foobar2000.pl - polskie forum: foo_audioscrobbler - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Problemy i pytania związane z wtyczkami

Zasady działu "Problemy i pytania związane z wtyczkami"

• W tym dziale prowadzimy wyłącznie dyskusje na temat dostępnych już wtyczek.
  • Pamiętaj, aby przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy podobne pytanie wcześniej już nie padło! Skorzystaj w tym celu z WYSZUKIWARKI oraz zajrzyj do działu F.A.Q. - Najczęsciej zadawane pytania.
  • Tematy w dziale "Problemy i pytania związane z wtyczkami" muszą wyglądać następująco, inaczej bedą kasowane lub zmieniane:

foo_nazwa_wtyczki

• (np.) foo_burninate
    • (np.) foo_run

Grupa Trzymająca Władzę
  • (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

foo_audioscrobbler

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Parker1992 Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 23-czerwiec 06

Napisano 19 grudzień 2006 - 16:59

Jak w temacie. Zarejestrowałem się na
www.lastfm.pl
, wpisałem te dane do opcji i co dalej?
Dołączona grafika Clark - najlepszy stringo pisarz Dołączona grafika Dołączona grafika
0

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 19 grudzień 2006 - 17:04

Kiedys na pewnym forum napisalem tak:

Opisze tu jedna z ciekawszych rzeczy dzieki ktorej slucham teraz tego co slucham :D Inaczej mowiac odkrylem dzieki temu serwisowi moje ulubione gatunki muzyczne (viking, pagan, folk).

Zasada dzialania Last.fm (albo Audioscrobbler inaczej) jest bardzo prosta.
Zakladasz u nich konto a nastepnie instalujesz wtyke do swojego ulubionego playera. Plugin zlicza ci to co przesluchales i wysyla do serwisu. Tam wszytsko jest zapisywane w twoim profilu co do utworu.
I tu zaczyna sie najlepsze :)
Po wysluchaniu okolo 200 piosenek program proponuje ci kolejny zespol ktory powinien ci przypasc do gustu ;] I teraz pytanie czy to dziala? U mnie sprawdzilo sie na razie w 95%, czyli wynik dosc dobry ;] Sami przekonajcie sie jakie to pozyteczne urzadzonko :D

Strona: http://www.last.fm/
Moj profil: http://www.last.fm/user/Qbiak00/

Niektorzy juz pewnie znaja ten serwis :)
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Parker1992 Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 19 grudzień 2006 - 18:15

Czy jest jakiś kod do trakinfo, który wyświetli mi te statystyki?

PS. Fajnej muzy słuchasz.
Dołączona grafika Clark - najlepszy stringo pisarz Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 19 grudzień 2006 - 18:19

Parker1992 napisał:

hmm. i tak i nie. zobacz do działo FAQ, tutorial na temat play_counter. jeśli będziesz korzystał z last.fm i jednocześnie z playcountera, to baza na twoim kompie będzie identyczna jak na last.fm. a jeśli chodzi o wyświetlanie statystyk bezpośredino z last.fm w foobarze, to niestety nie ma takiej możliwości (nad czym sam ubolewam)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Parker1992 Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 19 grudzień 2006 - 18:22

Dziękuję za pomoc, a co do playcounter to wyświetla się w nim na sekundke okienko które denerwuje (a może już nie?).
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 19 grudzień 2006 - 18:23

Parker1992 napisał:

Dziękuję za pomoc, a co do playcounter to wyświetla się w nim na sekundke okienko które denerwuje (a może już nie?).

o ile dobrze pamiętam, oficjalny PC tak nie robi. był ten temat poruszany już kiedyś na forum. poszukaj.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 19 grudzień 2006 - 18:24

Parker1992 napisał:

Poki co nie. Co najwyzej prostym kodem mozesz sprawdzac czy pisoenka zostala juz zaindeksowana do last.fm
$ifgreater(%_time_elapsed_seconds%,$div(%_time_total_seconds%,2),'OK','wait'$if(%_isplaying%,$select($add(1,$mod(%_time_remaining_seconds%,6)), ,.,..,...,..,.,),))

Parker1992 napisał:

PS. Fajnej muzy słuchasz.

;]
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 19 grudzień 2006 - 18:47

Co ja bym zrobil bez Last.fm ;) Kozystam juz od chyba 1,5 roku. Wypasiony pomysl :)
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 19 grudzień 2006 - 19:11

Parker rzuc okiem na foobara vide'a. Tam masz kody do playcount w wersji 80 kb.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Parker1992 Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 19 grudzień 2006 - 19:21

Już nie trzeba pokombinowałem i mam.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Destruct0 Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 16-kwiecień 06

Napisano 20 grudzień 2006 - 16:12

Czy da się wysłać wcześniejsze informacje o słuchanych utworach? Chodzi o to że foo mam już od dłuższego czasu i wtyczkę playcount też, tyle że od niedawna dopiero korzystam z serwisu lastfm a już trochę tych informacji o słuchaniu się nazbierało.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 20 grudzień 2006 - 16:19

Nie da rady.
Potem za latwo mozna by kantowac w statystykach na last.fm
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 21 grudzień 2006 - 11:45

Version 1.3.5 adds a submit feature to the preferences page to manually submit the contents of the plugins cache

:arrow: foo_audioscrobbler v1.3.5
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 21 grudzień 2006 - 17:14

Niewierze ze ta wtyczka jest jeszcze rozwijana :D Myslalem, ze to juz koniec, a tak to sa szanse na jakies dodatkowe opcje i funkcje !
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 23 grudzień 2006 - 09:53

W sumie to nie ma za bardzo co w niej zmieniac. W koncu ma tylko wyslac i zaindeksowac utwory na last.fm
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 23 grudzień 2006 - 11:15

Mogla by pobierac okladki albo zdjecia artystow. Od cholery tego na last.fm!
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 23 grudzień 2006 - 14:22

ale malutkie te okladki i mizernej jakosci raczej ;]
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-marzec 05

Napisano 23 grudzień 2006 - 14:54

Discogs jest lepszy :P Tylko średnio automatyczny ;)
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   unbreak Ikona

• unleashed
  • Ikona
  • Rejestracja 09-czerwiec 05

Napisano 07 styczeń 2007 - 14:53

Witam, mam taki mały głupi problem.

Już dość długo korzystam z 'usług' last.fm ale ostatnio zaczęły mi się dziać dziwne rzeczy, otóż czasami przestaje mi nie srobbować :/ po prostu nie łączy się z serverem, jak sprawdzam w console to mam przeróżne błędy, np teraz jak sprawdzam to jest o to taki:
Audioscrobbler...

Cannot connect to server.

lub
Submission failed: bad authorization.

Nie wiem co mam z tym zrobić, jak pytam ludzi to im w tych momentach działa bez problemu. Please help :]
last.fm & Steam & xfire | www
Dołączona grafika
Twiztid Tribe®

0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 07 styczeń 2007 - 15:01

Może ci ludzie są na innych serwerach/klastrach... W każdym razie nie bój nic, jak teraz nie masz połączenia, to piosenki się zapiszą w kaszy i zascrobblują jak tylko będzie połączenie :) Acha, no i oczywiście masz najnowszą wersję foo_audioscrobbler?

[size=9]Zapoznaj sie z tym tematem Unbreak:
http://foobar2000.pl...opic.php?t=2365 jak to mozliwe ze do tej pory tego nie czytales? Po co zakladasz temat w Problemy i pytania? Powinien byc warn...

0

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »