foobar2000.pl - polskie forum: [sprzęt] Słuchawki Creative ZEN Aurvana - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[sprzęt] Słuchawki Creative ZEN Aurvana

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 25 wrzesień 2006 - 12:09

[center:48f11c981c]Dołączona grafika[/center:48f11c981c]

Ciekawe słuchawki douszne od Creativa. Niewielkie gabaryty oraz wysoka jakoś dźwięku. Czy są warte swojej ceny? zapraszam do lektury:

test: twojepc.pl
porównanie cen na: skapiec.pl
(od 273.00 zł do 407.00 zł)
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 25 wrzesień 2006 - 13:58

Jakością nie odbiegają za daleka od innych słuchawek.. Ich zaletą są silikonowe wkładki do uszu, dzięki czemu tłumią dźwięk. Dzięki temu nie słyszymy prawie żadnych dźwięków poza muzą, a osoby stojące, siedzące i cokolwiek innego robiące dookoła nas nie słyszą naszej muzy :D Dobre, ale IMO nie warte takiej ceny..
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 25 wrzesień 2006 - 15:21

tez mam wrazenie ze 270 zet (minimum) za sluchawki to jednak troche za duzo... ale Creative się ceni.

btw. za tą cene można kupic całkiem dobre sluchawki o innej konstrukcji. chociazby koss porta pro.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 25 wrzesień 2006 - 16:00

To prawda, że Creative się ceni - niestety, chyba rzedko przekłada się to na jakość. Nie wiem, jak te słuchawki się sprawują (kumpel ma podobne, ale innej firmy - rzeczywiście dobrze wygłuszają), ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zarówno za MuVO jak i za głośniki 5.1 stanowczo przepłaciłem (w stosunku do jakości). Niech już lepiej zostaną przy kartach dźwiękowych :)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 25 wrzesień 2006 - 17:19

OT:
widze ze kolejny 'zadowolony' posiadacz MuVo :)
co prawda nie przeplacilem, ale i tak nie polecam. liche to, cicho gra, i wcale nie ma rewelacyjnej jakości (nie mowie juz o obsludze 'dziwnych' formatów plików). dobrze ze chociaz baterii duzo nie zjada ;)
OT2: a co do karty dziekowej to jestem calkiem zadowolony :)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 25 wrzesień 2006 - 17:27

OT [a co :P]: ja mam głośniki SBS380 [najtańsze "kriejtiwy" 2.1 ;)] i wcale a wcale nie narzekam. Kumpel ma Logitecha Z3 za 2x więcej kasy i szczerze powiedziawszy za nic nie wymieniłbym moich :D

Jeśli chodzi o słuchawki, to ja jeszcze nigdy nie odczułem jakiejś wielkiej różnicy między markowymi. Mam słuchawki z iPoda i jakieś Panasonici, a różnic w jakości żadnych. "A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?" :P
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 25 wrzesień 2006 - 17:39

Co do tych słuchawek(i btw Creative też).. Imho za drogie. Wolałbym kupić sobie pełno-wymiarowe SkullCandy za 150zł niż to ;)
PS: Ja mam głośniczki T5900 i szczerze mówiąc za te 300zł które na nie wydałem to wolałbym sobie kupić zestaw 2.1 jakiejś konkretniejszej firmy.
PSS: Skullcandy :)
Привет!
Dołączona grafika
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   ozi Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 01-marzec 05

Napisano 25 wrzesień 2006 - 20:48

Witam
Jak już jesteśmy przy "ctreative" To polece słuchaweczki Epki 630 ładnie tłumią otoczenie no i radykalnie spada glośność słuchania muzyki co za tym i dzie bateria na łużej wystarcza, no i nie męczymy tak słuchu, a i cena co do jakości jest przystępna.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 25 wrzesień 2006 - 21:08

No cena owszem "nie za duża" [koło "setki" :D], ale chyba różnica jakości między nimi a ZENem jest znacznie mniejsza niż różnica w cenie ;)
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Hitaro Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 21-wrzesień 06

Napisano 25 wrzesień 2006 - 22:28

moga byc takie słuchaweczki ale wole normalne
Technics RP DH 1200
http://sklep.fabryka...RP-DH-1200.html
lepiej dołozyc kasy i miec cos lepszego bo 400zł za takie cus z Creative to duzo ;p
zawsze tez pozostaja Sennheisery po nizszej cenie
0

Strona 1 z 1