bardziej elegancko" ;-p Ale to Ty piszesz tutaj regulamuiny ;)
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   venom Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 14-listopad 05

Napisano 03 luty 2007 - 19:39

Cytat

regulamuiny

Apach, moze to faktycznie oznaka jakiejs choroby :mrgreen:
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 03 luty 2007 - 20:27

Aaa... to, to nie oznaka choroby tylko za malej klawiatury. Normalnie uzywam ergonomicznej [dzielonej], a teraz uzywam takiej standartowej malutkiej i mam klopoty z trafianiem w klawisze.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 luty 2007 - 14:19

Niech mi ktoś, do kroćset, powie, czy to normalne, że czasem nie mogę wysłać PW?? Piszę nową wiadomość, klikam na Wyślij... i wiadomość ląduje w Do wysłania zamiast w Wysłanych... Ciekawe, że nie zawsze się tak dzieje - od czego to może zależeć?
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 04 luty 2007 - 14:36

Ale zawsze dochodzi mixi ;) Spokojnie :)
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 04 luty 2007 - 16:10

No wlasnie. Z poczatku msg laduje w folderze 'do wyslania' po jakims czasie przenosi sie do 'wyslanych'.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   mrogus Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 24-marzec 06

Napisano 04 luty 2007 - 19:35

A czy to nie jest tak, ze w 'Wyslanych' laduje dopiero w momencie odebrania/przeczytania/zalogowania sie adresata wiadomości ?
Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

"Przedwczoraj policja zamknęła napisy.org , wczoraj hakerzy zamknęli policja.pl"
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 26-listopad 04

Napisano 04 luty 2007 - 20:36

zgadza sie ;)
Kocham Cię Kochanie moje ;)
A kuku @ :D
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 luty 2007 - 20:51

Ponieważ pewien Admin ;) bardzo suszy mi o to głowę, to mam pytanie, czy konieczność wysłania do mnie PW celem uzyskania nru konta jest aż tak odstraszająca i skomplikowana? Myślałem, że nie będzie z tym problemów, ale jednak widzę, niektórzy mają obiekcje :)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 04 luty 2007 - 21:09

To moze po porstu dodac jezscze do form kontaktu e-mail?
Jezeli tak to przydal by sie mixiemu specjalny z aliasem serwisu.
np. mixcherry@foobar2000.pl
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 04 luty 2007 - 22:07

mixcherry napisał:

czy konieczność wysłania do mnie PW celem uzyskania nru konta jest aż tak odstraszająca i skomplikowana?

Otoz nie! Ja n ie widze w tym zadnego problemu. Uwazam tez, ze takie rozwiazanie jest poprawne i nie spowoduje balaganu.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 23 luty 2007 - 23:30

Ile kasy sie juz uzbieralo? :)
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 23 luty 2007 - 23:31

Ja miałem wysłać, ale nie mam brata "pod ręką", także jak tylko będę z nim miał kontakt, to kasa popłynie na konto ;)
[Jak by się mixi pospieszył z namiarami, to już dawno bym to zrobił ;P]
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 24 luty 2007 - 08:29

mixcherry napisał:

Ile kasy sie juz uzbieralo? :)
O to samo sie kilka dni temu pytalem i mixi mi nie odpisal.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 24 luty 2007 - 15:54

Otóż z nieskrywaną satysfakcją oraz nie mniejszą przyjemnością ogłaszam, że jak do tej pory udało się nam (czyli głównie wam ;)) zebrać oszałamiającą sumę

[center:7749f9fa13][size=24]119,50 PLN
:)

Dorzuciło się 5 osób: Grumens, Opcy, Apach, Venom oraz Clark. Serdeczne Bóg zapłać za wpłaty :) Oczywiście niech ci userzy będą przykładem dla innych czytelników forum :)

Apach napisał:

O to samo sie kilka dni temu pytalem i mixi mi nie odpisal.
Hmm... dziwna sprawa, ale właśnie teraz zauważyłem, że PW do ciebie ciągle leży u mnie w wiadomościach "Do wysłania".. i za ciężkie chiny nie chce się wysłać na dobre :/ jakiś bug na phpBB? Ktoś pisał, że PW wysyłają się jak tylko odbiorca się zaloguje...

mariush napisał:

[Jak by się mixi pospieszył z namiarami, to już dawno bym to zrobił ;P]
Dobra dobra, log nie kłamie: PW doszło dwa tygodnie temu :P Czyżby brat urzędował na jakiejś placówce dyplomatycznej, że z nim nie masz kontaktu tyle czasu? ;P
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 24 luty 2007 - 16:41

Mixi, owszem, siedzi w seminarium ;) Także za bardzo nie ma dostępu do sieci, ale już mu napisałem że jak będzie miał, to kase prześle ;) Jak wysyłałem PW to akurat był w domu, ale teraz najwcześniej będzie na święta :P
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 24 luty 2007 - 20:12

Ja wplace cos dopiero w przyszlym tygodniu ;)
0

• (8 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »