foobar2000.pl - polskie forum: [Sprzęt] iPod Video - TEST - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[Sprzęt] iPod Video - TEST

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 26-listopad 04

Napisano 03 czerwiec 2006 - 22:54

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy nasz test, kultowego dla niektórych, odtwarzacza MP3 - iPod'a firmy Apple.

Jest to najnowszy model mający możliwość odtwarzania plików wideo. Od kilku lat staraliśmy się nawiązać współpracę z autoryzowanym dystrybutorem firmy Apple Computers na rynku polskim. Jednak z tajemniczych dla nas przyczyn, firma SAD sp. z o.o, nie objawiała woli współpracy, co bardzo nas zadziwiło, bo równie wielkie firmy zawsze traktują nas po partnersku, np. Creative - pracownicy tej firmy, zawsze są pomocni, mili, sami proponują przysłanie urządzeń do testu, nierzadko zdarza się, że w paczce znajdujemy np. stację dokującą lub inny dodatek, który nie jest częścią zamówionego zestawu, ale pozwala na wykonanie pełniejszego testu

Dołączona grafika

Więcej TU i TU
Kocham Cię Kochanie moje ;)
A kuku @ :D
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Guest_DeX_*

Napisano 14 czerwiec 2006 - 08:21

Nom sprzęcik całkiem niezły, kiedyś będę musiał zaopatrzyć się w jakiegoś iPoda (narazie posiadam pospolite MP3 :evil: ), ale wiadomo, CENA :cry: A tak przy okazji, to Wasz serwis współpracuje z firmą Creative :?: Pozdrawiam :!:
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 14 czerwiec 2006 - 08:53

DeX napisał:

A tak przy okazji, to Wasz serwis współpracuje z firmą Creative :?:
Nie. Skąd Ci to w ogóle przyszło do głowy :D
0

#4 Guest_DeX_*

Napisano 14 czerwiec 2006 - 14:02

Przyszło mi, to do głowy stąd:

Mithloth napisał:

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy nasz test, kultowego dla niektórych, odtwarzacza MP3 - iPod'a firmy Apple.

Jest to najnowszy model mający możliwość odtwarzania plików wideo. Od kilku lat staraliśmy się nawiązać współpracę z autoryzowanym dystrybutorem firmy Apple Computers na rynku polskim. Jednak z tajemniczych dla nas przyczyn, firma SAD sp. z o.o, nie objawiała woli współpracy, co bardzo nas zadziwiło, bo równie wielkie firmy zawsze traktują nas po partnersku, np. Creative - pracownicy tej firmy, zawsze są pomocni, mili, sami proponują przysłanie urządzeń do testu, nierzadko zdarza się, że w paczce znajdujemy np. stację dokującą lub inny dodatek, który nie jest częścią zamówionego zestawu, ale pozwala na wykonanie pełniejszego testu

Myślałem na początku, że była to "recka' zamieszczona przez Mithlotha, jednak dopiero poźniej zdałem sobie sprawę z tego, że był to tylko tekst źródłowy :mrgreen: Więc za niejasności przepraszam; nie było sprawy. Pozdrawiam :!:
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   ozi Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 01-marzec 05

Napisano 14 czerwiec 2006 - 17:45

Dla mnie w zupełności wystarczyłby "Iriver" obojętnie jaki model :razz:
0

#6 Guest_DeX_*

Napisano 14 czerwiec 2006 - 18:00

No właśnie, i tu mam pytanie, jakie iPody polecacie (chodzi mi tu o firmę) :?: Bo rozważałbym zakup takowego urządzenia, najbardziej skłaniam się właśnie ku firmie Apple, może znacie jej jakieś ciekawę modele :?: Pozdrawiam :!:
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 14 czerwiec 2006 - 19:12

Z tego co wiem, iPody produkuje tylko i wyłącznie firma Apple.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   woozie Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 07-sierpień 05

Napisano 14 czerwiec 2006 - 19:15

A inne firmy to co najwyżej jakieś 'podróbki' ;]
Привет!
Dołączona grafika
0

#9 Guest_DeX_*

Napisano 15 czerwiec 2006 - 08:58

Oooo, to teraz mnie zaskoczyliście :shock: Nie wiedziałem, że jedynym "oryginalnym" producentem iPodów jest Apple, ale dzięki Wam to już wiem :mrgreen: To teraz, moglibyście napisać, jaki model tej firmy polecacie (w takiej "rozsądnej" cenie ;) ). Pozdrawiam :!:
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   mariush Ikona

• vel. biju
  • Ikona
  • Rejestracja 19-luty 06

Napisano 15 czerwiec 2006 - 11:27

iPod to nazwa zastrzeżona, więc jak można myśleć, że "jakieś-tam-inne" mp3Player'y mogą być też uważane za iPoda? ;-)

To co najbardziej się podoba, to fakt, iż bateria ładuje sie szybko, a trzyma długo. Czasem wyświetlacz pokazuje już tylko jeden czerwony pasek pixeli w poziomi baterii, a muza gra jeszcze przez 1,5h. Znakomite urządzenie; brat wrzucił sobie pliki tekstowe z notatkami z wykładów i sie uczył z iPoda w autobusie. Po prostu warte swojej, co prawda dużej, ceny. Polecam
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Pingwinho Ikona

• Emperor Penguin
  • Ikona
  • Rejestracja 21-maj 06

Napisano 24 czerwiec 2006 - 10:28

Także rozważam nad zakupem iPoda, ale nie weim jeszcze czy właśnie tego z wideo, czy tego bez. BO w sumie skoro nie mam teledysków to bym musiał nagrywać filmy, a wtedy cena iPoda z taka pamiecia by wzrosła. Chociaż nie... bardzo fajne filmiki, bardzo śmieszne, godne polecenia na ftp8.inten.pl, login:skurcz, hasło www.inten.pl, Szczególnie polecam Zły szeląg(ang. bed szelag) Dżudo Honor 7 i Kobyle Caco.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   MatmaN Ikona

• 10% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 18-czerwiec 06

Napisano 25 czerwiec 2006 - 16:27

ja moge polecic wlasciwie wszystko firmy iriver i iaudio... sam posiadam iPoda nano i stwierdzam ze istnieja lepsze playery mp3.. ale moze to rzecz gustu...
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   novator Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 05-lipiec 06

Napisano 20 lipiec 2006 - 21:27

Dzisiaj nabyłem iPod Shuffle i jestem bardzo zadowolony, chodziło mi przede wszytskim o jakość dźwięku. Stwierdzam, że jest lepsza niż w Creativach (brat ma), słuchawki również lepsze. Jedyny poważny minus to brak radia, jednak bez tego da się żyć. ;)
"(...) czarne jest czarne, a białe jest białe!'"
.Foo ver. 3.0 .Modern Foo .Foo Dark
0

Strona 1 z 1