foobar2000.pl - polskie forum: Off top - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Off top

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona
  • Rejestracja 09-czerwiec 05

Napisano 07 styczeń 2007 - 13:22

W jakimś temacie była mowa że w off top można pisać różne głupoty byle na temat.

Natchnęło mnie żeby założyć temat gdzie będzie można pisać nie na temat ;] Czyli po prostu chcesz się np pochwalić że kupiłeś sobie film napisz go tutaj.

Po prostu wszystko o czym nie ma tematów, po co zakładać nowy dla każdej pier.doły?? ;]

Miłej zabawy!!
last.fm & Steam & xfire | www
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

1

• (7 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#121 Użytkownik nie jest zalogowany   milenka22 Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 28-maj 12

Napisano 28 maj 2012 - 11:35

haha
0

#122 Użytkownik nie jest zalogowany   baracuda Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 27-maj 14

Napisano 27 maj 2014 - 13:07

jak off top to pytanie, jaki telewizor za 2,5 tys na mecze mistrzostw w piłce. Pow 40 cali.
0

#123 Użytkownik nie jest zalogowany   yasumi Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 21-czerwiec 14

Napisano 17 lipiec 2015 - 17:32

I jaki kupiłeś? :P
www.conrad.pl
0

#124 Użytkownik nie jest zalogowany   baracuda Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 27-maj 14

Napisano 06 kwiecień 2016 - 13:11

Sharpa i nie żałuję.
Teraz szukam auta do 1o tys. Zastanawiam się skąd sprowadzić używany samochód, Niemcy, Belgia...?
0

#125 Użytkownik nie jest zalogowany   Rachnol Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 16-maj 16

Napisano 16 maj 2016 - 23:57

Przejdź się po komisach - pełno tego i trafiają się okazje :)
Odpowiednie odwodnienie liniowe dobierz z http://www.kratkisci...ie-liniowe.html
0

#126 Użytkownik nie jest zalogowany   Aledzieja Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 03-czerwiec 16

Napisano 03 czerwiec 2016 - 18:21

Komisy są na dziś tak zawalone, że nie ma problemu kupić co się chce.
Sprawnie i profesjonalnie - http://ruchomosci24....a-dziel-sztuki/
0

#127 Użytkownik nie jest zalogowany   Cecyliaaa Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 06-październik 16

Napisano 06 październik 2016 - 12:28

Mam do Was pytanie na szybko. Potrzebuję kogoś, kto zająłby się elektryką w domku jednorodzinnym i jednocześnie nie zedrze ze mnie skóry pod względem finansowym. Póki co mam na oku ich: http://elektroguzik.pl/oferta/ ale szukam dalej, bo do nich będę miała dość daleko (w sumie oni do mnie :P). Możecie polecić kogoś z okolic Łyczanki?
0

#128 Użytkownik nie jest zalogowany   baracuda Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 27-maj 14

Napisano 14 czerwiec 2018 - 13:51

Kto będzie oglądał mecze w Rosji, które miejsce Polaków? ja stawiam na 1/8 finału.
0

#129 Użytkownik nie jest zalogowany   Bartymeusz Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 29-marzec 17

Napisano 22 październik 2018 - 11:09

Taka reklama mnie nie przeszkadza.
Środki komunikacji miejskiej są idealnym miejscem na zamieszczanie reklamy. Autobusy, tramwaje krążą po mieście na okrągło i są tam gdzie największe skupiska ludzi. Reklama może być umieszczana na tylnej szybie autobusu, na specjalnych ramkach umieszczanych wewnątrz autobusu, fotelach, uchwytach, monitorach LCD, na przystankach, biletomatach. Na tramwajach oklejane są boki wagonów, również całe z szybami. Dotyczy to tramwajów typu Cityrunner. Najczęściej przedsiębiorstwa komunikacyjne udostępniają jedynie miejsc reklamowych. Okres zamieszczenia reklamy jest płynny. Może to być kilka tygodni lub miesięcy. Najczęściej do firmy komunikacyjnej przychodzimy z własnym wykonawcą reklamy. Mają oni odpowiednie doświadczenie i na co dzień współpracują z firmami udostępniającymi miejsc reklamowych. Jedną z firm specjalizującej się w tego typu reklamie jest Fabryka Reklamy z Łodzi fabrykareklamy.pro
0

#130 Użytkownik nie jest zalogowany   baracuda Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 27-maj 14

Napisano 30 październik 2018 - 12:29

Do mojego poprzednika. Bartymeusz reklama jest wtedy dobra, kiedy jest skuteczna. Kiedy ludzie dostają coś praktycznego wraz z reklamą inaczej na nich działa. Jako przykład podam kubek firmowy, kalendarz, zegar ścienny http://dekoteria.pl/...arow-sciennych/. W mojej ocenie gadżety to dobry pomysł na reklamę.
0

#131 Użytkownik nie jest zalogowany   zefirek Ikona

• Ikona
  • Rejestracja 05-kwiecień 17

Napisano 17 listopad 2018 - 21:33

Skuteczne rzucenie palenia to wyzwanie dla każdego palacza, zwłaszcza, gdy pojawiają się kłopoty ze zdrowiem. Czytałem na blogu Zachowajmy Zdrowie, że rośnie w Polsce roślina z której soki są niezwykle pomocne przy rzucaniu palenia. Nie chodzi by robić sobie nalewki samemu bo sok ten - cytyzyna jest bardzo trujący, ale wystarczy iść do apteki i kupić odpowiednie tabletki. Występują one pod dwoma nazwami: Tabex i Desmoxan http://www.zachowajm...ucenie-palenia/
0

• (7 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 5
  • 6
  • 7