foobar2000.pl - polskie forum: DWA LATA ISTNIENIA FORUM :) - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

DWA LATA ISTNIENIA FORUM :)

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 26-listopad 04

Napisano 30 listopad 2006 - 00:21

[center:80753f89a9][size=24][b]19 listopada 2004 roku zostalo uruchomione
Oficjalne Polskie Forum foobar2000

[center:80753f89a9][size=18]A W TYM MIEJSCU znajduje się PIERWSZY post
napisany przez Najwyzsza Instancje, czyli naszego Kapitana Klossa

Jakie byly te dwa lata?
Czego zalujecie a czego nie?
Jakies wspomnienia :D?

Czekam na opinie ;)
Kocham Cię Kochanie moje ;)
A kuku @ :D
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 30 listopad 2006 - 08:06

Mnie tu nie bylo od poczatku ;)
Swiezak jestem :] Dopiero od 18 lutego 2006 ;)
Wspomnienia dobre bo sluchanie muzki foobarem najczesciej = przesiadywanie na tym forum :D A muzyki slucham sporo ;)
Pierwsze posty: http://foobar2000.pl...opic.php?t=1113
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 30 listopad 2006 - 14:38

Moje początki na forum datowane są na 19 lutego br. ;) Ledwo się zarejestrowałem, od razu zawracałem.. miałem problem [KLIK] :P
Ale dopiero od 21 maja zacząłem częściej się udzielać ;)

Co wspominam? Najbardziej to chyba te dziesiątki pytań "Jak ustawić przeźroczystość w foobarze?" ;)
Ale były też miłe akcenty.. Chyba, bo jakoś sobie nie przypominam :P
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 30 listopad 2006 - 16:02

Huoho! Już dwa latka ^^ Niestety nie miałem przyjemności być tutaj od samego początku..
Jednakże bardzo miło wspominam "stare" czasy.. kiedy to Calme czy inni jeszcze tutaj byli :) Tnn stary piękny, stary styl forum..mmmmm... aż sie łezka w oku kręci :)
Привет!
Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 01 grudzień 2006 - 06:18

No to ja tez sie pochwale swoim stazem na forum:

Dawno to bylo. Cztery dni po powstaniu tego forum. Nie pamietam jak dlugo wczesniej zaczalem kozystac z fb2k ale napewno mialem jakies problemy, a jesli nawet nie, to chcialem poznac innych ludzi sluchajacych muzyki z notatnika. Byly to czasy wersji 0.34 lub jakies podobnie archaicznej. osoby, ktore chca zobaczyc jak kiedys wygladal fb2k i czym sie ludzie podniecali odsylam do http://www.rjamorim....foobar2000.html

woozie a pamietasz opowiesc ktoraq chyba Calme sklecil. Opowiesc w ktorej wykozystane byly nasze nicki. Najbardziej utkwilo mi w pamieci cos takiego:
"i nagle zadzwonil telefon - teledrin..." [teledrin - nick jednego z uzytkownikow]. To byly czasy :D
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Grumens Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 10-styczeń 05

Napisano 01 grudzień 2006 - 07:19

Ja pamietam jak Calme ciagle zamieszczal zdjecia makro i bardzo mnie to denerwowalo, bo wieksze zainteresowanie bylo tymi fotkami niz foobarem, az w pewnym momencie peklem i poslalem inwektywy. :lol:
Pozdrawiam
Grumens
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   opcy Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-luty 05

Napisano 01 grudzień 2006 - 11:23

taa.. byly dymy... ;)

ja zaczalem przygode z foobarem od wersji 0.66x no i dosyc dlugo bronilem sie przed ColumnsUI..

chyba dopiero w wersji 0.8.3 sie na niego zdecydowalem...

do dzis mam sentyment do 'grajacego notatnika'

Apach napisał:

teledrin - nick jednego z uzytkownikow
a czy to nie nasz szanowny administrator (ktory o ile sie nie myle kiedys slynal z robienie dymow na forum winampa?) :mrgreen:
QUESTION EVERYTHING
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Grumens Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 10-styczeń 05

Napisano 01 grudzień 2006 - 12:30

opcy napisał:

Apach napisał/a:  
teledrin - nick jednego z uzytkownikow  
a czy to nie nasz szanowny administrator (ktory o ile sie nie myle kiedys slynal z robienie dymow na forum winampa?) :mrgreen:

Z tego co pamietam nazywal sie Teldrin :)
Pozdrawiam
Grumens
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   opcy Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-luty 05

Napisano 01 grudzień 2006 - 12:40

Grumens napisał:

opcy napisał:

Z tego co pamietam nazywal sie Teldrin :)
tak tak.. ale czy teraz nie nazywa sie czasem na 'M' :mrgreen:
QUESTION EVERYTHING
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 01 grudzień 2006 - 13:13

Panowie to bylo dawno :D
Hmm taka opowiasta faktycznie byla.. hehe.. to byly czasy :)
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   amethis Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 21-maj 06

Napisano 01 grudzień 2006 - 17:04

uuuu a ja z wami dopiero pół roku :> No cóż, człowiek uczy się przez całe życie ;)
Chcesz ze mną porozmawiać? Przeczytaj TO
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Kapitan_Kloss Ikona

• 30% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 19-listopad 04

Napisano 01 grudzień 2006 - 18:15

Jakby tak liczyć od początku, to forum foobar2000 tak naprawdę istnieje trzy lata, z tym że początkowo było zamieszczone na darmowym serwerze z innymi forami. Potem razem z Rolnikiem zrobiliśmy nowe forum w phpBB, które następnie zostało zaktualizowane do wersji "by Przemo". Owe ulepszenia nie wszystkim się spodobały i nawet jakiś moderator się obraził (potem zmienił zdanie) :razz: A propos wpomnień, to początkowo nasz serwis odwiedziało kilkanaście osób dziennie, a teraz prawie 2000, więc jest to nasz wspólny sukces :)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 01 grudzień 2006 - 18:27

Pamietam to satre forum! Bylo zupelnie inne od ogolnie przyjetych standartow phpBB. Ale Kapitam na racje. Odkad pojawilo sie phpBB oficjalne forum fb2k zaczelofunkcjonowac i rozwijac sie. Dokladnie pamietam jak zostala wprowadzona aktualizacja do wersji Przemo i ten dziwny system prgowy. Nikomu sie to nie spodobalo. Nie mniej jednak... Bardzo to forum lubie dlatego tez po niemal rocznej nieopbecnosci wrocilem. I nie byl to powrot dlatego, ze znowu kolejna wersja fb2k nie posiada spolszczenia ;) Zaczalem znowu forum przegladac bo ludzie tu piszacy tworza fajna paczke. Tak wiec kto polewa urodzinowego szampana ?
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   BArtus Ikona

• foobmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 14-czerwiec 06

Napisano 01 grudzień 2006 - 18:55

To może już czas pomyśleć nad Foobar2ooo Conference :razz:

Ja na forum trafiłem dopiero w środe 14 czerwca tego roku i od razu zawracałem głowe mixiemu :razz: Przez 135 godzin siedzenia na forum naskrobałem 273+1 postów tyle nigdzie nie mam :lol: Foobarem zaraził mnie kumpel. Pamiętam, że mało go nie wyśmiałem jak powiedział "...daje lepszą jakość dźwięku". Ale zainstalował mi foo-v0.8.3 skonfigurorwał DSP i się zaczeło :!:
Dołączona grafika Tlen.pl: bbartus [at] tlen [dot] pl JID: bartus [at] jabster [dot] pl PaduPadu: MjIyMjI1NA== base64 ICQ: Mzk1MjY3NTY3 base64 Last.fm: BBArtus [Fb]
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona

Napisano 01 grudzień 2006 - 19:04

BArtus napisał:

To może już czas pomyśleć nad Foobar2ooo Conference :razz:

Nie jest to zly pomysl aczkolwiek [z pralki to wzialem] trudny do wykonania :(
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Pingwinho Ikona

• Emperor Penguin
  • Ikona
  • Rejestracja 21-maj 06

Napisano 02 grudzień 2006 - 10:49

Wizyt: 694
Łączny czas wizyt Godzin:
208.2

Miło spędzony czas.... i te pytania, o przezroczystość hehe
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel Ikona

• Hellmeister
  • Ikona
  • Rejestracja 18-czerwiec 06

Napisano 02 grudzień 2006 - 13:55

Wizyt: 548
Łączny czas wizyt Godzin: 72.2

pamiętam że swego czasu zawracałem głowe kilku osobom w sprawie niedziałającego trackinfo moda oraz stringów do niego :razz:

"I wish you well... and that you're burning there in hell"
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 02 grudzień 2006 - 14:01

aaa mam! o tym jeszcze nikt nie wspomnial a chyba jednak warto ;)
daaaawno daaawno temu powstala przepotezna dyskusja na temat wygladu, ktora zapoczatkowal kenny :) uff nie dzialo wtedy dzialo :D typowy zwolennik winampa ;]
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Rolnik Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 19-listopad 04

Napisano 02 grudzień 2006 - 19:10

hmmm a ja współzakładałem to forum z Kapitanem. AFAIR wszystko zaczęło się w Kudowie 2004? Ale ten czas szybko leci.... Trochę tu popisałem, trochę popsułem [ciekawe czy ktoś pamięta aktualizację forum do wersji phpbb by przemo? jaki wtedy piękny burdel powstał :)]. Jednak forum zaczęło się rozwijać, a dyskusje na temat foobara, hm..... no niezbyt jestem w tym obeznany, i jakoś oddaliłem się od tego projektu żeby skupić się na moim własnym projekcie, niewypale notabene. Potem kontakt mi się urwał z Medykiem, ale z tego co zauważyłem On i reszta GTW dba ładnie o porządek na forum :-). Teraz to wygląda naprawdę profesjonalnie :-)
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 02 grudzień 2006 - 19:23

No i wszystko zaczyna sie powoli klarować :) Może niedlugo sie dowiemy co z resztą starych wyjadaczy ;P
Привет!
Dołączona grafika
0

Strona 1 z 1