foobar2000.pl - polskie forum: [Sterowniki] Sound Blaster X-Fi - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[Sterowniki] Sound Blaster X-Fi

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 26-listopad 04

Napisano 03 czerwiec 2006 - 22:57

TwojePC napisał:

Posiadacze kart dźwiękowych Sound Blaster X-Fi doczekali się nowej wersji sterowników - trzeba było dość długo czekać, bo aż od 15 listopada 2005, a problemów użytkownicy napotkali dość sporo. Nowe sterowniki datowane na 30 maja 2006 są jeszcze w wersji Beta i Creative sugeruje instalację zaawansowanym użytkownikom i nie oferuje wsparcia technicznego. Drivery posiadają sporą dawkę poprawek głównie w grach i kilku aplikacjach, posiadają też obsługę standardu OpenAL. Sterowniki ważą 43MB i przeznaczone są dla wszystkich wersji kart z rodziny X-Fi.

Sterowniki dostepne TUTAJ
Kocham Cię Kochanie moje ;)
A kuku @ :D
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 03 czerwiec 2006 - 23:06

Wsparcie tech. Creativa jest po prostu żałosne. Ostatnie sterowniki w wersji beta były ograniczone czasowo o.O Duzo osob mialo ogromne problemy z kartami X-Fi: X-Fi Xtreme Music, Platinium oraz Fatal1ty a dopiero teraz cos z tym zrobili. Porażka.
Привет!
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   humans_agony Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 26-maj 06

Napisano 07 czerwiec 2006 - 01:12

A ja tam na wsparcie techniczne Creative'a nie narzekam.Możnaby się pożalić na temat wartości merytorycznych informacji z biura obsługi, ale reszta w porządku.Mam X-Fi sporo czasu, i powiem szczerze, nie miałem większych problemów z samą kartą i sterownikami.Jeśli się coś działo, była to kwestia konfiguracji sprzętowej.Każdy nie lubiący grzebać głębiej winy szuka w sterownikach.No, na łatwiznę każdy potrafi...hehe. :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   lamerek Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 27-luty 06

Napisano 04 lipiec 2006 - 09:01

http://ccftp.creativ...B_2_09_0001.exe
Zostalem zbanowanany na wlasne zyczenie! Więcej informacji w dziale OT w temacie "wypisuje sie"
0

Strona 1 z 1