foobar2000.pl - polskie forum: Nowy wygląd serwisu i forum - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

• (20 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 18
  • 19
  • 20
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Nowy wygląd serwisu i forum

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Rolnik Ikona

• 20% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 19-listopad 04

Napisano 05 styczeń 2005 - 16:49

Jak zapewne widać, forum jest w trakcie tuningowania. Póki co występują drobne problemy natury technicznej, ale jeszcze dzisiaj zapewniam iż forum będzie prawidłowo działało [musi działać przed 20:00, inaczej admin mnie zamorduje ;].

z poważaniem
korzemon
0

• (20 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 18
  • 19
  • 20
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Odpowiedzi do tego tematu

#381 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 26 listopad 2006 - 23:17

mixcherry napisał:

Znowu się robi samowolka na forum :/ nikt nikogo o nic nie pyta (no dobrze - Apach pewnie spytał Mithlotha albo odwrotnie... tylko od czego mamy forum 'Tylko dla GTW'???), a tu nagle PYK - nie ma działu.

Rzeczywiscie :) Kasowanie calych dzialow powinno jednak odbywac sie przy jakis konsultacjach.

mixcherry napisał:

Jeśli już, to raczej "Wtyczki, Komponenty - Dyskusja" niczym się nie różnił od "Problemy i pytania", i te działy bym połączył.

Tu sie nie zgodze. Tutaj jest to tak rozwiazane i sprawdza sie dobrze.

mixcherry napisał:

Za to dział "Ogólne" nie był od zadawania pytań, tylko od takich właśnie sobie ogólnych dyskusji na tematy około-foobarowe. Nie było tych dyskusji co prawda zbyt wiele, ale jednak trochę było - to gdzie teraz je będziemy wrzucać?

Jestem zdecydowanie za przywroceniem dzialu Ogolne.
Dołączona grafika Mój foo :D
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#382 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 20-listopad 04

Napisano 02 grudzień 2006 - 01:05

[size=18]BIM BOM!!!!! (to żeby niektórzy admini się rozbudzili ;), w końcu pora już późna... i w ogóle.... ;))

To co będzie z tym przywróceniem działu Ogólnego? :) Skoro już mówimy o tym, jakie i gdzie rozwiązania się sprawdzają, to np. na takim HA jest dział General...
0

#383 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 26-listopad 04

Napisano 02 grudzień 2006 - 01:07

mixi z tym to na GTW :D i niech tam zadecyduja wszyscy modzi ;)
Kocham Cię Kochanie moje ;)
A kuku @ :D
0

#384 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 02 grudzień 2006 - 01:08

Przede wszystkim, to którzy to "wszyscy" (dwaj) modzi zadecydowali o wywaleniu tego działu? :razz:
0

#385 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 02 grudzień 2006 - 01:09

nie modzi :D jeden admin a to juz wiekszosc glosow :)
0

#386 Użytkownik nie jest zalogowany   Wujek_Bogdan Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona
  • Rejestracja 09-lipiec 05

Napisano 03 grudzień 2006 - 06:43

mixcherry napisał:

Przede wszystkim, to którzy to "wszyscy" (dwaj) modzi zadecydowali o wywaleniu tego działu? :razz:

Mithloth napisał:

nie modzi :D jeden admin a to juz wiekszosc glosow :)

hm. jednak wypadalo spytac. ostatnio nie bywalem (z przyczyn losowych;)) na forum, a tu nagle taki bałagan... pomijam już fakt, że nagle z mixcherry'm z adminów staliśmy się moderatorami, co pozbawiło nas prawa głosu. lol.
0

#387 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 03 grudzień 2006 - 10:14

Czekamy na dzial Ogólne :)
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika foobar2000.pl @ last.fm
0

#388 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 03 grudzień 2006 - 11:57

Wujek_Bogdan napisał:

a tu nagle taki bałagan...

jaki balagan?? posty zostaly posegregowane, pozmieniane nazwy, pododawane tytuly, wyscalalane itp, wiec jaki balagan??

Wujek_Bogdan napisał:

pomijam już fakt, że nagle z mixcherry'm z adminów staliśmy się moderatorami

to akurat zrobil Kapitan, nie ja, wiec w czym problem?
ze juz nie swiecicie na zolto tylko na zielono?

Wujek_Bogdan napisał:

co pozbawiło nas prawa głosu

jak pozbawilo prawo glosu? nie rozumie

Qbi@k napisał:

Czekamy na dzial Ogólne :)

ale po co? czy w obecnym czasie trafiaja do "pytan" jakies posty ktore powinny trafic do "ogolne"? i co, znowu bedzie dzial "ogolne" i dalej prawie nikt nie bedzie zwracal uwagi na to, ze posty w ogolnym i problemach i pytaniach" sa prawie identyczne? dalej sie zrobi "burdel"?

Poza tym ja tu na razie widze ilosc glosow 3:2 dla stworzenia dzialu "ogolne" a osob w GTW jest troche wiecej.
0

#389 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 03 grudzień 2006 - 13:05

Mithloth, już mnie to nie śmieszy :/ Myślę, że większość zmian jakie zrobiłeś i w ogóle porządek jaki tu od niedawna zapanował jest na duży [size=24]+ dla Ciebie (głównie, bo ojców sukcesu jest więcej, np. Qbiak :)) No i oczywiście dla nas zwykłych śmiertelników, bo tylko na tym zyskujemy :D

Niemniej jednak, ostatnio masz jakieś dziwne podejście. Co do Ogólnego, to nikogo nie spytałeś o zdanie. Jak się ma do tego twoje stwierdzenie że "[...] ja tu na razie widze ilosc glosow 3:2 dla stworzenia dzialu "ogolne" a osob w GTW jest troche wiecej."
Więc jak to, żeby usunąć to nie trzeba wszystkich głosów (a właściwie to wystarczy jeden - Twój), a żeby przywrócić to już trzeba??

Mithloth napisał:

czy w obecnym czasie trafiaja do "pytan" jakies posty ktore powinny trafic do "ogolne"?

Nie trafiają, bo zapewne dzielna GTW od razu by te posty usunęła :razz: Za to, gdybym teraz chciał coś napisać do "Ogólnych", to gdzie miałbym to wstawić?

Mithloth napisał:

i co, znowu bedzie dzial "ogolne" i dalej prawie nikt nie bedzie zwracal uwagi na to, ze posty w ogolnym i problemach i pytaniach" sa prawie identyczne? dalej sie zrobi "burdel"?

Nie zrobi, bo wspomniana wyżej dzielna GTW będzie pilnować porządku, przenosić tematy i rozdawać ban za banem za nieposłuszeństwo :razz:

A poza tym, nie chodzi o to, czy się świecę na żółto czy na zielono, tylko o to, że gdybym jeszcze był adminem, to już dawno bym odtworzył dział Ogólne :razz:
0

#390 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 03 grudzień 2006 - 13:07

Mithloth napisał:

Poza tym ja tu na razie widze ilosc glosow 3:2 dla stworzenia dzialu "ogolne" a osob w GTW jest troche wiecej.

Ciekawe ile osob bylo by wogole za usunieciem tego dzialu...
No to czekamy no glosy reszty GTW :)
0

#391 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 03 grudzień 2006 - 13:15

Ja przyznam sie szczerze, ze rozmawiajac tej pamietnej nocy z Mithlothem uznalem, ze dzial ogolny jest zbedny. Jednak podczas przenoszenia postow natrafilem na kilka takich ktore idealnie pasowaly do dzialu ogolnego. Nawet Mithloth przyznal mi racje wtedy [- a co z tym watkiem? - i tu przydal by sie dzial ogolne.].
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#392 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 03 grudzień 2006 - 14:08

[quote name='mixcherry]Myślę' date=' że większość zmian jakie zrobiłeś i w ogóle porządek jaki tu od niedawna zapanował jest na duży + dla Ciebie (głównie, bo ojców sukcesu jest więcej, np. Qbiak :)) No i oczywiście dla nas zwykłych śmiertelników, bo tylko na tym zyskujemy :D[/quote']
a dziekowac dziekowac, chodz jeszcze np. Apach tez duuzo zrobil ;)
[quote name='mixcherry]Co do Ogólnego' date=' to nikogo nie spytałeś o zdanie[/quote']
mixi jak nie znasz sytuacji to nie wypowiadaj sie.
jednak kogos sie zapytalem, Apacha ;)
[quote name='mixcherry]Więc jak to' date=' żeby usunąć to nie trzeba wszystkich głosów (a właściwie to wystarczy jeden - Twój), a żeby przywrócić to już trzeba??[/quote']
Mixi zaden JEDEN glos i ZADEN tylko moj;]
Ok moze i zle zrobilem usuwajac dzial nie pytajac szerszej grupy modow. I ok zalozmy ze teraz przywroce dzial, to potemsie moze znowu "ktos" znalezc i dzialu nie bedzie chcial/li, albo beda chcieli miec 12 innych, czy wtedy tez wystarczy nieplana ilosc glosow?
[quote="mixcherry"]Nie trafiają, bo zapewne dzielna GTW od razu by te posty usunęła Za to, gdybym teraz chciał coś napisać do "Ogólnych", to gdzie miałbym to wstawić?[/
quote]nic nie usunela, co najwyzej przeniosla do smietnika jesli post byl nie na temat w zaden sposob.

Cytat

Ja przyznam sie szczerze' date=' ze rozmawiajac tej pamietnej nocy z Mithlothem uznalem, ze dzial ogolny jest zbedny[/quote']
uff a mowilem ze nie bylem sam :mrgreen:
[quote=Apach]i tu przydal by sie dzial ogolne

no to jak? zakladamy od nowa dzial i przenosimy znowu posty?
jaksie dzial ma nazywac i jaki ma miec podpis?
0

#393 Użytkownik nie jest zalogowany   Apach Ikona

• Kapitan
  • Ikona
  • Rejestracja 23-listopad 04

Napisano 03 grudzień 2006 - 17:05

tylko jakie / ktore watki mialy by trafic do dzialu ogolne.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

#394 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 03 grudzień 2006 - 17:12

Najpierw niech dzial powstanie. Ja juz mam pare tematow gotowych do przenoszenia.
0

#395 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 03 grudzień 2006 - 20:48

dzial powstanie ;) tylko niech ktos (najlepiej MIXI) napisze ladny regualmin dzialu :)
co w nim sie powinno a czego nie powinno sie umieszczac ;]
0

#396 Użytkownik nie jest zalogowany   Qbi@k Ikona

• S.T.A.L.K.E.R.
  • Ikona
  • Rejestracja 18-luty 06

Napisano 03 grudzień 2006 - 22:13

Juz przenioslem kilka tematow.
0

#397 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 03 grudzień 2006 - 23:35

Jako, że już nie jestem czerwony, tylko znów zielony ;) to nie mogę już dodawać "ważnych ogłoszeń" - a takim właśnie był do tej pory Regulamin. Tak więc drogi Adminie jako "ważne ogłoszenie" bo jak na razie to z niewyjaśnionych przyczyn spadł on do działu "Off topic".
0

#398 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 grudzień 2006 - 00:08

dziwne ;/ ja nic nie zmienialem, a wrecz przeciwnie jeszcze kilka chwil temu ten regulamin byl jako "wazne ogloszenie", no ale juz poprawilem.

mixcherry napisał:

Tak więc drogi Adminie,

powialo irononia :evil:
0

#399 Użytkownik nie jest zalogowany   mixcherry Ikona

• 50% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 grudzień 2006 - 00:26

Mithloth napisał:

dziwne ;/ ja nic nie zmienialem

Ja zmieniałem :)

Mithloth napisał:

powialo irononia :evil:

Ee tam, jak dla mnie to lepiej być takim o! niemal zwykłym userem ;) i truć dupę innym niż samemu mieć zatruwaną dupę ;) :mrgreen:
W każdym razie te-ha-iks za przylepienie - a nie ma w panelu admina jakiejś opcji, żeby modzi też mogli dodawać ważne ogłoszenia?
0

#400 Użytkownik nie jest zalogowany   Mithloth Ikona

• 40% ekstraktu z foo
  • Ikona

Napisano 04 grudzień 2006 - 00:28

w sumie racja ;] nie lubie jak ktos mi dupe zawraca zbyt czesto niz mozna ;]
tak wiec mixi nie zawracaj mi 4 liter bo juz pozna pora :mrgreen:
0

• (20 strony)