foobar2000.pl - polskie forum: Radia i tagi - foobar2000.pl - polskie forum

Skocz do zawartości

Zasady działu Problemy i pytania

Zasady działu "Problemy i pytania"

• Jeżeli Twoje pytanie dotyczy wtyczek (components) to pomyliłeś dział. Dyskusje na temat wtyczek prowadzimy tylko i wyłącznie w dziale Problemy i pytania związane z wtyczkami.
  • Pamiętaj, aby przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy podobne pytanie wcześniej już nie padło! Skorzystaj w tym celu z WYSZUKIWARKI oraz zajrzyj do działu F.A.Q. - Najczęsciej zadawane pytania.
  • Jeżeli zastosowałeś się do poprzednich 2 reguł i dalej nie znasz rozwiązania problemu to możesz już śmiało zakładać nowy temat. Pamiętaj, że jesteś zobowiązany do podania posiadanej wersji foobara przed nazwą tematu, przykłady:

[Wersja foobara] Nazwa tematu

• (np.) [0.9.5.1] foobar ciągle zawiesza się przy starcie...
    • (np.) [0.9.4.2] Błędy przy odtwarzaniu formatu FLAC

Grupa Trzymająca Władzę
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Radia i tagi

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   maq Ikona

• foon00b
  • Ikona
  • Rejestracja 06-kwiecień 06

Napisano 10 kwiecień 2006 - 22:18

Witam,

Na wstepie - szukalem i nie znalazlem ;-)

Opis problemu:
Uzywam www.shoutcast.com do sluchania radii i tu jest zonk - kiedy klikam na playliste [tune in], w foobardze playlista jest dodwana automatycznie, ale.. zamiast z tytułem, niejako "głównym" radia, pojawia sie w formie numerkow (jak nazwa pliku playlisty sciagnietej) - np 10008. Po zbuforowaniu radia tagi zmieniaja sie na poprawne (obsluga dynamicznych tagow - to mi sie podoba). Sęk w tym, aby playlista byla dodawana nie z nazwa pliku, ale z wpisem title, który w pliku dodawanej playlisty się znajduje. Obecnie musze kliknac i dopiero domyslac sie jaki rodzaj muzyki leci, gdyz cala zakladka 'Radia' jest wypelniona wpisami numerkowymi.

Teraz sie zastanawiam czy moze jest to bledny kod w playlist view, czy raczej taki maly mankment w nowym foo (w starym wszystkie tytuly głowne byly wyswietlane, a dynamiczne zmenialy mi sie tylko na foopilot'ku - czego jeszcze nie ma, wiec jest to inna bajka)

Btw. odnosnie zakladki 'Radia', chciałbym ją podzielić na kilka sekcji. Przypuscmy mam kilka wpisow z radiami, odzdzielic separatorem, oprawic go tytulem np "Disco Polo" i znowu kilka wpisow z radiami. Jest to mozliwe? Do tej pory oszukiwlem, kopiujac wpis zmieniajac mu tag Title i jakos dzialalo aczkolwiek teraz nie bardzo chce mi zmieniac tagi bo fizycznie nie moze zmienic tagow tego pliku - plik playlisty z którego odtwarzal jest tymczasowym, a łączy to sie bezposrednio z problemem wyżej.

Btw2. czy rowniez dostajecie komunikaty przy proboje odtworzenia radia - playack connetion error - po czym radio sie odpala i dalej juz jest ok.

Radiowcy wypowiadac sie.

Edit:

Widze, ze moze byc problem ze zrozumieniem tego - wiec ponizej link do fotki, ktora mniej wiecej obrazuje jak to wyglada.
Dołączona grafika

Generalnie to chcialbym widziec glowny tytul radia. Ew. po zbuforowaniu zeby zmienial sie na tagi dynamiczne.
0

Strona 1 z 1